808 kamera ayarlarnda problem

• 3 Nisan 2013
  • 518 Okunma
  • 9 Cevap

1. merhaba ustalarım benim bi sorum olacak bugün bi 808 aldım 41 mp diye ama kamera ayarlarnda 2-5 ve 8 var başka yok gerisi nerede acaba yardımcı olusanız sevinirim hayırlı akşaml

Yazan: enteresan35
  2. Zaten normaldede baska yok bu kadar ayarı var standart olarak :)

3. eee niye 41 mp diye yazıyor o zaman

4. Orasını ben bilemem ama orda yazan kadar ayarları var onların dısında yok

5. kamerayı aç ortada üstte otomatik diye buton var o butona bas seçenler çıkar ordan yaratıcı ya gir ve altta çözünürlük seçenekleri var

6. birde gelmis bilmis bilmis konusuyorsun.. Zaten normaldede bu kadar ayari varmista yok standartmista bilmiyorsan ne diye konusuyorsun arkadasim ? kamerayi tam performansi ile kullanabildign gbi dusuk kalitede dusuk boyutlarda fotograf cekebilmek icin (mms falan icin) adamlar istegn boyutta fotograf cekme imkani saglamis.. Bu numaralar megapixel ayarlari iste 38 - 34 - 8 - 5 - 3 bunlardan istedgni secersin kullanirsn.. Neyse sorunu olan arkadas kamerayi actgnda en ortada ve en ustteki bi buton olacak ona basinca ayar ekrani gelecek onune.. Orda Pureview ve Tam Cozunurluk secenekleri var.. Pureview modunda en yuksek 8 mpdir.. Tam cozunurlukteki sekme ise sana kameranin en yuksek megapixel boyutuyla fotograf cekme imkani saglar.. Yeni almissin karistirsana telefonun sagini solunu ogrensene biraz :)

7. tamam sağol un anladım

8. Eğer istersen forumda bulacağım programlarla 41.5 mp kalitesinde fotoğraflar çekebilirsin ancak kalitesini ayarlamak için yaklaşık 3 saniye bekletiyor. yani o programları sadece deneme çekimi için kullanabilirsin. şahsen 2-3 aydır kullanıyorum ve profesyonel kameralardan çok daha iyi çekimler yapıyorum :D

HL_Rockk bunu beğendi.
  9. hangi programlar bunlar , 1. nesil cihazlara uygun mu

10. nerde bu 41,5 mp foto çeken program yada uygulamalar link yazarmısınız özeldende yazabilirsiniz

Yüklüyor...
23/09/2018 - 03:46