808 kamera ayarlarnda problem

Sponsorlu Bağlantılar

enteresan35

Üye
    Konu Sahibi
808 kamera ayarlarnda problem
merhaba ustalarım benim bi sorum olacak bugün bi 808 aldım 41 mp diye ama kamera ayarlarnda 2-5 ve 8 var başka yok gerisi nerede acaba yardımcı olusanız sevinirim hayırlı akşaml

yumyjikk2

Üye
Zaten normaldede baska yok bu kadar ayarı var standart olarak :)

enteresan35

Üye
    Konu Sahibi
eee niye 41 mp diye yazıyor o zaman

yumyjikk2

Üye
Orasını ben bilemem ama orda yazan kadar ayarları var onların dısında yok

asigsasi

asigsasi

Üye
kamerayı aç ortada üstte otomatik diye buton var o butona bas seçenler çıkar ordan yaratıcı ya gir ve altta çözünürlük seçenekleri var

Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye
Zaten normaldede baska yok bu kadar ayarı var standart olarak :)

birde gelmis bilmis bilmis konusuyorsun.. Zaten normaldede bu kadar ayari varmista yok standartmista bilmiyorsan ne diye konusuyorsun arkadasim ? kamerayi tam performansi ile kullanabildign gbi dusuk kalitede dusuk boyutlarda fotograf cekebilmek icin (mms falan icin) adamlar istegn boyutta fotograf cekme imkani saglamis.. Bu numaralar megapixel ayarlari iste 38 - 34 - 8 - 5 - 3 bunlardan istedgni secersin kullanirsn.. Neyse sorunu olan arkadas kamerayi actgnda en ortada ve en ustteki bi buton olacak ona basinca ayar ekrani gelecek onune.. Orda Pureview ve Tam Cozunurluk secenekleri var.. Pureview modunda en yuksek 8 mpdir.. Tam cozunurlukteki sekme ise sana kameranin en yuksek megapixel boyutuyla fotograf cekme imkani saglar.. Yeni almissin karistirsana telefonun sagini solunu ogrensene biraz :)

enteresan35

Üye
    Konu Sahibi
tamam sağol un anladım

y.ozan.abc

Üye
Eğer istersen forumda bulacağım programlarla 41.5 mp kalitesinde fotoğraflar çekebilirsin ancak kalitesini ayarlamak için yaklaşık 3 saniye bekletiyor. yani o programları sadece deneme çekimi için kullanabilirsin. şahsen 2-3 aydır kullanıyorum ve profesyonel kameralardan çok daha iyi çekimler yapıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: HL_Rockk
aslanbaris

aslanbaris

Üye
Eğer istersen forumda bulacağım programlarla 41.5 mp kalitesinde fotoğraflar çekebilirsin ancak kalitesini ayarlamak için yaklaşık 3 saniye bekletiyor. yani o programları sadece deneme çekimi için kullanabilirsin. şahsen 2-3 aydır kullanıyorum ve profesyonel kameralardan çok daha iyi çekimler yapıyorum :D

hangi programlar bunlar , 1. nesil cihazlara uygun mu

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nerde bu 41,5 mp foto çeken program yada uygulamalar link yazarmısınız özeldende yazabilirsiniz

Üst Alt