8 MegaPixel'in Hakkını Vermek :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Utku

Üye
    Konu Sahibi
8 MegaPixel'in Hakkını Vermek :D
C6-01,C7,E7 ve X7 için bir konu açtım.Burada telefon(C6-01,C7,E7 ve X7) ile çektiğimiz fotoğrafları paylaşalım ilk ben başlıyorum.Bu fotoğraf 35-45 cm uzaklıktan çekildi...
Not:2 Mb olan telefonun kendi uygulaması ile 7,60 mb olan camerapro ile çekildi..
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

evet bazı tabuları kırma zamanı geldi..

HDR kamera

Normal kamera

CameraPro

uribaju

Üye
bunlar c7 ilemi çekildi .Bu program signedmi acaba?

benimkilerin hepsi signed olması lazım.. Camerapro unsigned olabilir yanlız..

yakın çekimlerde 5800 bile c7 den daha güzel çekiyor

allah aşkına neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz herkez nekadar güzel çektiklerini biliyorlar başkasına kanıtlamaya gerek yok .

uribaju

Üye
arkadaşım c7 de a.f yok bide kalkmış 5800 daha iyi çekiyo diyosun.Peki getir bakıyım 5800 ının çektiği videosunu bide c7nin çektiği videoyu bakalım hangisi iyi c7 ile 3 dk çektiğim video 290mb tuttu.Azcık tutarlı yorumlar yapın

bildiğim kadarıyla 5800da autofocus var. Normaldir. C7 yakın çekimlerde o kadar kötü değil sadece küçük yazılarda sorun yaşatıyor.. Bakınız 5 cm den daha az bir mesafeden çektiğim yazı;

kusura bakmayın yakın çekicem diye kapaklandım, karanlık çıktı

Utku

Üye
    Konu Sahibi
Bu fotoğraf mı

Utku

Üye
    Konu Sahibi
1cm mesafe ile

Ekli dosyalar

Utku

Üye
    Konu Sahibi
telefonla çekitim emin olun

----------Eklendi @ 15:58:06 ---------- Yazıldı @ 15:57:20 ----------

maxicep boyutu küçültmüş

c7den bu kadar anca

----------Eklendi @ 16:26:22 ---------- Yazıldı @ 16:10:34 ----------

aklıma takıldı c6ile mi çekildi bu? Ondada edof yok mu?

yakın çekim diyorum kardeşim nerenden anlıyosun lafı gel deneyelim 5800 de autofocus var yakından c7 den daha iyi fotograf çeker uzak çekimlerde ve video kayıt da lafım yok

uribaju

Üye
yakın çekim diyorum kardeşim nerenden anlıyosun lafı gel deneyelim 5800 de autofocus var yakından c7 den daha iyi fotograf çeker uzak çekimlerde ve video kayıt da lafım yok
Arkadaşım bence sen bi tarafından anlamışsın herhalde.Ben 5800 da a.f yok dedim mi.Zaten c7 de yok dedim o yüzdende yakın çekimlerde fazla iyi göstermez ama iyi göstermez anlamında yine işini görür yani.Azcık düzgün oku.Yakın çekim demek zaten autofocusun olması demek

çekcem şimdi N8'le görceniz fotoğrafı ama hadi bulaşmiyim

emre2574

Üye
programı paylasında tam olsun bari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...