Haber Nokia'nın Verizon için Yeni bir Cihazı Sızdırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
ARkadaşım ilk önce sakin ol , başlıkta nokianın cihazı sızdırıldı yazıyor mu yazıyor ?
Konuya giriyoruz cihazın hiçbir sızdırılmış görseli olmadığı gibi saçma sapan bir video duruyor.Başlığı ya yeni cihazın bilgileri sızdırıldı diye değiştir yada böyle bir konuyu hiç açma.

Ben böyle bir konu açsam , 2 dakika durmaz konuyu silerdin. Ama ortada cihazın hiçbir görüntüsü veya hiçbir donanım bilgisi olmadan böyle bir konuyu açıyorsun. Kanıt olarakta wp 8.1.1 menüsünü koyuyorsun.

930 ve 630 dan sonra 830 ve 730 un geleceğini bilmek için alim olmaya gerek yok.
Sakin mi olayım ben gayet sakinim hatta bu forumun uzun zamandır sakinlerinden biriyim. Fakat mesajınızın girişine bakılırsa siz pek sakin değilsiniz. Sakin olmanızı tavsiye ederim.

Benim haberlerimde bir formatım vardır ve onun dışına çıkmam. Bir cihazın sızdırılmış olması ne demektir? İlla ki görseli mi olması lazım? Konudaki video haberin kanıtı değil görsel içeriğidir.

Daha önce de açıkladığım üzere firmalar zaman zaman belli başlı teknoloji haber sitelerinin editörlerine bu gibi cihazlarını inceleme ve test amaçlı gönderirler. Ve haberde de olduğu üzere merak uyandırıcı içerikler girmelerini isterler. Bunun tek şartı da cihazı tamamen açık etmemeleridir. Kusursuz bir inceleme videosu çekebilecek teknik donanım ve bilgiye sahip kişinin böyle bir video çekmesini tek sebebi de budur.

Bay H

Bay H

Üye
Cihaza ait yeni görseller yayınlandı.

Aşağıdaki cihaza ait ekran boyutu 4.5" ve 720p çözünürlüğe sahip ayrıca mikro sd kart desteği bulunuyor. Son olarak telefon 20.1 mp PureView teknolojisi ile donatılan bir kamera barındırıyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi, beats ve emz
dakamon

dakamon

Üye
Cihaza ait yeni görseller yayınlandı.

Aşağıdaki cihaza ait ekran boyutu 4.5" ve 720p çözünürlüğe sahip ayrıca mikro sd kart desteği bulunuyor. Son olarak telefon 20.1 mp PureView teknolojisi ile donatılan bir kamera barındırıyor.

Bunu 830 yaparlarsa yuh derim. Kapasitif butonlar yerine sanal koymuşlar. B.k varmış gibi pehhhh..... Bari pili iyi olsada oradan kurtarsa. Bide 4.7 inçli versiyonu olacaktı sanırım oda gelirse Türkiye ye çok iyi olur.

Bay H

Bay H

Üye
Bunu 830 yaparlarsa yuh derim. Kapasitif butonlar yerine sanal koymuşlar. B.k varmış gibi pehhhh..... Bari pili iyi olsada oradan kurtarsa. Bide 4.7 inçli versiyonu olacaktı sanırım oda gelirse Türkiye ye çok iyi olur.

Görsele biraz dikkatli bakmak gerekiyor. Cihazda sanal değil kapasitif butonlar bulunuyor.

• Beğen
Tepkiler: emz
beats

beats

Üye
Ali Kemal abiye kamera butonu sorulmuştu, o da sadece üst düzey cihazlarda zorunlu olduğunu hatırlattı yanlış mı hatırlıyorum? O zaman üst düzey donanımla gelme ihtimali daha yüksek.
Ayrıca fotoğrafların boyutuyla oynanmış sanırım yoksa üst görünüm ile yan görünüm birbirini tutmuyor.

• Beğen
dakamon

dakamon

Üye
Görsele biraz dikkatli bakmak gerekiyor. Cihazda sanal değil kapasitif butonlar bulunuyor.

Ama dikkat et ekranda da sanal tuşun olduğu bir görsel var. Acaba ekrana foto mu yerleştirmişler.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia 830 farklı modellerde 13 ve 20.1 MP kamera veraiyonlarıyla, 4.5 ve 4.7" ekran, ve dahili kablosuz şarj opsiyonlarıyla çorba gibi üç farklı versiyona sahip olacak.

Görüntülere bakılırsa da cihazlarda hem kapasitif hem de sanal navigasyon tuşu seçeneği olacak.

Bay H

Bay H

Üye
Turuncu ve yeşil renkli modeller.

Cihaz ile ilgili güzel bir detay var. Eğer görseller gerçek ise cihazın arka kapak kısmı açılabilir olacak.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Lumia 830 farklı modellerde 13 ve 20.1 MP kamera veraiyonlarıyla, 4.5 ve 4.7" ekran, ve dahili kablosuz şarj opsiyonlarıyla çorba gibi üç farklı versiyona sahip olacak.

Görüntülere bakılırsa da cihazlarda hem kapasitif hem de sanal navigasyon tuşu seçeneği olacak.
abi bu üç modelden üçüde ülkemize gelirmi acaba

BelaMonte

BelaMonte

Üye
abi bu üç modelden üçüde ülkemize gelirmi acaba
vertizona özel dediği için sanmıyorum ama mutlaka gelmesi lazım. Vede 3 farklı 830 olmaz ki? iyi olan 835 yada kötü olan 825 olması lazım. Çünkü arada baya fark var :blink:

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bence Microsoft / Nokia 'nın böyle ufak oyunlara girmesi yanlış bir strateji. Bazı insanlara çirkin, aldatıcı ve soğuk görüntü verebilir. 3 Telefonuda yapıyorsun, çeşit olarakta zaten renk versiyonları veriyorsun. Bu nedir anlamıyorum. Oldu olacak, bir milyon L830 türevi çıkart. Birisinde 8 mp kamera, diğerinde 8.1 mp kamera, diğerinde 8.2 mp. kamera .... vs. vs. Saçma ve itici bu.

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
:eller:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Özellikle Amerikada operatör üzerinden telefon satış işleri biraz farklı oluyor. Mesela Lumia 830 sadece At&T üzerinden satılabilirken ufak değişikliklerle Lumia 831 Verizon Lumia 832 de T-Mobile üzerinden satılabiliyor. Yapılan anlaşmalar bunu gerektiriyor.

Nokia dolayısıyla Microsoft da bu anlaşmalara istinaden cihazın fiyatının düşük tutulmasını garanti altına alıyor. Bu sayede iki taraf da kazanıyor. Kullanıcı da bağlı bulunduğu operatörün kampanyalarından yararlanarak bu cihazlara muadillerine göre oldukça uygun fiyattan sahip oluyor.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Bence Microsoft / Nokia 'nın böyle ufak oyunlara girmesi yanlış bir strateji. Bazı insanlara çirkin, aldatıcı ve soğuk görüntü verebilir. 3 Telefonuda yapıyorsun, çeşit olarakta zaten renk versiyonları veriyorsun. Bu nedir anlamıyorum. Oldu olacak, bir milyon L830 türevi çıkart. Birisinde 8 mp kamera, diğerinde 8.1 mp kamera, diğerinde 8.2 mp. kamera .... vs. vs. Saçma ve itici bu.
aynen katılıyorum sana mesela ben samsung giib olmasını istemiyorum s4 den 5 tane farklı sürüm var ve hepsi ülkemizede gelmiyor max 2 tanesi falan, bunun yerine aynı isimde 3 farklı model yapacağına isimleride farklı yapta bütün dünyaya sun böyle yapınca ne olacak yani çok saçma ya inş. böyle bir model anlaşıyına başlamazlar

dakamon

dakamon

Üye
tom waren 830 un fotolarına sahte dedi

Bay H

Bay H

Üye
Tahmin ettiğim gibi görseller sahte.

Bay H

Bay H

Üye
Lumia 830 olarak sızdırılan cihaza ait başlangıç ekranı Lumia 635'e ait bir görselden ibaret. Cihaz eğer gerçekse sadece kapasitif buton bulunacak.

Ekli dosyalar

• Beğen
Serhan

Serhan

Üye
Lumia 830 olarak sızdırılan cihaza ait başlangıç ekranı Lumia 635'e ait bir görselden ibaret. Cihaz eğer gerçekse sadece kapasitif buton bulunacak.

abi sanal buton neden var resimlerde.Hem sanal hem kapasitif var :hmmm

Bay H

Bay H

Üye
abi sanal buton neden var resimlerde.Hem sanal hem kapasitif var :hmmm

Görsellerin üzerinde onun açıklamasını yaptım zaten :). Başlangıç ekranına ait olan görsel Lumia 635 den alınma.

• Beğen
Tepkiler: Serhan

Emre

Üye
sanki bunun için biraz geç kaldı 1 yıldan uzun süredir adam gibi sadece 1 güncelleme çıktı o da daha düzgün bir şekilde dağıtılamıyor daha fazla düşüş hakediyor bence. yeni telefon yapıcağına olanları düzeltsin
aynen

Üst Alt