701 Flash Yardım

• 19 Eylül 2012
  • 775 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar biliyorum bir sürü navifirm kullanım klavuzları var ama yapamadım normalde böyle programları iyi anlarım ama bu olmuyor çünki riske atmak istemiyorum işin ucunda telefon var neyse çok uzattım sadede gelelim

şimdi ben navifirmle 701 ime flash atmak istiyorum ama önceden flash atmış birisi yardım edebilirmi bu aralar çok kasıyor telefonum acaba hazıfa kartıyla alakalıda olabilirmi:hmmm

Yazan: pirenuri
  2. öncelikle soft atsaydın

3. çok soft attım artık bi flash atıp eski haline çevirmeyi düşünüyorum

4. anladım o zaman bu işi bilen birinden yardım almalısın

5. İşin tehlikeli kısmı da var kardeş bence sen direk hard format at kardeşim.sonra teli hack leyip foto ve video düzenleyici gibi programları forumdan yükle. Kesin ve net çözüm bu bana göre

6. hard format garanti dışı yapıyor öyle bi duyumlar aldım ben

7. yok kardeşim garanti dışı kalmaz korkmayın hard atma flashla yükleme yapacaksan soft yeter sana

8. hayır yanlış bilgi olmasın garanti dışı bırakmıyor. Telefonu her servise verdiğmde (hard format atıp kullanıyorum ben telefonu) onlar flash atıp öyle veriyo

9. Hard format asla garanti dışı bırakmaz öyle birşey olsaydı kullanım kılavuzuna yazardı kardeşim.ayrıca bir kez garantiye direk hack vardı diye hard format atıp gönderdim

10. hard atincada bazi uygulamalari tekrar getirmek istiyorum sahsen

11. Teli hack lersin sonra forumdan yüklersin kardeşim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 11:44