Nokia 701 [Flash/YığınBellek Sorunu]

Sponsorlu Bağlantılar

3mreBulut

3mreBulut

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 701 [Flash/YığınBellek Sorunu]
Arkadaşlar Elimde Nokia 701 Cihazı Mevcut;

Sorun 1 : Yığın Bellek 8GB Dosya Yöneticisinden Giriyorum Kullanılıyor Diyor Hiç Bir İşlem Yapamıyorum. Bilgisayardan Görmüyor. Uygulama Yüklerken de E: Sürücü Olarak Görüyor Ama Kullanılamaz Yazıyor. Sorunun Gerçekleşmesi Sanırım Ovi Store 'den Uygulama Yükleme Yolu Orayı Seçtim Yüklemede Hata Çıktı "Sys" Dosyaları Orada Sistem Kaçışıyor... Ama Bu Tahmini! Bütün Bunları Yaparken Telefon Rengine Göre Dark Steel 059H048 Ama Product Code Değişti Light Silver Oldu.

Sorun 2: IME Sorunu Yok Kayıtlı, 3g Şebeke var, Ama Arama Yapamıyorum.

Sorun 3 : Flash yada Deah Flash Yapamıyorum. Phoenix 'de Hata Veriyor Sürekli Orijinal Data Kullanmama Rağmen...

Sorun 4 : Bu Üsteki 3 Sorundan Kaynaklı Donmalar ve Ağır Çalışma Kasmalar Mevcut.

Acil Yarım Arkadaşlarım Lütfen... Gerekirse BB5 Kablo Alırım Yeterki Sorunu Çözebileceğim Yöntemler Söyleyin...

Nokia 701 Telefonumdan Memnunum Android Kullandım (S3 Mini ve Xperia Sola) Bence Bu Daha İyi İhtiyacım Olanlar Mevcut İnternete Geren Duymadan GPS Haritamı Rahatlıkla Kullana Biliyorum ve İnternet İndirme Hızı da Gayet İyidir. Tavsiye Ederim Bu Olmasa Bile Açık Kaynak Kodlu Nokia N9 'da Tavsiye Edebilirim...

Şimdiden Yapacağınız Yardımlar İçin Allah Razı Olsun...10 KİŞİ OKUMUŞ BİR ALLAH KULUDA CEVAP YAZAMADIMI ŞURAYA...

Üst Alt