Yardım 6s İnternet Yavaşlığı

Sponsorlu Bağlantılar

seco_can_can

seco_can_can

Üye
    Konu Sahibi
6s İnternet Yavaşlığı
2 Aydır 6s Kullanıyorum daha önceki modellerde de vardı bu sıkıntı
xiaomi mi3 birde 6s var elimde
sırayla modem e bağlanıp hız testi yapıyorum 8,6 mb çıkıyor iphoneda
mi3 ile bağlanıyorum 15,3 mb çıkıyor video izliyorum youtubede iphonede arada donma oluyor
ama diğeri şakır şakır açıyor bunun sebebi nedir arkadaşlar iphone neden yavaş bağlanıyor
birinin fiyatı 3000 civarı diğeri 500 tl civarı bu arada 9.2.1 de iphone

İp5furkan

İp5furkan

Üye
2 Aydır 6s Kullanıyorum daha önceki modellerde de vardı bu sıkıntı
xiaomi mi3 birde 6s var elimde
sırayla modem e bağlanıp hız testi yapıyorum 8,6 mb çıkıyor iphoneda
mi3 ile bağlanıyorum 15,3 mb çıkıyor video izliyorum youtubede iphonede arada donma oluyor
ama diğeri şakır şakır açıyor bunun sebebi nedir arkadaşlar iphone neden yavaş bağlanıyor
birinin fiyatı 3000 civarı diğeri 500 tl civarı bu arada 9.2.1 de iphone
Xiaomi cihaz 3 GB ram kapasitesine sahip 8 çekirdek. iPhone 6S 2 GB ram , çift çekirdek. Sizce neden ?

seco_can_can

seco_can_can

Üye
    Konu Sahibi
hocam 4 çekirdek 2 gb ram de bağlantı hızınla ne alakası var yanlış cihazı örnek vermişsin
ben salak yerine mi koyuyosun nedir yani o saydıkların interneti çekiyomu ?

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
iOS cihazlarda WiFi sinyal Çek'imi biraz daha kötü. Android cihazda 2 kademe çeken ağ iPhone'da cekmiyor bile.

• Beğen
Tepkiler: seco_can_can
İp5furkan

İp5furkan

Üye
Xiaomi cihaz 3 GB ram kapasitesine sahip 8 çekirdek. iPhone 6S 2 GB ram , çift çekirdek. Sizce neden ?
Eatağfurullah hocam. Niye salak yerine koyayım sizi. Peki şöyle söyleyeyim. Çekirdek sayısını neden artırırlar cihazlarda?

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
bu 9.2.1 surumu bence en berbat surumlerden bıran once 9.3u beklıorum bende

3onur5

3onur5

Üye
Eatağfurullah hocam. Niye salak yerine koyayım sizi. Peki şöyle söyleyeyim. Çekirdek sayısını neden artırırlar cihazlarda?
ram ve işlemci çekirdeği sayısı internet hızını etkilemez saçma sapan şeyler uydurmayın

• Beğen
İp5furkan

İp5furkan

Üye
ram ve işlemci çekirdeği sayısı internet hızını etkilemez saçma sapan şeyler uydurmayın
Uydurmuyorum. Hala uydurduğumu düşünüyorsanız o zaman konu sahibine iki cihaz arasındaki internet hız farkını açıklayın.

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
Benim 6s de internet çatır çatır açıyo herşeyi donmadan,kasmadan,üzmeden.. Ram ve çekirdeğin internetle bi alakası yok. Note 5 ile karşılaştırdım benim telefon 1 adım önde internet konusunda. Bence bi servise götürün telefonu derim.

• Beğen
romedon

romedon

Üye
benim 6s de sıkıntı yok.Hız işlemciyle alakası olmaz.İphone 6s dan bahsediyoruz.Telefon benchmark listelerinde en tepede olan telefon.Xiommi gibi telefonla karşılaştırmak saçma burada.İos sürümündedir dostum.9.3 beta 2 ye gel

• Beğen

Üst Alt