Turkcell Sınırsız internet | Kota Sonu Hız incelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Sago.Kaf-Kef

Sago.Kaf-Kef

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Sınırsız internet | Kota Sonu Hız incelemesi
Evet arkadaşlar ben 2gb sınırsız olan paketi kullanıyorum, bildiğiniz gibi kota sonu Hız 96kbps'ye düşüyor.
Benim bu paketi almadan önce ciddi endişelerim vardı ya hız çok düşerse falan diye..
Ama şuan gayet memnunum adil kullanım kotam dün bitti.
Şuan internet hız testi yaptığımda hız 99-101 kbps arasında çıkıyor.
Şimdi bu hızla yapabileceklerimizden bahsedeyim ;
- Internet'te gayet rahat bir şekilde gezinebilirsiniz. (ben Opera mini kullanıyorum, sizinde kullanmanızı tavsiye ederim sayfaları daha hızlı açıyor.)
- Eğer gece yatarken indirmeyi başlatırsanız sabaha kadar inecektir bu sekilde download'da yapabilirsiniz.

Şimdide yapamayacaklarımızı anlatayım ;
- Youtube'dan video falan izleyemezsiniz, izleniyor diyenler yalan söylüyor veya bazen turkcell hız kısıtını kaldırmayabiliyor onlar öyle izliyordur. Çünkü siz hız kısıtını geçince hızınız daha öncede söylediğim gibi 96kbps'ye düşüyor ki bende 100 kbps çektiği halde izleyemiyorum zaten eğer iyi çekmeyen bir yerdeyseniz hızınız 20-30 kbps'ye kadar düşebilir bunada hazırlıklı olun :)

Aklıma başka bişey gelmiyor :)

Bu arada arkadaşlar tekrar uyarayım eğer tam 3g çeken bir yerde değilseniz internet aşırı derecede yavaş olacaktır!

Paketler hakkında ayrıntılı bilgiye bu konudan ulaşabilirsiniz:: http://www.maxicep.com/turkcell-kam...iz-2-gb-sinirsiz-ve-4-gb-sinirsiz-745841.html

Paket hakkında Soru Sormak isteyenler PM yoluyla sorabilirler :)

Iyi forumlar..

blackcat67

blackcat67

Üye
ne kandırıyorsun milleti 100 kbps çekmesi hatta 20-30 kbps bile imkansız hızlar kendim test ettim yahu 15 - 18 kbps hız var ayrıca eminmisin hız sınırının düştüğüne ..

Sago.Kaf-Kef

Sago.Kaf-Kef

Üye
    Konu Sahibi
ne kandırıyorsun milleti 100 kbps çekmesi hatta 20-30 kbps bile imkansız hızlar kendim test ettim yahu 15 - 18 kbps hız var ayrıca eminmisin hız sınırının düştüğüne ..

Üslubuna dikkat et?!
Dağın başında yaşarsan tabi 20-30 kbps hayal olur!
Tabikide hız sınırının düştüğüne eminim mesaj geliyor zaten!

- - - Eklendi - - -

buda kanıt :::

Joker.

Joker.

Üye
Bende almayı düşünüyorum , bilgiler için teşekkürler :good:

MrT-R4P

Üye
Merhaba kardeşim bilgilendirme için teşekkürler :) Bende s3mini kullanırken 1Gb sınırsız kullanıyordum , şu an İphone 5 kullanıyorum sınırsız 2Gb kullanıyorum. İphone da safari daha stabil çalışıyor 96kbps de. Ayrıyetten dediğin doğru gezinmekte sıkıntı çekilmiyor. Fakat buna değinmeden edemeyeceğim :) 96kbps de 3G açık veya 3G kapalı ayfonda hız farkı olmuyor :) Boşuna şarj yemesin diye açmıyorum bile aynı hız da kullanabiliyorum :) teşekkürler

Sago.Kaf-Kef

Sago.Kaf-Kef

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba kardeşim bilgilendirme için teşekkürler :) Bende s3mini kullanırken 1Gb sınırsız kullanıyordum , şu an İphone 5 kullanıyorum sınırsız 2Gb kullanıyorum. İphone da safari daha stabil çalışıyor 96kbps de. Ayrıyetten dediğin doğru gezinmekte sıkıntı çekilmiyor. Fakat buna değinmeden edemeyeceğim :) 96kbps de 3G açık veya 3G kapalı ayfonda hız farkı olmuyor :) Boşuna şarj yemesin diye açmıyorum bile aynı hız da kullanabiliyorum :) teşekkürler

:rica:

frk uzn

frk uzn

Üye
kötü heralde aynı paketi kullanıyorum sınırsız 2 gb tel iphone 4

blackcat67

blackcat67

Üye
kötü heralde aynı paketi kullanıyorum sınırsız 2 gb tel iphone 4

bu hız varya ne diyim yani resmen sömürüyorlar bizi sınırsızmış ulan adam 10kbps hızla ne yapacak ayıptır ayıppp !

frk uzn

frk uzn

Üye
bu hız varya ne diyim yani resmen sömürüyorlar bizi sınırsızmış ulan adam 10kbps hızla ne yapacak ayıptır ayıppp !

Benim anlamadığım hız 96 kbps ye düşücek diyolardı testte 10 gözüküyo :/

Puck

Puck

Üye
bu yaptırım her yerde mevcut adıda "adil kullanım kotası " saçmalığı . evinizdeki internettede bu sistem var zaten .

Sniper2023x

Üye
96kbpsyle neler yapılablr en azından bnm yapa bildklerimi söleyim.+internet radyo hiç takılmadan dinleyeblrsin.+opera miniyle gayet hzlı bı seklde nette gezeblrsn facebook dahil.+yine opera miniyle you tube de hq kalitesinde ayarlanmamıssa düşük kalitede yani istedgn videoyu izleyeblrsin arkadaş izleyenler yalan söylüo demiş ayp etmiş ben demin komedi dükkanını 30dkdır izledim hiç takılmadan.+pcye baglayp ilk seferde oyun yüklenirken baya bkleyp sonrasnda baya laglı bi şeklde düşük intrnet harcayan online oyun oynayablrsn.+torrentden büyük oyunlar indireblrsnz mesala torrentden oyunu indrmeye baslasn damlaya damlaya göl olur misalı hesapladm 18saate 4gblik oyun indireblrsnz arada bi kontrol edin yinede.+video müzik falan indireblrsnz ama normalden on kat yavas olur. Bn nedendr bilmiorm opera mobilden indrdeklerm 5dkda bir baglantı gidio devam ettiriom sonra siz indirmeleri uc browserden yapın not:intrnti hzlandrmak için proxy ayarlaryla falan ugrasmayn 98kbpsyi etkilemez

DalvikCache

DalvikCache

Üye
96kbpsyle neler yapılablr en azından bnm yapa bildklerimi söleyim.+internet radyo hiç takılmadan dinleyeblrsin.+opera miniyle gayet hzlı bı seklde nette gezeblrsn facebook dahil.+yine opera miniyle you tube de hq kalitesinde ayarlanmamıssa düşük kalitede yani istedgn videoyu izleyeblrsin arkadaş izleyenler yalan söylüo demiş ayp etmiş ben demin komedi dükkanını 30dkdır izledim hiç takılmadan.+pcye baglayp ilk seferde oyun yüklenirken baya bkleyp sonrasnda baya laglı bi şeklde düşük intrnet harcayan online oyun oynayablrsn.+torrentden büyük oyunlar indireblrsnz mesala torrentden oyunu indrmeye baslasn damlaya damlaya göl olur misalı hesapladm 18saate 4gblik oyun indireblrsnz arada bi kontrol edin yinede.+video müzik falan indireblrsnz ama normalden on kat yavas olur. Bn nedendr bilmiorm opera mobilden indrdeklerm 5dkda bir baglantı gidio devam ettiriom sonra siz indirmeleri uc browserden yapın not:intrnti hzlandrmak için proxy ayarlaryla falan ugrasmayn 98kbpsyi etkilemez

nasıl bir hesap yaptınız ki 10kb/sn hız ile 20 küsür saatte 700mb anca indi

Sago.Kaf-Kef

Sago.Kaf-Kef

Üye
    Konu Sahibi
ben izleyemiyorum kardeşim bıraktm turkcelli şuan babamın eski vodafone hattını aldım opera mod ile sınırsız bedava giriyorum internet hızımda 3300 kbps

Üst Alt