6630 512MB DV RS-MMC Arayıpta Bulamayanlara...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

red_apple

Üye
teşekkürler

..::MAFIA::..

Üye
reca etsem bana mmc nin başındakilerin ne anlama geldiğini biri söyleye bilir mi

arasında ne farklar misal rs; dv rs :help: :help:

katibim

katibim

Üye
gökhan43 kardeş benim bilader 3 aydır 6600'da dvrsmmc kullanıyor hem şarj'ı da ekonomik kullanıyor dvrsmmc kartlar hiç bir sorun olmadı şimdiye kadar.

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Arkadaşlar bu gün ben sipariş verdim 6630 için ( 512 DvRsMmc kingston) kargo dahil bana "80.3 YTL" 'ye mal oldu. havale ile aldım. (not: eğer fahiş fiyatta EFT yada havale yapmak istemiyorsanız İNTERNET BANKACILIĞI'NI kullanmanızı tavsiye ediyorum benden EFT ücreti olarak sadece " 0,11ytl" para aldılar. hemde sıra,kuyruk olayı yok saat 16:00'ya kadar işlemi yaparsanız aynı zaman diliminde para transferiniz gerçekleşiyor) kart gelince buraya yazarım.

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
MMC : Multi media card
DV: Dual voltage
RS : bende bilmiorum ;)

jason

Üye
sx1 lere uyan 1lik kartlar varmı? kaliteli olacak

Üye
Originally posted by PcM@STéR@Sep 14 2005, 06:13 PM
MMC : Multi media card
DV: Dual voltage
RS : bende bilmiorum ;)
[post=165321]Quoted post[/post]​

SAĞOLASIN BE DOSTUM BENİ BİLGİLENDİRDİN

bide telefonundan memnun musun niyetm var almayada

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by mustafa_tufekci+Sep 14 2005, 05:56 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(mustafa_tufekci &#064; Sep 14 2005, 05:56 PM)</div><div class='quotemain'>reca etsem bana mmc nin başındakilerin ne anlama geldiğini biri söyleye bilir mi

[post=165307]Quoted post[/post]​
[/b]

MMC > Multi Media Card

DV > Dual Voltage

RS > Reduced Size

<!--QuoteBegin-katibim
@Sep 14 2005, 06:10 PM
gökhan43 kardeş benim bilader 3 aydır 6600&#39;da dvrsmmc kullanıyor hem şarj&#39;ı da ekonomik kullanıyor dvrsmmc kartlar hiç bir sorun olmadı şimdiye kadar.
[post=165317]Quoted post[/post]​
[/quote]

O zamab kullanmaya devam etsin. :ehe:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by mustafa_tufekci+Sep 14 2005, 05:56 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(mustafa_tufekci &#064; Sep 14 2005, 05:56 PM)</div><div class='quotemain'>reca etsem bana mmc nin başındakilerin ne anlama geldiğini biri söyleye bilir mi

[post=165307]Quoted post[/post]​
[/b]

MMC > Multi Media Card

DV > Dual Voltage

RS > Reduced Size

<!--QuoteBegin-katibim
@Sep 14 2005, 06:10 PM
gökhan43 kardeş benim bilader 3 aydır 6600&#39;da dvrsmmc kullanıyor hem şarj&#39;ı da ekonomik kullanıyor dvrsmmc kartlar hiç bir sorun olmadı şimdiye kadar.
[post=165317]Quoted post[/post]​
[/quote]

O zamab kullanmaya devam etsin. :ehe:

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Originally posted by mustafa_tufekci+Sep 14 2005, 06:28 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(mustafa_tufekci &#064; Sep 14 2005, 06:28 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-PcM@STéR@Sep 14 2005, 06:13 PM
MMC  : Multi media card
DV:  Dual voltage
RS  : bende bilmiorum  ;)
[post=165321]Quoted post[/post]​

SAĞOLASIN BE DOSTUM BENİ BİLGİLENDİRDİN

bide telefonundan memnun musun niyetm var almayada
[post=165339]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Evet memnunum çok işimi görüyor.özellikle kamerası & e book okuma olayı ;) mp3 olayını zaten söylememe gerekyok.

burakarslan

Üye
bu 512mb kartı 6681 de kullanabilirmiyiz peki arkadaşlar bilen varmı?

cermy

Üye
ya ben bu siteden alamıyorum bir turlu sorun çıkıyor. acaba dogubanka falan gitsem bu fiyata bulabilirmiyim??

HLSpAwN

Üye
    Konu Sahibi
kingston u bulacağını sanmıyorum ama başka modeller bulunabilir. yeni yeni piyasaya yayılıyor 512 kartlar. fakat telefoncularda oldukça tuzlu. ben biraz bakındım 120-140 arası deişiyor.

ekolix

Üye
valla ben sana sandıskten vaz gecme derım yıne de sen bılırsın... tuzludur ama kalıtedır omur boyu garantılı

tsubasa

tsubasa

Üye
tesanda iyidir,hem kaliteli hem hesaplı,hemide yerli malı yurdun malı ;) :P

cermy

Üye
evet sonunda siteden sipariş verebildim. cuma gunu aksam saat 6da kargoya verildiginin haberi geldi. ne zaman elime ulasır sımdı bu? haftasonu teslımat yapıoyolarmıdır? bide sipariş takip sayfasında kargo icin takip nosu yazmıyo bi o eksik, bakamıyorum yanı yurtici kargonun sıteseınden falan, sorun cıkarmı sizce?

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Originally posted by cermy@Sep 17 2005, 11:36 AM
evet sonunda siteden sipariş verebildim. cuma gunu aksam saat 6da kargoya verildiginin haberi geldi. ne zaman elime ulasır sımdı bu? haftasonu teslımat yapıoyolarmıdır? bide sipariş takip sayfasında kargo icin takip nosu yazmıyo bi o eksik, bakamıyorum yanı yurtici kargonun sıteseınden falan, sorun cıkarmı sizce?
[post=167890]Quoted post[/post]​

Data.com.tr den heralde sipariş verdin. benim kart geldi 13&#39;üne sipariş verdim. 14&#39;üne EFT işlemini gercekleştirdim aynı gün zaten ödeme alındı diyor. 15&#39;ine kargoya verdiler bugün yani 17&#39;sine geldi Kart çalışıyor orjinal kingston ;)

Arkadaşlar Siteden alışveriş yapabilirsiniz

cermy

Üye
ben kartla odedim, siparişi perşembe gecesi 10 da verdim. cuma gunu kargoya verildiginin haberi geldi.
bugun cumartesi, henuz bişey gelmedi.
benı sıkıntıya sokan takip no olmaması işte, bide kargo şirketleri pazar gunleri teslimat yapıyomu , yanı bugun gelmesse yarın gelir belki?

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Originally posted by cermy@Sep 17 2005, 12:35 PM
ben kartla odedim, siparişi perşembe gecesi 10 da verdim. cuma gunu kargoya verildiginin haberi geldi.
bugun cumartesi, henuz bişey gelmedi.
benı sıkıntıya sokan takip no olmaması işte, bide kargo şirketleri pazar gunleri teslimat yapıyomu , yanı bugun gelmesse yarın gelir belki?
[post=167970]Quoted post[/post]​

;) meraklanma bende başta ondan tereddüt ettim fakat bu gün sabah elime ulaştı yani kargo ile 2 günde geliyor. perşembe gece verdim diyorsun

o işlem cumaya kalmıştır artı hazırlanması , kargoya verilmesi 1 gün sürüyor. kargo ya verildi yazısı çıkınca 2 günde geliyor. yarın elinde olur belki bu gün akşama doğru ama ben istanbul dışındayım ;)

cermy

Üye
ehhe biraz rahatladım :)ben istanbul icindeyim. neyse gelsinde kulllanalım artık şunu.
bana 80,37 ytl ye mal oldu. şimdi bi link gordum forumda ,hepsiburada da 65 ytl ye satılormıs,kargoyla 70e gelir o. 10 milyon ıcımızde patladı ama neyse =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt