6300 Nokia Formatlama

Sponsorlu Bağlantılar

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
slm kardesım sen o telefonun kılıdını sıfreyle kıramazsın ancak telefoncuya gıtmen lazım

mira_06

Üye
arkadaslar aranıza yenı katıldım. ben 6300 2.elaldım guvenlık kodunu kıramıorum 12345 yapma ragmen guvenlık duzelmıor. yardımcı olabılır mısınız?

ramazan1009

Üye
kardesım yaptım hıc bısey olmuyor neden bılıyomusunuz

--------------- Ekleme ---------------

bende guvenlık godunu bulamıyorum

HaSsieCter

HaSsieCter

Üye
arkadaslar aranıza yenı katıldım. ben 6300 2.elaldım guvenlık kodunu kıramıorum 12345 yapma ragmen guvenlık duzelmıor. yardımcı olabılır mısınız?

Bak Kardeş Arama Motoruna NSS Adlı Programı Yaz İndir Ve Kur.. Programı Aç Köşede Mercek İşareti Olcak Telefonu Bağladığında Ona Bas Ve Seçenekler Gelcektir.. Tools Bölümüne Geç Ve Altta 2 Seçenek Var 1-Testing 2- Factory Settings.. Factory Settings Kısmına Gir User Code Seçeneğini İşaretle Ve Reset Butonuna Bas Olay Bitmiştir.. Tekrar Sıfırlanmış Olcaktır Kod: 12345

56099999

Üye
kardeşim dediklerinizin hiçbiri olmuyor adam akıllı bi şey yazın be

waw79

waw79

Üye
anlamadım sonuç bilinmiyor diyo operotör fark edermi

bzyz33

Üye
ben her 2 yontemide denedim ama hic bisey olmadı telefon kafayı yicek pin kodunu girdiken sonra telefon reset atar gibi oluyor aciliyor kapanıyor *#7370# yi denedim olmadı *3 yes acma/ kapama tusuna bastim olmadı yani hiç bişey yazmıyor telefonun uzerinde nasil yapacam yardım olursanız sevinirim....

recepezelcan

Üye
aga bnm tel 6300 güvenlik kodunu unuttum nasıl sıfırlıyıcaaz bi yardımcı olursan dedğin bütün şeyleri yaptım ama olmadı bi el atıver

EMRYLMZ

Üye
6300 kullanıyorum ama olmuyor arkadaslar format falan. bunun baska bi sekli yokmu

nur1234

Üye
arkadaş o yanlış benimkini dene (yıldız-kare-7780-kare) gir tamamdır...

karacocuk46

Üye
6300 için format nasıl atılıyor hiç bir tanesi olmuyor hepsini denedm bilen biri yardım etsiin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tufan_kou

Üye
yok arkadaşlar 6300 java destekli ve o format şekilleri olmuyo. tek çözüm ve temiz çözüm on lira verip telefoncuda format attırmak...

metins_fb

Üye
(*) (3) (yes) 6300 da boyle bişe yokkı 7610 ve 6600 da bu sekilde olur 6300 icin ayarlardan fabrika ayari da geri donerek olabilir

bozkurttt_37

Üye
yıldız kare 7370 kare bende yaptım olmuyo(6300)tam detaylı bilgi verirseniz ....

higi

Üye
6300 kulanıyorum nedensiz kapandı ve şimdi contact servise yazıyor sorun ne olabilir

ozaan_duzgun

Üye
slm arkadaşlar..bende nokia 6300 model telefon var..versiyonu sanırım 5.50..telefonun telefon hazfızansındaki kayıtlar bölümünde 1.9 GB görünüyor..evet yalnış görmediniz..GB..içindeki dosyalar silinmiyor ve desteklenmeyen dosya biçimi diyor..anlayacağınız içnde virüs var..format atmam gerekiyor..denildiği gibi *#7370# yaptım fakat hiçbir işlem gerçekleşmiyor..telefon numarası çevirir gibi aynen öyle kalıyor..ayrıca * 3 yes açma-kapama yolunu da denedim yine olmadı..lütfen..yardımınıza ihtiyacım var..ne yapmalıyım ????

123rosat123

Üye
ya gençler benim yıldız tuşu basmıyo nasıl yapcaz acil yardım:D

nakavt

Üye
işlem telefon açıkken uygulanıyor *#7370# şeklinde tuşlayınca dediğniz olur

Allah senden binbir kere razı olsun kardeşim nasıl büyük bi yükten kurtardın beni anlatamam çok teşekkür ederim:yuru
[hiç açılmayan telefonu açtım sayende]

gökhancı

Üye
ferret o dediğin 6233 lerde olmuyo

salih5834123

Üye
kardeş benim telefonda 63 00 ya telefonu açıyorum pin kodunu giriyom eller birleşiyo sonra beyaz ışık yanım sönüyo sonrada telefon kapanıuyo neden oluyo açıklarmısınız lütfen...

Üst Alt