6260 turkcell messenger

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

3f3

Üye
    Konu Sahibi
6260 turkcell messenger
elimde 6260 telefon var fakat kart turkcell deıl ıcınde turkcell messenger var dırek uygulama gıbı sılmeye calısıorum sılınmıyor napmam gerekıyor sılmek ıcın yardımcı olabılırmısınız ıyı aksamlar tesekkurler..

tuncaybor34

Üye
<div class='quotetop'>(3f3 &#064; Nov 19 2005, 11&#58;52 PM) [post=211213]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
elimde 6260 telefon var fakat kart turkcell deıl ıcınde turkcell messenger var dırek uygulama gıbı sılmeye calısıorum sılınmıyor napmam gerekıyor sılmek ıcın yardımcı olabılırmısınız ıyı aksamlar tesekkurler..
[/b][/quote]
FExplorer gibi dosya yönetici bir program yardımıyla uygulamayı kartamı yoksa telefonamı kurdun bilmiyrum ama mesela telefon hfzsına kurmuşsan FExplorerle c:system/Apps icerisinden turkcel mesenger silebilirsin

burak_11

Üye
<div class='quotetop'>(3f3 &#064; Nov 19 2005, 11&#58;52 PM) [post=211213]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
profi explorerdan app. klasörüne girip silmeyi dene.

bedBOYS

Üye
ARKADASLAR BEN YENIYIM SIZI YARDIMCI ALMAM ICIN BENI ARAYIN HER KONUDA OK BY:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Aldını8z Mı H Cvp Bı Ok

--------------- Ekleme ---------------

OK BEN YARDMCI OLUM BAAK MENUDEN DOSYA YONETICISINE GIR SONRA (c) YA BAS KALDIR DE OK BITTI BY

Forumda büyük harf ile mesaj yazmamaya özen gösterelim. Cep telefonu numaranız mesajınızdan silinmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt