Turkcell hatta Messenger sorunu...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BeYaZ_YaRaSa

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell hatta Messenger sorunu...
Sevgili arkadaşlar bir sorunum varda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hattım turkcell. Cep telefonum Nokia n97.

Telefonumda Msn Live Messenger yüklü. Turkcell Aylık 100 Mb pakete üyeyim.

Telefondan msn'e giriyorum fakat 2 dakikada bir " Kablosuz ağ şuan da kullanım dışı, Messenger yeniden bağlantı kurmayı deniyor " uyarısı alıyorum ve düşüp tekrar bağlanıyor. 1 gün de 30 Mb sırf bu bağlantı sorunu yüzünden gitti.

Bu sorun neden kaynaklanmaktadır. Telefon çekmeyen bir yerde de değil. çekiyor. Ama çözemedim.. .

Yardımcı olursanız sevinirim...

Saygılarla...

gemlikua96

gemlikua96

Üye
Sevgili arkadaşlar bir sorunum varda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hattım turkcell. Cep telefonum Nokia n97.

Telefonumda Msn Live Messenger yüklü. Turkcell Aylık 100 Mb pakete üyeyim.

Telefondan msn'e giriyorum fakat 2 dakikada bir " Kablosuz ağ şuan da kullanım dışı, Messenger yeniden bağlantı kurmayı deniyor " uyarısı alıyorum ve düşüp tekrar bağlanıyor. 1 gün de 30 Mb sırf bu bağlantı sorunu yüzünden gitti.

Bu sorun neden kaynaklanmaktadır. Telefon çekmeyen bir yerde de değil. çekiyor. Ama çözemedim.. .

Yardımcı olursanız sevinirim...

Saygılarla...

Kardeşim sorunun 2 şeyden kaynaklanabilir bir n97 Msn i desteklemez muhtemelen başka yerden indirdin iki msn için turkcelle üye olman lazım internet paketiyle olmaz yardımcı olduysam ne mutlu bana bide nie desteklemiyor dünyanın parasını saydım dersen turkcell dokunmatik telefonlar için msn çıkarmıyor neden bilmiyorum ama bende telefonu aldığımda hayal kırıklığına uğradım ama illada gircem diyosan internet paketi ile e budyy yi yükleyip kullanabilirsin

BeYaZ_YaRaSa

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum msn'i destekliyor. 2-3 dakika falan konuşuyorum. Düşüyorum sonra tekrar bağlanıyorum. Desteklemese falan uyarı verir sanırım.
Msn aboneliğine gelince ona da aboneyim sanırım. 1 kaç gün önce turkcell-im den mesaj geldi. hattınızda yeterli kontör bulunduğu için msn aboneliğiniz yenilenemedi. Hattınıza tekrar kontör yüklediğinizde otomatik olarak yenilecektir diye.

gemlikua96

gemlikua96

Üye
Telefonum msn'i destekliyor. 2-3 dakika falan konuşuyorum. Düşüyorum sonra tekrar bağlanıyorum. Desteklemese falan uyarı verir sanırım.
Msn aboneliğine gelince ona da aboneyim sanırım. 1 kaç gün önce turkcell-im den mesaj geldi. hattınızda yeterli kontör bulunduğu için msn aboneliğiniz yenilenemedi. Hattınıza tekrar kontör yüklediğinizde otomatik olarak yenilecektir diye.

kardeşim destekliyor diyosun ama turkcellin sitesine bak n97 desteklemiyor :D

cokpisyakısıklı

cokpisyakısıklı

Üye
Arkdaslar Bn Bi Yerden msn Prog Bulmstm Sertifa istemior 5800 Larda GAlıba n97 e Olabilir Yani İsteyen arkdaslara yrdmcı olabılırm Sadece Msn Direk Giriş :) Live :D Msj gelınce tıtrıor telefon :D

BeYaZ_YaRaSa

Üye
    Konu Sahibi
Desteklemese bunca zamandır konuşmazdım. Şuanda da açık msn. konuşabiliyorum. Fakat yine aynı kesintiler dewam ediyor :D

zenowaren

zenowaren

Üye
bendede aynı sorun var, 5230 kullanıyorum.Uzun süredir problemi çözmeye çalıştım fakat bi çözüm bulamadım.Bu arada vodafone kullanıyorum.

Yanlız şunu farkettim eğer bir görüşme yapıyorsam bağlantı kesilmiyor ama hiç kimseyle konuşmuyorsam aşayukarı 2dk da 1 bağlantı kesiliyor.ebuddy denedim onda da ekranın yarısını kullanamıyorum yön tuşları ok işaretleri fln var. bu versiyon messenger live harika ama bu yönü bazen sinir ediyor.

tlgcn38

tlgcn38

Üye
Kardeşim sorunun 2 şeyden kaynaklanabilir bir n97 Msn i desteklemez muhtemelen başka yerden indirdin iki msn için turkcelle üye olman lazım internet paketiyle olmaz yardımcı olduysam ne mutlu bana bide nie desteklemiyor dünyanın parasını saydım dersen turkcell dokunmatik telefonlar için msn çıkarmıyor neden bilmiyorum ama bende telefonu aldığımda hayal kırıklığına uğradım ama illada gircem diyosan internet paketi ile e budyy yi yükleyip kullanabilirsin
türkcelli ara. zaten aylık 7kntürmü yhoksa 7liramı öyle bir ücrete ücretsiz live msn gibi bi paketide vardı. sana her türlü yardımcı olurlar. telefonla konuştuğunda yardımcı olmazlarsa eğer şikayet etmek istiyorum de konuşmanı dilekçe sayıyorlar kayda geçiriyorlar en kısa zamanda sorununu çözüyorlar. arkadaşım yaşamıştı. acil lazım oluyor msn kullanamıyorum bu ne ya kontür almayı biliyosunuz diye şikayet etmişti. bu işine yarar aynısını yap..:oke:

--------------- Ekleme ---------------

bu arada gemlikua96 dan neden alıntı yaptım anlamadım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt