6230i yi usb kablosuyla bilgisayara tanıtamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

CaRLoS_M

Üye
    Konu Sahibi
6230i yi usb kablosuyla bilgisayara tanıtamıyorum
6230i'ye usb bağlantı kablosu aldım ve telefonun hafızasını harici disk olarak görüyor ama uygulama ya da *.jar tabanlı oyunları yüklemek istediğimde pc suite i kullanmak gerekiyor fakat bir türlü tanımıyor sanırım DK-2 diye bişey var ordfan görmesi gerek ama olmuyor yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyorum. :vur:

• Beğen
Tepkiler: indirexe

ownnwo

Üye
Originally posted by CaRLoS_M@Sep 19 2005, 10:58 PM
6230i'ye usb bağlantı kablosu aldım ve telefonun hafızasını harici disk olarak görüyor ama uygulama ya da *.jar tabanlı oyunları yüklemek istediğimde pc suite i kullanmak gerekiyor fakat bir türlü tanımıyor sanırım DK-2 diye bişey var ordfan görmesi gerek ama olmuyor yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyorum. :vur:
[post=170940]Quoted post[/post]​

dostum bu uygulamaları telefonuna yüklemen için ---noki pc suite-- kurman lazım bilgisayarına onu kur hertürlü oyun vs yi tele atabilirsin

CaRLoS_M

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by ownnwo@Sep 25 2005, 09:14 PM

dostum bu uygulamaları telefonuna yüklemen için ---noki pc suite-- kurman lazım bilgisayarına onu kur hertürlü oyun vs yi tele atabilirsin
[post=177373]Quoted post[/post]​

pc suite zaten kurulu ama pc suite bağlı telefon bulunamadı diyor yani ona da tanıtamadım

yersen135

Üye
teli kabloyla bağlayınca telde veri depolama modunda açılsın mı dio onu reddet ve pc suite arama yap teli bulur

Hellboy®

Hellboy®

Üye
pc suıtle bırlıkte verılen cd yı kur yada Nokıa sıtesından tel ıne gore pc suıte ındır

enes442

enes442

Üye
format yada programı tekrar yükle bi dene sora format at

burakbb

Üye
nokia cable driver yüklü mü bi bak program değiştir kaldırdan

Dj__

Üye
Eğer Kablo DKU-2 Değilse Tanımaz Banada Öyle Olmuştu Sadece DKU-2 Tanır (DKU-2'yi Telefonu Aldığın Yerden Alabilirsin:))

ibrahimismail

ibrahimismail

Üye
pc suıtle bırlıkte verılen cd yı kur yada Nokıa sıtesından tel ıne gore pc suıte ındır ok

maden1181

Üye
ya bende de aynı sıkıntı var. pc suit kurdum kabloda tamam
ama bir türlü telefonu bilgisayara tanıtamadaım. herşey yüklü ama ya telefonda bir sıkıntı var yada kabloda lütfen yardım edin acaba nokia nın orjinal kablosunu falan mi istiyr.

ibrahimkamaci

Üye
yha beyler benim kablo dku-2 ama kabloyu takınca da bişi olmuyo yardımmmmm :off:

katliam_Q7

katliam_Q7

Üye
bnmki 6600i slide benim telefonu görüyodu şimdi bnmkinide görmez oldu napcaz ya pc suitesi çalışmıyorr

Üst Alt