603 FP2 fw sinde mesaj yazma şekli değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

nervous_55

nervous_55

Üye
    Konu Sahibi
603 FP2 fw sinde mesaj yazma şekli değiştirme
Arkadaşlar konuyu doğru yere açmışımdır inşallah 603 Telefonumu güncelleyerek fp2'yi yüklediğim için çok pişmanım sebebi sadece mesaj kısmı o kadar kötüki telefonu ilk aldığım belle sürümündeki mesaj yazma baloncuk rengi alfasayısal tuş şekli kısacası mesaj bölümüyle ilgili herşeyi çok arıyorum fp2'den bu yüzden geri dönmek istedim ama bunun geri dönüşü yokmuş bu yüzden sizden isteğim fp2 ofw'sinde sadece mesajla ilgili olan kısmı 603deki ilk belle versiyonundaki gibi değişiklik yapabilirmisiniz yani ofwde bununla ilgili bi değişiklik yapıp bu fwyi bana verebilirmisiniz ben araştırdım bunu ama benim şuanda yapabileceğim birşey değil ne öğrenecek ne yapacak vaktim yok arkadaşlar bu konu benim için çok önemli lütfen yardımcı olun :( sırf bu yüzden telefonumdan soğudumsomuru: acil cevap bekliyorum bu konularda usta olan arkadaşlarımdan :(

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
fp2 den geri donus yok malesef bnde de 603 var.klavye de geri gelmiyor anlicagn yola fp2 ile devam

asigsasi

asigsasi

Üye
maalesef eski klavyeyi unut

bbakkus

bbakkus

Üye
fp1 mesaj uygulamalarında eski klavye kullanılıyo aslında programdan mesajlaşabilirsin

manolyam63

manolyam63

Üye
eskı de o kadar gelısmıslık yok....

Üst Alt