[MaxiPDA] MaxiMOD v6.0(0) Symbian^3 Refresh - FP1 - FP2 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
konu da tartışma çıkaracak yazmayalım aksi halde ceza alırsınız

keyifli forumlar

manolyam63

manolyam63

Üye
tsler
tsk ederım arkadaslar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Teşekkür ettim mi etmedim mi bilmiyorum ama :tşk:

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
benim bir sorunum var ben mesaj balonları yükleme yerini seçsem de hata veriyo ve seçmiyo yardımcı olabilir misiniz

Serkan1255

Serkan1255

Üye
Bu modlar yuzunden web browser ve mesajlar uygulamasi bozuldu, program guzel ama sorun cikardi, yardimci olurmusunuz

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Bu modlar yuzunden web browser ve mesajlar uygulamasi bozuldu, program guzel ama sorun cikardi, yardimci olurmusunuz
Bozuldu derken sorun nedir mesela :)
Telefonun e6 olduğu için olabilir,görsel modlar açısından sıkıntılı bir telefon ekran boyutundan dolayı :oke:

Serkan1255

Serkan1255

Üye
Simdi mesela mesajlarda oturum kismina girerken atiyor, web browser hic acilmiyo, ayrica elinize saglik guzel program

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Simdi mesela mesajlarda oturum kismina girerken atiyor, web browser hic acilmiyo, ayrica elinize saglik guzel program
Beklediğim türlü çıkmadı sorun :( Ben yazılar mifler birbirine girdi diye düşünmüştüm ama,hadi oturumlar olur da web niye bozuldu anlamadım :hmmm
Programı silince düzeliyor değil mi ya da modları kaldırınca?
Bu arada yapan ben değilim,Levent abi ve ekip :)
Yardımcı olmaya çalışıyorum sadece :)

Serkan1255

Serkan1255

Üye
Eyw. Kardesim, format atcam zaten, ya bisey sorcam bnm nokia e6ya mif dosyalarini elden nasl yükleyebilirim, maxi mod tüm mif dosyalarini desteklemiyor sanirim

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Eyw. Kardesim, format atcam zaten, ya bisey sorcam bnm nokia e6ya mif dosyalarini elden nasl yükleyebilirim, maxi mod tüm mif dosyalarini desteklemiyor sanirim
Ne kadar bilgin olduğunu bilmiyorum,sıfırdan anlatayım oldukça basit.
-Ekte verdiğim "C ana dizin" zip indeki sys klasörünü c ana dizine at.Rom patcher da open all yaması açık olmalı.
-İkinci olarak yine ekte verdiğim "E ana dizin" zip indeki resource klasörünü e ana dizine at.
-Sonra,canın hangi mifi istiyorsa e resource apps içine at :)
-Restart yapıyoruz tamamdır.Eğer telefonda widgetların görünmemesi gibi bi durum söz konusu olursa c:/sys/bin içindeki AknIcon.dll dosyasını yeniden adlandır (AknIcon2.dll)gibi.Telefon orjinal miflere dönecektir.
Sormak istediğin olursa ben, benim yetmediğim yer olursa İsa abi burda :) O mutlaka bilir :D

Ekli dosyalar

Serkan1255

Serkan1255

Üye
Eyw. Kardesim peki avkon.mif dosyasini e resource apps'ın içine mi aticaz

rdmbkmzc

Üye
sa beyler. c6-01 kasma yapıyor neden olabilir acaba?

Dark_65

Dark_65

Üye
bende mifler olmadı

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Jan
Dark_65

Dark_65

Üye
:tşk:

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
aknserverdll bulamıyorum . C sys bin içinde ?

Üst Alt