5800 Yeni Firmware 51.0.006

Sponsorlu Bağlantılar

Barbo2

Barbo2

Üye
batarya süper olmuş benki telefonu hiç kapatmdan 3g,de 19 saat internette kalyordum video izliyordum ıvırzıvırlarda dahil v51de dün6saat bugünde sabah 4ten beridir açık internet daha tek diş düşmedi bakalım nezaman düşecek

tlgcn38

tlgcn38

Üye
Toplam Cevap: 541 - Gösterim: 11298vay :D

Davulbaz

Davulbaz

Üye
v60 da ne olur acaba :ehe

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
batarya süper olmuş benki telefonu hiç kapatmdan 3g,de 19 saat internette kalyordum video izliyordum ıvırzıvırlarda dahil v51de dün6saat bugünde sabah 4ten beridir açık internet daha tek diş düşmedi bakalım nezaman düşecek
bi bakmıssın hemen şarj 1 dişe düştü :D

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
Teşekkürler nadir

ekoroglu

Üye
RDS malesef düzeltilmemiş. RDS datalarını halaa göstermiyor. Ama kilitlenme yaşamadım.
Sizde durum nasıl?

esas_cocuk

esas_cocuk

Üye
ben*#0000# yapıp guncelledım...

exprus

Üye
bende telefondan bağlanıp güncelledim ..
yanlışlıkla pc suit i de güncelleyince yeni rehber numaralarım gitti..

uyuss_Sehzade

Üye
arkadaşlar bişey dikkatimi cekti telefonun dokunmatik titreşimi 2 ve 3 seviyeleri duzeltilmiş..:)

uyuss_Sehzade

Üye
nasıl yoktu kardşeimm siz telefonu kurcalamıyosunuz sanırım v50 iken dokunmatik titreşimm 2-3 yada 1 ile 2 dokunmatik seviyeleri yer deiştirmişti yuksektii v50 yuklu telfonu kurcalayın anlarsınız olup olmadıgını tum forum sıtelerde kullancıların gözunden kacmazken sızın gözunuzden nasıl kamcış yaa hahahahah:D:D:D:Dv50 yuklu telefon var ise bakın bii

tlgcn38

tlgcn38

Üye
:angry::bigstar:
nasıl yoktu kardşeimm siz telefonu kurcalamıyosunuz sanırım v50 iken dokunmatik titreşimm 2-3 yada 1 ile 2 dokunmatik seviyeleri yer deiştirmişti yuksektii v50 yuklu telfonu kurcalayın anlarsınız olup olmadıgını tum forum sıtelerde kullancıların gözunden kacmazken sızın gözunuzden nasıl kamcış yaa hahahahah:D:D:D:Dv50 yuklu telefon var ise bakın bii
Dokunmatik Ekranı İlk aldığımda ilk iş olarak kapattım onun titreşimi kurcalayacak yer ora mı kaldı

uyuss_Sehzade

Üye
kardeşimmm dokunmatik titreşim v50 iken galiba 1 ile 3 yer deiştirmişti 1 de cok tıtrıyodu 3 de az tıtrıyodu bu hatayı v50 konusunda bıldırıldı v51 gıderıldı dıyorum bende kapatmışım zatenn neyse konuyu kapatalımm...

tlgcn38

tlgcn38

Üye
:oke::heyo:
kardeşimmm dokunmatik titreşim v50 iken galiba 1 ile 3 yer deiştirmişti 1 de cok tıtrıyodu 3 de az tıtrıyodu bu hatayı v50 konusunda bıldırıldı v51 gıderıldı dıyorum bende kapatmışım zatenn neyse konuyu kapatalımm...
o zaman ne mutlu bize :oke:

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
bi sende oluyor diye herkestemi olması lazım bende o sorun yok tu bazılarında olabilir.

TheLoftOrginal

TheLoftOrginal

Üye
evet kesin olarak soyluyorum ki telefonum ilk kez 24 saat şarzsız dayandı v51 güncellemesi ile ve halen bayağı pil sürem var. 1 yıldır boşa çektirmişler her 8-9 saatte bir sarja takmayı..

uyuss_Sehzade

Üye
kardşeim v50 bu dokunmatik titreşim olayı cıktı zaten neyse sen kapatıgın ıcın bılmıyondur..bu şarj olayı deil 24 saat bugun 3 gunu doldurdu ve şuan 3 tane işaret var yarın 4 gun olucak v5o deykende 3-4 gun gıdıyoduda yınede gıderdıkleri beli zatenn..

soner5435

soner5435

Üye
evet kardeşim düzelmiş bende farkına varmıstım v50 yaptgmda. Şimdi o sorunuda düzeltmişler 1 nci seviyeye aldım şuan normala dönmüş ;)

Üst Alt