5800 v51.0.006 İstediğiniz Product Code'a Göre Orjinal Firmwareler

Sponsorlu Bağlantılar

aryscat

aryscat

Üye
Ben daha önce yükledim v51 ama tebrik etmek istedim. Büyük ve emek dolu bi çalışma yapmışsın.

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
Saolasın aryscat. Orjinal FW ile yüklemediysen orjinali ile tekrar yüklemeni öneririm :) Product Code'un Yoksa Yazman Yeterli :)

notend

Üye
Arkadaşlar ben teli aldığımda v40 vardı aslında iyiydi ama dayanamadım v50 yükledim ve dokunmatiği biraz aptallaştı bazen deli ediyor acaba v51 de bu sorunu giderdilermi bilen varmı
Bu arada emek için teşekkürler

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben teli aldığımda v40 vardı aslında iyiydi ama dayanamadım v50 yükledim ve dokunmatiği biraz aptallaştı bazen deli ediyor acaba v51 de bu sorunu giderdilermi bilen varmı
Bu arada emek için teşekkürler

Dokunmatiği aptallaştı derken? Eğer haddinden fazla hızlı hareket ediyorsa Örneğin Kinetic Scrool felan. Xinetic vb bir program yüklemişsindir. Biraz daha ayrıntılı anlatırsan sorunun daha iyi yardımcı olabilirim.

Mustafa_Sandal

Üye
Arkadaşlar merhaba,

Az önce telefonum üzerinden (*#0000# ile) yeni versiyonu kurdum. Şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım. Bilginize...

mıttık

Üye
telefonun yeni versiyonu resmen geldi tarayıcadaki göze çarpan birkaç hata düzeldi v51 yükleyince daha 1 saat olmadı yükleyeli ama yinede v50 den daha iyi ve düzgün çalışıyor hiçbir sorun olmadan nsu yada fota ile update yapılabiliyor...

The Lich King

The Lich King

Üye
telefonun yeni versiyonu resmen geldi tarayıcadaki göze çarpan birkaç hata düzeldi v51 yükleyince daha 1 saat olmadı yükleyeli ama yinede v50 den daha iyi ve düzgün çalışıyor hiçbir sorun olmadan nsu yada fota ile update yapılabiliyor...

Product code'un ne?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
evet güncelleme ülkemze geldi artık.ayrıca burası modifiye bölümü.konu kilitli.

mahmutturker

Üye
hotfile mı kaldı, ne atıyorsunuz şu sakat sitelere bilemiyorum ki, mediafire, mega.nz gibi yerelere neden atmıyorsunuz, neyin peşindesiniz

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Kızdım
  • Beğenmedim
Tepkiler: MAERKEK ve fatihmenteş
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
hotfile mı kaldı, ne atıyorsunuz şu sakat sitelere bilemiyorum ki, mediafire, mega.nz gibi yerelere neden atmıyorsunuz, neyin peşindesiniz
Öncelikle forum içerisinde olduğunuzu unutmayınız ve konu tarihi itibari ile bakınca o siteye yüklenmiş.. Konu sahibi veya elinde olan varsa konuya alternatif link ekleyebilir.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, fatihmenteş ve Cadillac34

Üst Alt