5800 verdim C5-03 aldım (İtiraz)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
esokmen

esokmen

Üye
Anil kardes biz dukkanda x6 yi garantiye gonderdik adama c7 geldi bence israr et sende en kotu c6-01 iste

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
hb ye facebook sayfasından mesaj attım şipariş numaramı istediler.Geri döneceklermiş bekliyorum.

- - - Eklendi - - -

Fatura abimin adına olduğunu için onu aramışlar ama ne oldu bilmiyom yarın akşam belli olur :D

HakaN-06

HakaN-06

Üye
x6 falan bulaşma git para iadeni al neo v falan al milatta kaldı x6 5800..

• Beğen
Tepkiler: anılbaran
Black-killing

Black-killing

Üye
benim telefonu garantiye göndermiştim içine su kaçtı deyip yapmadılar halbuki telefon su ile alakalı birşeyi olmadı .Yarın bakacağım eğer garantisi hala bitmediyse tekrar nasıl yaptılarabilirim ne yapmam nereyi aramam gerek beyler ?

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
x6 falan bulaşma git para iadeni al neo v falan al milatta kaldı x6 5800..

şimdilik android dşünmüyorum ama belli olmaz,700-701 uygundur bana göre

- - - Eklendi - - -

benim telefonu garantiye göndermiştim içine su kaçtı deyip yapmadılar halbuki telefon su ile alakalı birşeyi olmadı .Yarın bakacağım eğer garantisi hala bitmediyse tekrar nasıl yaptılarabilirim ne yapmam nereyi aramam gerek beyler ?

Parayla yaptırırsın anca tabi oluyorsa.

maxirabit

maxirabit

Üye
İçine su kaçtı değilde sıvı teması demiş olabilirler:)
Garantisi bitmediyse,Tüketici haklarına gitmen lazım telefonu tam anlamıyla kullanmadığın için ve hatanın senden olmadığı kanıtlarsa,tabi bundan önce dilekçende para iadesi mi yoksa telefonun yenisi mi diye belirtmen lazım.Daha sonra yasal sürece girer,karar eline ulaşır.Posta yoluyla eline ulaştıktan 15 gün içinde talep ettiğin işlem gerçekleşmesi lazımdır.Eyer sen para talebinde bulun duysan,15 gün içindede dava edilen yerden ücret'i tahsil edilmesi lazım.Olur da tahsil edilmezse icraa yolluyla parayı alabiliyorsun.Tabi ilk başlangıç olarak ilk adım kaymakamlığa dilekçe vermenle başlıyor:)

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
iyi be değişim bizim de olsa keşke. Geçen 5800 açılmıyodu bataryası da şiş ti inşallah değişim yaparlar . Benim 5800i 4-5 kere tamire verdim hepsinde de yapıp gönderdiler değişim yok. Geçen garanti kağıdında bu ayın 23u ne kadar yazıyodu daha erken gittim. Şarj girişi sorunlu şimdi de. Ama garantisi bitmiş diye almadı. Bizimkiler de telefonu alırken faturasını almamış. Acaba şimdi alabilir miyiz . Alsak faydası olur mu? Garantisi de bitti ama 2 gün önce

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
iyi be değişim bizim de olsa keşke. Geçen 5800 açılmıyodu bataryası da şiş ti inşallah değişim yaparlar . Benim 5800i 4-5 kere tamire verdim hepsinde de yapıp gönderdiler değişim yok. Geçen garanti kağıdında bu ayın 23u ne kadar yazıyodu daha erken gittim. Şarj girişi sorunlu şimdi de. Ama garantisi bitmiş diye almadı. Bizimkiler de telefonu alırken faturasını almamış. Acaba şimdi alabilir miyiz . Alsak faydası olur mu? Garantisi de bitti ama 2 gün önce

:bilmm

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 440290
Black-killing

Black-killing

Üye

İçine su kaçtı değilde sıvı teması demiş olabilirler:)
Garantisi bitmediyse,Tüketici haklarına gitmen lazım telefonu tam anlamıyla kullanmadığın için ve hatanın senden olmadığı kanıtlarsa,tabi bundan önce dilekçende para iadesi mi yoksa telefonun yenisi mi diye belirtmen lazım.Daha sonra yasal sürece girer,karar eline ulaşır.Posta yoluyla eline ulaştıktan 15 gün içinde talep ettiğin işlem gerçekleşmesi lazımdır.Eyer sen para talebinde bulun duysan,15 gün içindede dava edilen yerden ücret'i tahsil edilmesi lazım.Olur da tahsil edilmezse icraa yolluyla parayı alabiliyorsun.Tabi ilk başlangıç olarak ilk adım kaymakamlığa dilekçe vermenle başlıyor:)

Direk şikayet edecek değilim herhalde bi uyarayım.Ama benim telefonun garantisinin sadece bayisi burda.( AKTEL). Şimdi onlara söylesem bizimle ilgisi yok diyecek direk nerden ulaşmalıyım ?

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
aramışlar abimi ama tam konuşamamış sonra arıcakmış,ısrar edip halledicem dedi yani büyük ihtimal paramızı alıcaz :D

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
inşallah bi aksilik çıkmaz,çıkarsa da çok önemli değil artık ne yapalım şans :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 440290

PixelWolf

Üye
C5-03 iyi değil dokunmatiği kötü onun bende o yüzden C5-00 aldım :ehe ama yazın 700 alcam :hmmm sanırım :hmmm

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Bu konuda canım çok sıkıldı uzun bir süreliğine :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt