5800 ve 5530 için C6 Yazılımı --PNHT--

Sponsorlu Bağlantılar

Bosnalı86

Üye
Yükleme bilgisi 4. sayfada arkadaşlar ;

ilk olarak indirmiş olduğunuz 148 mb dosyayı C:\RM-356 klasörü içine taşıyın.
Hafıza kartınızı formatlayıp kapatmış olduğunuz telinize yerleştirin.Teli PC ye usb kablonuz ile bağlayın.

1-JAF ı ogm_emulator.exe ile açın.
3-BB5 tıklayın ve OFFLiNE seçin.
2-Dead usb - Manual Flash - Normal mode - Factory set seçin.
4-MCU tıklayıp adını C0r olarak değiştirdiğiniz dosyayı seçin.(RM-356_51.0.006_prd.core.C00 ==> RM-356_51.0.006_prd.core.C0r)
5-PPM tıklayıp RM-356_51.0.006_prd.rofs2.V01 seçin.
6-Ape Variant tıklayıp RM-356_51.0.006_026_000_U01.uda.fpsx seçin.
7-şimdi FLASH'a basacaksınız.
8-çıkan uyarıya yes deyip ardından telin açma tuşuna hafifçe dokunun.
9-Arkanıza yaslanın sabırlı olun ve tel piN sorana kadar bekleyin.
10-Artık usb kablonuzu PC den ayırabilirsiniz.

Tel installserver.exe ile hackli.Rompatcher+ göremedim.

indirmiş olduğunuz dosyaları kesinlikle C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356 içine atmayınız.

ALINTIDIR...

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
yüklemeyi başaran arkadaşlar, nasıl yükleniyor, program files\common files\nokia\data product\rm-356 klasörü vardı, bu klasöre atıyormuyuz. nasıl yükleme yaptınız bilgi verebilirmisiniz

Bütün FWlerin yüklemeleri aynı kardeşim. RM-356 Klasörünü İlgili Yerlere Atıp JAF la flashlayacaksın.Uploadın bitmesine 15dk var. Birazdan yeni konu açılacak TR versiyon olarak

henes_42

henes_42

Üye

Bütün FWlerin yüklemeleri aynı kardeşim. RM-356 Klasörünü İlgili Yerlere Atıp JAF la flashlayacaksın.Uploadın bitmesine 15dk var. Birazdan yeni konu açılacak TR versiyon olarak

v51 orjinal rm dosyasını çalıştırıp remove yapıyoruz ve C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356 klasöründen v51 in dosyalarını kaldırıyoruz, arkasından

C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products

klasörünün içine indirdiğimiz RM-356 klasörünü kopyalıyoruz ve jaf ile yükleme yapıyoruz.

bu anlatımım doğrumu,?

ayrıca rofs2 içine TÜRKÇE DİL entegre ettim buyrun indirmek isteyenler için

begacce

begacce

Üye
Kamera nasıl oldu peki bide müzik çalarda bul seçeneği varmı

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
v51 orjinal rm dosyasını çalıştırıp remove yapıyoruz ve C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356 klasöründen v51 in dosyalarını kaldırıyoruz, arkasından

klasörünün içine indirdiğimiz RM-356 klasörünü kopyalıyoruz ve jaf ile yükleme yapıyoruz.

bu anlatımım doğrumu,?

ayrıca rofs2 içine TÜRKÇE DİL entegre ettim buyrun indirmek isteyenler için

Orjinal Fwnizi Yüklemeyin. Birazdan konuyu açacağım. Ordan indirdiğiniz RM-356 klasörünü

Klasörüne Atın. JAF'la kurulumu yapın.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
ArkadaşLar bi bakarmısınız ? ben bi türLü Navifirmden istediğim v51.0.006 fw dosyaLarını indiremedim .s
2 kere Euro 3 Black (0573761) denedim 2 sindede hata aLdım indiremedim bi türLü .s
Şimdide Euro 2 Black (0573740) deniyorum bakayım oLacakmı ? yada bana yardımcı olacak biri varmı ?
Update ediLmiş haLi faLan varmı ? yardım Lazım Lütfen .s

Oglcn554

Oglcn554

Üye
jaf yükledim sonra girince box driver sorunu verdi yardımm

Bosnalı86

Üye
nawifirm dosyalarına gerek yok dostum ilk sayfadan 5800 ile ilgili linkten dosyaları indir,sonra burdan tr çewrilmiş rofs iki dosyasını indir,indirdiğin tr rofs2 dosyasını ilk sayfadan indirdiğin klasöre atıp diğeri ile değiştir,we benim yukarıya kopyaladığım anlatımdaki işlemleri aynı sırayla yap,flash işlemini tamamla:oke:

Oglcn554

Oglcn554

Üye
ya siz kurun kurun ben yarıda kaldım diyom box driver sorunu veriyo bi yardım edin lütfeen

Rich4arD

Rich4arD

Üye
nawifirm dosyalarına gerek yok dostum ilk sayfadan 5800 ile ilgili linkten dosyaları indir,sonra burdan tr çewrilmiş rofs iki dosyasını indir,indirdiğin tr rofs2 dosyasını ilk sayfadan indirdiğin klasöre atıp diğeri ile değiştir,we benim yukarıya kopyaladığım anlatımdaki işlemleri aynı sırayla yap,flash işlemini tamamla:oke:

Aynı zamanda orjinaLLerde gerekiyor :oke:
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...ct-codea-gore-orjinal-firmwareler-383013.html

boramir1981

Üye
Hocam yükledim. ilk merak ettiğim mail for exchange yeni versiyon. çok memnun oldum ellerinize sağlık.
Ama Ovi suite ile bağlantı kuramadım. Yapabilen varmıdır.

emr-erock

emr-erock

Üye
Türkçe Dil paketini nasıl yükleyeceğiz birisi anlatsın

--------------- Ekleme ---------------

Türkçe Dil paketini nasıl yükleyeceğiz birisi anlatsın

Hocam yükledim. ilk merak ettiğim mail for exchange yeni versiyon. çok memnun oldum ellerinize sağlık.
Ama Ovi suite ile bağlantı kuramadım. Yapabilen varmıdır.
kardeş türkçesini nasıl yaptın sen benimki ingilizce..

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
Şu sorunun cevabına pek rastLayamadım :)

En Büyük Sorun Zaten Kameraydı PNHT Ekibi Uzun Uğraşlar Sonucu Fixlemeyi Başardı Kamerayı. Bildğimiz 5800 Kamerasıdır. Ayrıyetten Kamera Kalitesini Yükseltmek İçin enCam Ayar Sisini Yükleyebilirsiniz.

Bosnalı86

Üye
Müzik çalar bildiğiniz V51 ile aynı,değişen bişey yok :islik

Üst Alt