5800 ve 5530 için C6 Yazılımı --PNHT--

Sponsorlu Bağlantılar

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
hiçbişy yok ? ev ekranı için mi yükledik :D

mustafa

mustafa

Üye
diyorum ya bi şeyin sadesi her zaman böyledir :D modları bekleyin

werarce

werarce

Üye
v6 sürüme koyarlar bu ekranı merak etmeyin

rapboi

Üye
uyanık olan var mı

mustafa

mustafa

Üye

bencede gelir. ya ben bulamadım ya da yok saçma olan şu başka homescreen yok. ve ana ekrana widget eklenmiyor. bu moralimi bozdu. ya da ben yapamadım

rapboi

Üye
sadece ingilizce mi şimdi bu pnht genelde once beta verır dener ınsanlarınustunde sonra sıkayetlere gore yon verır bazı arkadaslar da donus monus muhabbetı yapmıs sacma sapan 5800 yazılımına gerı donus oluyo mu dıye zaten yaptıgınız baska bısey degıl denemeye deger mı ona gore ındırıyorum yukleyen arkadaslar ?

mustafa

mustafa

Üye
sadece ingilizce mi şimdi bu pnht genelde once beta verır dener ınsanlarınustunde sonra sıkayetlere gore yon verır bazı arkadaslar da donus monus muhabbetı yapmıs sacma sapan 5800 yazılımına gerı donus oluyo mu dıye zaten yaptıgınız baska bısey degıl denemeye deger mı ona gore ındırıyorum yukleyen arkadaslar ?
saçma sapan diye nitelendirmen gerekmez. çünkü dönüşü olmayacaksa bu bir çok insanın madur olmasına neden olur. yorumlarını ve atıflarını biraz düşünerek yap lütfen. insanlara kaba olmak istemem ama kabalıkta ısrar eden insanlara da gereken cevabı veririm. indir değip değmediğine sen karar ver. madem sorduğumuz soruları saçma sapan diye nitelendiriyorsun. değip değmeyeceği konusunda neden soru soruyorsun zaten saçma sapan bir cevap veririz öyle değil mi?

Rich4arD

Rich4arD

Üye
saçma sapan diye nitelendirmen gerekmez. çünkü dönüşü olmayacaksa bu bir çok insanın madur olmasına neden olur. yorumlarını ve atıflarını biraz düşünerek yap lütfen. insanlara kaba olmak istemem ama kabalıkta ısrar eden insanlara da gereken cevabı veririm. indir değip değmediğine sen karar ver. madem sorduğumuz soruları saçma sapan diye nitelendiriyorsun. değip değmeyeceği konusunda neden soru soruyorsun zaten saçma sapan bir cevap veririz öyle değil mi?

İyi söyLedin kardeşim hakLısın katıLıyorum !!

--------------- Ekleme ---------------

Ayrıca yükLeyen arkadaşLar demişsin ? yorumLara bi bak istersen ?

Progressivity

Progressivity

Üye
koyamıyorlarsa bu adamları nokianın alması lazım :D

bence zaten bu adamlarda onun için çırpınıyorlar bu kadar yoksa donatelerle falan uğraşılcak iş değil bu ya kendi egolarını tatmin etmek için yada nokianın gözüne girebilmek için gerçi ne amaçla olursa olsunn sonuçta bizim elimize bu fw nin ulaşması çok güzel :D

cortex47

cortex47

Üye
süpersin, kurduğum zaman ss ve yorum koyarım... :)

--------------- Ekleme ---------------

bunu v51 üzerine kuracağız değil mi?

rapboi

Üye
5800 telefonunun piyasaya çıkmasıyla beraber ilk defa telefon sahibi olmuş insanlar bile yazılımlarını kendileri yükleyebilir duruma gelmişlerdir.Ne yazık ki forumlarda ki kalitesiz bilgi sürekli hit aranılan bilgilere zamanında ulaşılamamasına ya da çok zaman alarak zaman zaman boş sonuçlar elde edilmesine neden olmaktadır.Kaliteden bahsetmek istemiyorum.Cut Copy Paste dünyası!...ayrıca takılmana gerek yok söylediğim kelimelere nasıl olsa bu şekilde hep devam edecek.Paylaşımların kopyalaşması ve creative olamamak sizi sürekli başka team'ların çalışmalarını beklemeye itecektir.İster kız ister bağır adamlar birşeyler üretirken onların salıverdikleri şeyleri bile paylaşırken kendimize pay çıkarıyoruz.Ne mutlu bize ne mutlu ince zeka örtülü cümlelerimize.

Bir başka konu olarak da eğer bilmiyorsan ben söyleyim geri dönüş demek sadece alt sürüm içindir downgrade o da riskli falan değildir(bilmiyorsan risktir.) burda at jaf a bas gitsin mantıgıdır.onu da beceremezsen teknik bir cep telciye gidersin jafın box u vardır gerekli kablolarla bağlar senin usb den açamadığın teli orjinaline flashlar eger meraklı ve seviyosan bu işi ufacık masrafları gormezsin.bu iş zevk işi takıntı işi değil

cortex47

cortex47

Üye
bunu v51 üzerine kuracağız değil mi?

werarce

werarce

Üye

mami_61_29

mami_61_29

Üye
arkadaşlar ben indirdim tüm dosyaları flashlamadan önce tr dili nasıl entegre edecez dosyaya (hangi dosyaya bulamadım lang dosyasını)

Üst Alt