5800 v60 format sakın atmayın .sonrası güncel ovi harita artık yok


rkn1453

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 5800 v60 versiyon orjinal yazılımlı telefonuma hafıza dolması ve ram nedeniyle fabrika ayarlarına geri yükledim ama yüklemez olaydım.
5800 S60 format veya fabrika ayarlarına dönmeyin, çünkü sonrası ovi harita artık yok. Malesef orjinal rom kullanıyorsanız eski ovi haritayı güncelleyemiyoruz. Kolay bir yöntemi varsa yardım rica ediyorum.
Nihayet oldu, Buradaki konu ( Symbian yine hacklendi! (Belle, Anna, S^3, S60v5, S60v3) - MaxiCep) ile hakkından gelip netten ovi olarak sis dosyasını (daha önce sertifika nedeniyle kabul etmiyordu) yükleyip ovi haritaları kurdum. Kendime ve ilgili konuyu açan arkadaşa teşekkürler.
 
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Kendine teşekkürler kardeş :kop2: Konu ölü doğmuş ama çözüme ulaştıysan sorun yok :)
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt