5800 v60.0.003 link ve türkçe (bütün renkler var)!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

hamdi mert

hamdi mert

Üye
    Konu Sahibi
5800 v60.0.003 link ve türkçe (bütün renkler var)!!!!!!
V52.0.101 DEN GÜNCELLEME YAPAMAYANLAR İÇİNV60.0.003 ÜN FLASH DOSYALARIJAF VEYA PHOENİX İLE FLASHLAYIN HER RENK İÇİN AYRI AYRI LİNK YOK TEMALARDAN SEÇİN TEMALAR ORJİNAL TEMALARDIR.!!!RESİM ATAMADIM KUSURA BAKMAYIN AMA YÜKLEYENLER ATABİLİR ÇÜNKİ DAHA YENİ FLASH ATTIĞIM İÇİN HİÇBİRŞEY YÜKLEMEDİM
LİNK

o kadar bakmışsınız en azından bir teşekkür edin...

ALINTIDIR"MUSTAFA"

• Beğen
Tepkiler: ysf-smet, brainiacati, timurlek58 ve 9 diğerleri

mustafa

mustafa

Üye
Güzel. En azından rar içeriğini değiştirmemişsin ;)

hamdi mert

hamdi mert

Üye
    Konu Sahibi
hiç bir düzenleme yapmadım orjinal...

slm5288

Üye
arkadaşım ,eline sağlık fakat ben bütün renkleri dosyada göremedim,benim renk siyah.

rezgar

rezgar

Üye
tşkrler deneyen var mı indiriyorum

mangdaşire

mangdaşire

Üye
cm forumda da nedense aynısı verilmişti :hmmm

hamdi mert

hamdi mert

Üye
    Konu Sahibi
bakmadım ama olabilir tema konusunuda temalardan rengi seçeceksin ve hiçbir problem yok kendim kullanıyorum

ersans

ersans

Üye
phoneix dosyaları orjinal kabul etmiyo ve jaflada yüklenmiyo. Acaba nasıl yükleyeceğiz ?

technicker

technicker

Üye
Türkçe olduğuna emin misin?

mustafa

mustafa

Üye
Kardeş bu çalışmayı ben yaptım. Türkçe merak etmeyin ;) Sende alıntı yaptığın yeri belirt kardeşim :oke:

hamdi mert

hamdi mert

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bu çalışmayı ben yaptım. Türkçe merak etmeyin ;) Sende alıntı yaptığın yeri belirt kardeşim :oke:
peki kardeş

----------Eklendi @ 08:35:24 ---------- Yazıldı @ 08:16:30 ----------

arkadaşlar yazılım kesinlikle türkçe C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-356 in içine bütün dosyaları atın ve jaf da use ını ye tıklayıp rm 356 yı seçerseniz dosyalar otomatik olarak gelir

----------Eklendi @ 08:39:34 ---------- Yazıldı @ 08:35:24 ----------

phoneix dosyaları orjinal kabul etmiyo ve jaflada yüklenmiyo. Acaba nasıl yükleyeceğiz ?
http://www.maxicep.com/modifikasyon...lumu-ve-kullanimi-resimli-anlatim-342290.html
buna bakarak yaparsan hiçbir sorun çıkmayacağına eminim ;)
sedece orada adam use ını ye tıklayınca rm-356 yı seç orada adam başka birşey seçiyor

mustafa

mustafa

Üye
anlayışın için sağol dostum ;)

hamdi mert

hamdi mert

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil sonuç olarak emek var ortada saygısızlık etmek olmaz

atek59

Üye
evet simdi attım tele sorunsuz türkçe ve t9 kullanılıyor temallarda üç tane secenek var kırmızı mavi siyah orjinal temelar istediğininiz kullanabilirsiniz. bende v52.0.101 vardı bunu sorunsuz yükledim jaf ile teşekkürler....

jehrooo

jehrooo

Üye
en kısa zamanda deneyeceğim ;) v52.0.101 illallah etti :p şimdiden teşekkürler

hamdi mert

hamdi mert

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil ama bu gün aldığım bir habere göre nevıfırme düşmüş oradan yükleseniz daha güzel olur...

sebo00000

Üye
paylaşımın için teşekkür ederim. tek merak ettiğim şey acaba conversation sms gelmiş mi bu sürümde çünkü nokıa ya sürekli bu konu hakkında mail attım sonunda baktım v60 ın geleceği yok cfw yükledim .S

hamdi mert

hamdi mert

Üye
    Konu Sahibi
conversation sms i biraz daha açarmısın ne olduğunı tam çıkaramadım...

kagan40

Üye
bu ne yahu!

crazy_1995__

Üye
internet nasıl nyler

Üst Alt