Rpm Edition (C6 v41.0.010) [Nokia 5800, RM-356 v60.0.003]

Sponsorlu Bağlantılar

yare1815

yare1815

Üye
ustad inderemiyorum linkte sorun mu var acaba bi baksan :(

• Beğen
Tepkiler: Pesimistt5

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
ustad inderemiyorum linkte sorun mu var acaba bi baksan :(

Denedim, Bende sorun yok linkte ama şimdi Multi Upload'a Yüklüyorum. Yakındır onu paylaşırım.

Daha yeni açtığım sayfadan görüntüsünü koyuyorum;

yare1815

yare1815

Üye
Bir tane deneyeceğim Symbian Belle Tarzında Bakalım Olursa Eklerim Bu Konuya...

Üstadım bunu indiremedim artıları eksileri yazardık .bellesini yapana kadar bu fw kendi tlfonuma yeğenlerimin kine flash lıyacam tabi indirdikten sonra .ama kesinlikle işin devamını dilerim belleyi de cıkartırsan süper olur kesinlikle.bu fw de artılar eksiler gözününde bulunduktan sonra belle mükembel ve sorunsuz yapacağına adım gibi eminim .hadi kolay gelsin. İyi formlar :)

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
Üstadım bunu indiremedim artıları eksileri yazardık .bellesini yapana kadar bu fw kendi tlfonuma yeğenlerimin kine flash lıyacam tabi indirdikten sonra .ama kesinlikle işin devamını dilerim belleyi de cıkartırsan süper olur kesinlikle.bu fw de artılar eksiler gözününde bulunduktan sonra belle mükembel ve sorunsuz yapacağına adım gibi eminim .hadi kolay gelsin. İyi formlar :)

Yorumlarınız için Çok Teşekkür Ederim. İndirememe Nedeniniz Siteye Bağlanamamak Falansa Kısmetse Çözeceğiz O Problemi Birazdan...

adiloktem

Üye
Yükledim kullanıyorum bakalım şimdilik bi sorun yok ;)

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
Yükledim kullanıyorum bakalım şimdilik bi sorun yok ;)

Yorumun için Çok Teşekkür Ederim. Bende Hala Hata Olup Olmadığına Bakıyorum ama Karşılaşmadım. İnş. Memnun Olursun.

*** "MULTİ UPLOAD" SİTESİ LİNKLERİ EKLENMİŞTİR. ***

5800_xpress_M

Üye
bu v 7.3 tarayıcı symbian annada ki tarayıcı mi

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
bu v 7.3 tarayıcı symbian annada ki tarayıcı mi

Senin Dediğin Tarayıcı Koyduğum Resimde ki ise Malesef Fw'de Bulunan Bu Değil. Bir ara 5800'da Bu tarz bir Tarayıcı Kullandığımı Hatırlıyorum ama Hangi Fw'deydi Bilmiyorum. (Belkide Yanlış Hatırlıyorum.) :)

5800_xpress_M

Üye
bu tarayıcı facebookdan video izletiyor mu ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Senin Dediğin Tarayıcı Koyduğum Resimde ki ise Malesef Fw'de Bulunan Bu Değil. Bir ara 5800'da Bu tarz bir Tarayıcı Kullandığımı Hatırlıyorum ama Hangi Fw'deydi Bilmiyorum. (Belkide Yanlış Hatırlıyorum.) :)

En eski tarayıcının ilk güncellemesinde çıkmıştı. 5230 V50'de çok kullandım. V51'de belle browser var. Çok kullanışlı değil.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Birşey değil.

• Beğen
MetHew

MetHew

Üye
Eline sağlık güzel olmuşta telefonda yüklü birşey kalmamış herşeyi kaldırmışsın :D :D

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
Eline sağlık güzel olmuşta telefonda yüklü birşey kalmamış herşeyi kaldırmışsın :D :D

Gereksiz Görünen Çoğu Şeyi Kaldırdım ve Menüde Gözükmesi Gereksiz Olan Şeyleri de Gizledim :) ama Eğer Telefonda Olması Gerektiğini Düşündüğün Bir şey varsa Belirtirsen Sevinirim Bir daha Fw Düzenlersem Dikkate Alırım. :)

M.D.hakan

M.D.hakan

Üye
hocam tek kelimeyle mükemmel olmuş ellerine sağlık şu an bu fw den yazıyorum bana göre tek bir eksik var o da mobil sitelerde telefonu 5800 olarak tanımıyor nokia olarak tanıyor ama modeli belirleyemiyor ya da yanlış belirliyor bu biraz canımı sıktı bu kadarına da göz yumarım artık

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
hocam tek kelimeyle mükemmel olmuş ellerine sağlık şu an bu fw den yazıyorum bana göre tek bir eksik var o da mobil sitelerde telefonu 5800 olarak tanımıyor nokia olarak tanıyor ama modeli belirleyemiyor ya da yanlış belirliyor bu biraz canımı sıktı bu kadarına da göz yumarım artık

Yorumun için Çok Teşekkür Ederim, Beğendiğinize Sevindim. :)

Şu Mobil Sitelerden Birisini Söyleyebilir misin?

M.D.hakan

M.D.hakan

Üye
opera mobil sitesi , neoreader ın sitesi en basitinden bir kaç sitede daha denedim yine tanımadı

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
opera mobil sitesi , neoreader ın sitesi en basitinden bir kaç sitede daha denedim yine tanımadı

Biraz Bakınacağım ancak şu sıra bir Cfw Yüklemem biraz zaman alabilir Derslerden baya uzaklaştım. :( ama En Kısa Sürede Sorunu Düzeltmeye Çalışıp Sonuca Göre Bilgi Veririm.

Sorunu Bildirdiğin ve Yardımcı Olduğun için Teşekkür Ederim. :)

• Beğen
Tepkiler: M.D.hakan
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
Anna İkon İsteyenler için Kullanabilecekleri Bir Tane Daha Anna İkonlu Tema Eklenmiştir.

Nokia Windows Phone 7 v4.2 (Anna İkon)

M.D.hakan

M.D.hakan

Üye
Biraz Bakınacağım ancak şu sıra bir Cfw Yüklemem biraz zaman alabilir Derslerden baya uzaklaştım. :( ama En Kısa Sürede Sorunu Düzeltmeye Çalışıp Sonuca Göre Bilgi Veririm.

Sorunu Bildirdiğin ve Yardımcı Olduğun için Teşekkür Ederim. :)

asıl ben teşekkür ederim böyle bir Cfw ve ilgin için bende sınavlardan yeni kurtularak bakabilildim dahaca :)

• Beğen

Üst Alt