5800 s60v3-s60v5-vE71- E63,, t9 geliştirme -5 dakikada 5000 kelime ekleyin

Sponsorlu Bağlantılar

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
5800 s60v3-s60v5-vE71- E63,, t9 geliştirme -5 dakikada 5000 kelime ekleyin
1-önce bizim t9da olmayan bütün kelimeri not defterine kaydediyoruz sonra bu text dosyasını usb kabloyla yada direk hafıza kartına kopyalıyoruz (ben deneme amaçlı içinde çok zor kelimeler olan yaklasık 4500 kelimelik bir sayfayı kopyala yapıştır yöntemiyle kaydettim ve işlem bittiginde hepsini sorunsuz mesaj olarak yazdım)

2-asagıdaki programı telefonumuza kuruyoruz programı çalıştırıp türkçeyi seciyoruz sonra seçenekler/ ımport list/ hafıza kartı/hazırladıgımız dosyayı seçiyoruz ve cıkan uyarıya evet diyoruz yaklaşık 10 saniye sonra işlemin bittigini kaç kelime kaydolduysa uyarı olarak alıyoruz ve programdan çıkıyoruz t9 sözlük hazır...

eklenmiş dosyalarda: hazırlanmış 200binlik ve ayrıca 4500 e yakın kelime eklenmiş hazırlanmış txt.
var. bazen 200bin lik kelimeleri almıyor kapanıyor deneyin olmazsa içinden istemediğiniz kelimeleri silip azaltın isterseniz. yada 5000 lik kelimeyi kullanın..
işlem bittikten sonra proğramı kaldırabilirsiniz. fw güncellemesi ve hard format atıktan sonra eski haline döner. daha sonra tekrar yapılması gerekir.
konuyu kendim düzenledim emeği geçenlere ise teşekkürler

s60v3-s60v5-vE71- E63 içinde rara paketolarak sis dosyası eklendi.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ysn_46_91_, engin5454, kezban yenge ve 35 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

AYNA

AYNA

Üye
Allah senden rağzı olsun tam istediğim gibi bir program..
peki ben zamanla kaydettiğim kendi kelimelerimi pc ye yedekleyebilir miyim?
bide bu 5000 lik kelimeleri yükledik diyelim eski önceki kelimelerim silinecekmi yoksa onların üzerine eklememi olcak bunlar?

KayraBey

KayraBey

Üye
Kelimeler.txt dosyasının içinden 2 txt doyası çıkıyor.Birisi 4500 kelime diğeri 200bin kelime.4500 kelime dosyasının içinde kelime yok sanki bir haber sitesinden alınmış birkaç haber kupürü var.Haçlılardan moğollara, cinsellikten orgazma, teknolojiden doğaya acayip bir yazı :) Yükle dedim yükledi ama 200binlik için yetersiz hafıza uyarısı veriyor ve yüklemiyor.

Aslında benim için herhangi bir dosya yükleme yapmama gerek.Paylaşılan programa sıkça kullandığınız kelimeleri ekleyebiliyor ve t9'da sorunsuzca kullanabiliyorsunuz.

Bu sebeple program için tekrar teşekkürler.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Allah senden rağzı olsun tam istediğim gibi bir program..
peki ben zamanla kaydettiğim kendi kelimelerimi pc ye yedekleyebilir miyim?
bide bu 5000 lik kelimeleri yükledik diyelim eski önceki kelimelerim silinecekmi yoksa onların üzerine eklememi olcak bunlar?

olmayan kelimeleri ekler eski kelimelere zarar vermez 200bin lik kelimeden istemediklerinizi çıkarın ezberletmek istediğiniz kelimeleri txt dosyasına doldurum bir kenarda kayıtlı kalsın gün gelirse lazım olur.

AYNA

AYNA

Üye
anladım benim demek istediğim bu programla şuanda telefonda mevcut olan kelimeleri pc ye yedekleyebilir miyim?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
anladım benim demek istediğim bu programla şuanda telefonda mevcut olan kelimeleri pc ye yedekleyebilir miyim?

onunda çaresi var programın kaydettigi dosyayı tekrar telden çıkarıp geri programa atıyoruz yane zamanla, sen sadece o proğrama eklediğin kelmelerin bir yedeğini kendi oluşturduğu belgenini içine haps eder. normal sms yazarken ezberlettiğin kelimeleri değil. proğramı nereye yükledisen oraya bir dosya oluşturuyor ve kelimeleri oraya kayıt ediyor. incelersen bulursun umarım
formattan önce bu yediği al sonra kurunca tekrar atıp tanıtırsın

emr-erock

emr-erock

Üye
süper bir şey sağ ol.deniyeceğim

gdb888

Üye
Merhaba program için teşekkür ederim ama bir türlü txt uzantılı dosyadan kelime ekletmeyi başaramadım... Kullandığım telefon nokia c5 Işlem tamamlandığında 0 kelime eklendi diyor yardımcı olursanız sevinirim...

Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
3210,8110,5110,6110,6600, N95 8 Gb ve 5800 kullandım ama hayatımda T9 kullanmadım.Bana çok karışık geliyordu, istediğim kelimeleri bir türlü yazamıyordum ama ilk defa bana T9 kullandırdın ya helal olsun diyorum sana kardeşim.Teşekkürler emeğine sağlık

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Merhaba program için teşekkür ederim ama bir türlü txt uzantılı dosyadan kelime ekletmeyi başaramadım... Kullandığım telefon nokia c5 Işlem tamamlandığında 0 kelime eklendi diyor yardımcı olursanız sevinirim...

c5 S60 3rd Edition işletim sistemi uygulama yüklense bile çalıştırmaya bilir tam emin değilim yukarda yazan ları tam olarak yapmışsan olması gerek bu konu ile ilgilenirim sonra :oke:

--------------- Ekleme ---------------

3210,8110,5110,6110,6600, N95 8 Gb ve 5800 kullandım ama hayatımda T9 kullanmadım.Bana çok karışık geliyordu, istediğim kelimeleri bir türlü yazamıyordum ama ilk defa bana T9 kullandırdın ya helal olsun diyorum sana kardeşim.Teşekkürler emeğine sağlık

t9 her telefon için kullanışlı birşeydir senin kullanman içinde bahane olmuşsam ne mutlu bana :evet:

FuNKyX5

FuNKyX5

Üye
teşekkürler

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler :)

ahmet meço

ahmet meço

Üye
süper c6 için hari olur emegine saglık kardeşim

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim işinizi gördü ise sevindim:)

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
Allah razı olsun, tam aradıgım seydı. C6 da t9 berbat resmen. Bı nebze de olsa kolaylastıracak yazı yazmayı. Pekı bır sorum olacak, telefonda eskı kayıtlı kelımelerı nasıl sılebılırız? Format sart mı? Cunku cok sacma seylerı kaydedıyor cıhaz. "3g" kelımesını bıle bı kac kez kullandıktan sonra mesajda e yazmak ıstesem 3g gelıyo :)

emretwoolf

emretwoolf

Üye
yaw su 4500 kelimeliye bi bakın yaw:D o ne acaip bi yazıdır cinsellik orgazm felan diyor:D

• Beğen
Tepkiler: afikcimbom
kral7

kral7

Üye
teşekkürler..

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Allah razı olsun, tam aradıgım seydı. C6 da t9 berbat resmen. Bı nebze de olsa kolaylastıracak yazı yazmayı. Pekı bır sorum olacak, telefonda eskı kayıtlı kelımelerı nasıl sılebılırız? Format sart mı? Cunku cok sacma seylerı kaydedıyor cıhaz. "3g" kelımesını bıle bı kac kez kullandıktan sonra mesajda e yazmak ıstesem 3g gelıyo :)
rica ederim ."mesajda e yazmak ıstesem 3g gelıyo" bunu ilk defa duyuyorum :hmmm nasıl oluyor anlamadım inan sen bi temiz yedek alıp ekteki kelimlere ne eklemek istersen ekle en çok kullandığın hangi kelime varsa daha kullanışlı olur.

yaw su 4500 kelimeliye bi bakın yaw:D o ne acaip bi yazıdır cinsellik orgazm felan diyor:D
evet her tür kelimeyi içinde bulabilirsin ama sadece en çok konuşulan kelimeler var tabi eklemek istediğiniz varsa eklersiniz kendiniz de bi txt listesi hazırlayıp ekleyebilirsiniz

rica ederim

Üst Alt