Flaşsız-Sertifikasız Symbian Anna, S^3, S60v3, S60v5 Hackleme (Videolu Anlatim)

Sponsorlu Bağlantılar

kumcuk

Üye
Hay Allah rağzı olsn dostm.. yüzde yüz çalışıyor arkadaşlar 22.12.2011 tarihinde 5800 express music ile denenmiştir.. :yuru

omarkurt

Üye
ya kardeşler ben x6 kullanıyorum ama online oyun yani tavla okey oynaya miyorum lütfen biri yardımcı olsun

TSunami061

TSunami061

Üye
ALLAH razı olsun kardeş.Emesğine sağlık..

kalas01

Üye
Bu Dr.Web "Z:/"(ROM) diskini düzenleyebilir mi??
Tercih isimlerini değiştirmem lazımda
:mahcup:

quake_422

Üye
E 71 Kullanıpda Hiçbiri oluyor diyen arkadaşlar(yani ben ama en sonunda oldu )
C:Sys/BIN klosörünün içine instalserver.exe 9.2 versiyonunu atsınlar. Artık dosya bozuk,setifika hatası gibi hataları almazsınız

DENENMİŞTİR ...

emirersin

Üye
Emeğine sağlık allah razı olsun.yöntem çalışmıyor diyen varsa onun beceriksizliğidir hackleme yemiyordu bu yöntem ise yaradı

mission

mission

Üye
5800 v60 da yaptım oldu. Teşekkürler paylaşım için

dujuva

Üye
o dediğin proğramları kurarken bile sertifika istiyor nasıl kuracağız onları?...

sibernetik

sibernetik

Üye
    Konu Sahibi
adımları takip edersen istemezler.

xxxsrdrxxx

xxxsrdrxxx

Üye
C6-00 denedim oldu çok sağol.

hurukai

Üye
Ya ben rom patcherı kurdum daha önce ama c2z maker için sildim yeşil ışık seçeneği var ya onlarda yok no data çıkıyo bendede telefonum hackli c6-00 ve rom patcher kurabiliyorum ama nedense no data diyo hafıza kartınada telefona da kurdum uygulamayı yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar lütfen cevap atn bir anca bekliyorum

Vefasız_Alem41

Vefasız_Alem41

Üye
Çok faydalı bir konu teşekkürler yapmaya başladım ama Dr Web in uzantısı sis olduğu için benim telefon yüklemiyor patladık yine sisten :)

qarizma162

Üye
herşeyi sırasıyla denedim ama rompatch ı açınca no data diyor ya neden böyle bişey diyor

Azadijan

Üye
Ben bu kadar yazıyı okuyup telefonu hackleyecem öylemi.. Benim bu kadar sabrım olsa prof olurdum.. yinede tşkler.

nopeyour

Üye
anna olanlar denesin belle ye cevirenler böyle hackleme yöntemlerini hiç denemesinler o kadar ugrastım bir türlü olmuyor

payzen

Üye
anti virüs programı depo hafızasına kurulmuyor hafıza kartı da yok ne yapıcam

- - - Eklendi - - -

anti virüs programı depo hafızasına kurulmuyor hafıza kartı da yok ne yapıcam

yomiyank

Üye
rompatcher kuramıyorum. Bu yerlkeşik bileşen diyo

lider63

lider63

Üye
n8 de oluyomu