5800 la online film izle

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
5800 la online film izle
cepnet,sınırsız internet kullananlar turkcell,avea,vodafone .önce opera mini indirin opera dan googleye girin yaygara tv yazın arayın tıklayın acın videolar var istediğiniz video ya tıklayın mobil versiyona basın video ya tekrar tıklayın izleyin.

- - - Eklendi - - -

yaygara tv sitesinde video lar cok arama motorun dan istediğin dizi,film izlersin donma,kesinlikle olmuyor cok net izleniyor

- - - Eklendi - - -

yaygara tv sitesinde video lar cok arama motorun dan istediğin dizi,film izlersin donma,kesinlikle olmuyor cok net izleniyor

kanarya55

kanarya55

Üye
bakalım bir doğrumu birde izleniyor bildim kadarıyla !

- - - Eklendi - - -

telden denedim izlenmiyor arkadaş hatta mobil opera 12 sürüm var girdim olmadı ?

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
ben n73 ten denedım opera mını ıle denedım oldu yanlız baktım acılmadı mobil versıona tıkladım oldu

- - - Eklendi - - -

bakalım bir doğrumu birde izleniyor bildim kadarıyla !

- - - Eklendi - - -

telden denedim izlenmiyor arkadaş hatta mobil opera 12 sürüm var girdim olmadı ?

youtbecep sımdi denedım hepside acıldı ındırmeden ızlemek guzelmıs :)

kanarya55

kanarya55

Üye
izlemeye devam o zaman :d:d

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
opera mobil 12 sürümü acmıyor yaygara tv yi opera mini acıyor doma olayı kesinlikle yok cepnet100mb aylık sınırsız internetim var cok rahat izliyorum

kanarya55

kanarya55

Üye
opera mobil 12 sürümü acmıyor yaygara tv yi opera mini acıyor doma olayı kesinlikle yok cepnet100mb aylık sınırsız internetim var cok rahat izliyorum

Hangi hat kullanıyorsun murat kardeş hem :d 100mb yazıyorsun hem sınırsız diyorsun hangisi doğru :a

murat.122a

murat.122a

Üye
    Konu Sahibi
Eski cepneti diyorum cepnet100mb diye geciyor vodafonun sitesinde 100mb kotalı yeni çıkan cepnetler vardı cepnet250mb,cepnet500mb bunlarda yeni abone alımına kapandı .Aylıkcepnet 100mb gecince hız kısıtlaması geliyor 96kbp düşüyor cepnet100mb,cepnet250mb.cepnet500mb bunlar adil kullanım kotası cepnet100mb sınırsız(limitsiz) aylıkcepnet =cepnet100mb aynı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt