5800 kulaklıkla ilgili bi sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaptanblack1

kaptanblack1

Üye
    Konu Sahibi
5800 kulaklıkla ilgili bi sorun
beyler 5800 XM kullanıyorum aldığımda dandik bi kulaklık taktım elimde olmadığından dolayı kullanırken bi anlda radyo kilitlendi ve aldığım telefoncuya götürdüm kulaklık ucu 3 siyah şeritli olması gerek
burda olduğu gibi ben 2 siyah şeritli bi tane kullandım sıkıntısı ise içinde bi tel atıyormuş ondan kilitleniyormuş ama electro world nokia sordum bizz normal kulaklık kullanıyoruz dediler bizimkinlerde sorun yok dediler ne yapmam lazım telefonumda mı sorun var yoksa dedikleri gibi 3 siyah şeritli olandan mı kullanmam gerek bu arada elimde samsung orjinal kulaklık var 3 siyah şeritli bunda hiç bir sıkıntı yok ama benim olmadığı için yenisini alacağım bir kaç tane tavsiyede bulunursanız sevinirim ama kulak içi kulaklık olmasın mümkünse ve güçlü bi sesi olsun

maktama

maktama

Üye
beyler 5800 XM kullanıyorum aldığımda dandik bi kulaklık taktım elimde olmadığından dolayı kullanırken bi anlda radyo kilitlendi ve aldığım telefoncuya götürdüm kulaklık ucu 3 siyah şeritli olması gerek
burda olduğu gibi ben 2 siyah şeritli bi tane kullandım sıkıntısı ise içinde bi tel atıyormuş ondan kilitleniyormuş ama electro world nokia sordum bizz normal kulaklık kullanıyoruz dediler bizimkinlerde sorun yok dediler ne yapmam lazım telefonumda mı sorun var yoksa dedikleri gibi 3 siyah şeritli olandan mı kullanmam gerek bu arada elimde samsung orjinal kulaklık var 3 siyah şeritli bunda hiç bir sıkıntı yok ama benim olmadığı için yenisini alacağım bir kaç tane tavsiyede bulunursanız sevinirim ama kulak içi kulaklık olmasın mümkünse ve güçlü bi sesi olsun
Neyin içinde "bi tel atıyomuş" ?!! Telefonun mu?! hiç duymadım, ilginç. 3 şeritli olması microfonlu kulaklık olmasından kaynaklanıyor bildiğim kadarıyla(çok da bilgili değilim açıkçası). Siz illa microfonlu bir kulaklık kullanacaksınız diye bir kaide yok, sadece kulaklık da kullanabilirsiniz ki genelde 2 şeritli olurlar.
Belki de ben yanlış biliyorumdur, yanlışsam arkadaşlar düzeltirler.

SilentOne

SilentOne

Üye
yoo bndede oyle bir sorun olmadı ilginç zaten 2 yada 3 kere kullandım radyoyu genellikle nokia internet radioyu kullanıyom o daha süper

EroL

EroL

Emekli Yönetici
2 şeritli kulaklıklarda şarkı değişimlerinde patırtı kütürtü oluyor. Ama hiç donduğunu görmedim. Ben kulak içi 2 şeritli çin malı mp3 çalar kulaklığı kullanıyorum. ses sistemime bağlıyorum(oda 2 şeritli).

Kulaklık alacaksan sana şunu tavsiye edebilirim, eğer benim gibi 10-20 liralık bir kulaklık kullanmayı düşünüyorsan, telefonculardan nokıa kulaklığı isteme. Mp3-Mp4 çalar kulaklığı iste. Bu güne kadar çok kulaklık kullandım, telefon kulaklıkları yüksek ses ve bas vermeye ayarlanmamışlar. Ama müzik çalar kulaklıkları ses performansı için üretildiklerinden, daha memnun kalırsın.

80-90 liralık kulaklıklar hakkında pek bir bilgim yok.

kaptanblack1

kaptanblack1

Üye
    Konu Sahibi
maktama dostum bu kulaklığı taktığın yerin içinde bişey atıyor dedi telefoncu dediği doğru olma payı var nasıl mı derken içini cımbız tarzı bişeyle düzeltti ve normale döndü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt