5800 Hakkında Küçük Bir Sorunum !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
IBoRoMiRI

IBoRoMiRI

Üye
    Konu Sahibi
5800 Hakkında Küçük Bir Sorunum !
Telefonumu daha önce suya düşürmüştüm, forumu takip edenler bilir sormuştum sizlerede.
Telefonumu aldıktan sonra bana yanında ( telefonun ön kamerasının yanındaki küçük ahize yerinin altında bulunan ) çipi elime verildi. Takılmamış. Telefonun ben kapağını açamıyorum takamadım. Sordum ve ses dengeliyicisi dendi. Dikkat ettim ses biraz kısık ve cızıltılı çıkıyor. Bunun nedeni ne olabilir, gerçekten ses sorunu canımı sıkıyor ve kamera için en iyi nasıl ayar yapılır bana bu iki konuyu açıklayın telefonu aldım özenerek kamerasını bir türlü verimli kullanamıyorum.

_reflex_

_reflex_

Üye
kardeşim youtube ye bak. ordan görürsün açmayı

-efşan

-efşan

Üye
arkadasim acmayi bilmiyorsan açmani pek tavsiye etmem :oke:

SilentOne

SilentOne

Üye
bence açma tawsiye etmem servise gndr

zatenosman

Üye
Telefonumu daha önce suya düşürmüştüm, forumu takip edenler bilir sormuştum sizlerede.
Telefonumu aldıktan sonra bana yanında ( telefonun ön kamerasının yanındaki küçük ahize yerinin altında bulunan ) çipi elime verildi. Takılmamış. Telefonun ben kapağını açamıyorum takamadım. Sordum ve ses dengeliyicisi dendi. Dikkat ettim ses biraz kısık ve cızıltılı çıkıyor. Bunun nedeni ne olabilir, gerçekten ses sorunu canımı sıkıyor ve kamera için en iyi nasıl ayar yapılır bana bu iki konuyu açıklayın telefonu aldım özenerek kamerasını bir türlü verimli kullanamıyorum.

Arkadaşım öle saçma şeymi olur ver tekrar doğru dürüst taksınlar sen uğraşma bişe yaparsın telefon garanti dışı falan olur kullanıcı hatası derler ne gerek var ?

IBoRoMiRI

IBoRoMiRI

Üye
    Konu Sahibi
Zaten garnati dışı oldu, sıvı teması oldu telefon. Bugün götürdüm telefoncuya baktıda içinde varmış aslında

zatenosman

Üye
ozaman aç nette nasıl açılcağına falan bak yaparsın belki ama beceremem diyosan hiç uğraşma zaten kapak çalısıyosa bırak zaten garanti dışı kalmıs yaptırma işini görüyomu ?

IBoRoMiRI

IBoRoMiRI

Üye
    Konu Sahibi
görüyor. bu gün açtım kapağı içinde varmış o parça takmışlar.

zatenosman

Üye
ozaman problem olmaz sana :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt