5800 Hafıza kartı resim müzik göstermeme sorunu YARDIM

nası çözüme ulaştığını açıklarsan sevinirim aynı olay bendede var çektiğim fotoları gösterio ama teli açıp kapayınca o fotoları tek bi foto halinde hepsini aynı gösteriyor yardımcı olursan sevinirim teşekkürler....

hafıza kartın çökmüş olabilir format at hafıza kartına yine aynı sorun veriyorsa yedekte hafıza kartı ile dene onadada aynı sorun veriyorsa hard format ondanda aynıysa fw güncelle oda olmadımı telefonu servise gonder

Hafıza kartında formatla falan sıLınmeyen vırus buldum onu elle sıldım sacma sapan bı adı var .. Sorunumu kendım cozdum yanıtlayan herkeze tesekkurler arkadaslar ..

virüsü nası sildiğini anlatırsan sevinirim aynı olay bendede oluyor telefon belleğini kullanınca yapmıyor hafıza kartına geçince yapıyor muhakkak virüs var bendede msn : berkaybuyuk35@hotmail.com msn im yardımcı olursan sevinirim.şimdiden teşekkürler ...

gizli dosyaları goster de ozmn gorunuyor

ama hangi dosyayı ögeyi silcem onu soruyom

--------------- Ekleme ---------------

yardım eden yokmu

aynı sorun bende de vardı hafıza kartını bilgisayara taktığında göreceksin ki her klasörün bir exe dosyası oluşmuştur bir tür virüs katını çıkart resimlerini falan yedekle istersen pc den snra virüs taramasından geçir telefona hard fotmat at sonra hafıza kartını biçimlendir telefona tak telefondanda biçimlendir sonra istersen virüs taramasından geçirdikten sonra tekrar telefpna atabilirsin