5800 arka kapak camı kırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5800 cı

5800 cı

Üye
    Konu Sahibi
5800 arka kapak camı kırıldı
abilerim kardeşlerim bugün benim 5800 ımın arka kamera camı çatladı foto ları iyi çekmediği için bende camı kıra kıra çıkardım arka kapak değişmeden cam takabilirmiyim yeniden bilen varsa öylesin lütfen yoksa lense zarar gelecek diye korkuyorum hemde çok çirkin görünüyor.değerl cevaplarınızı bekliyorum

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
arka kapak al arkadasım 15-20 liraya.

bende arıyorum bulabilrsem alacagm :hmmm

oraya nasıl cam takabilirsin ki :D camcıya gidip abi suna göre bi cam kes demezsin herlde :D

5800 cı

5800 cı

Üye
    Konu Sahibi
arka kapak al arkadasım 15-20 liraya.

bende arıyorum bulabilrsem alacagm :hmmm

oraya nasıl cam takabilirsin ki :D camcıya gidip abi suna göre bi cam kes demezsin herlde :D
:kop: yok canım yani ayriyetten sadece cam satılmıyormu acaba parçacılarda

badboym4a1

Üye
benim arkaşımdada oldu aynı şey biz gittik yeni bi kapak aldık ondan sonra çıkardık yeni aldığımız kapağın camını orijinal kapağına taktık zaten ince ince alimünyunlarla tutturmuş nokia o camı kenarlarından söktüm taktım, BİTTİ bu kadar :ehe

WaLLs

WaLLs

Üye
benim arkaşımdada oldu aynı şey biz gittik yeni bi kapak aldık ondan sonra çıkardık yeni aldığımız kapağın camını orijinal kapağına taktık zaten ince ince alimünyunlarla tutturmuş nokia o camı kenarlarından söktüm taktım, BİTTİ bu kadar :ehe

sadece bir cam için çok masraf :D Bence böyle önemsiz parçaları satmaları gerek.

5800 cı

5800 cı

Üye
    Konu Sahibi
Aldım zaten ya nokia shopa sordum 30 tl dedim oha dedim gittim parçacıdan aldım 10 tlye orjinalini bunun 2 artı yanı var 1.hem çizilmiyor.2 foto çekimlerinde beyazlama yapmıyor

sefayate

Üye
biraz samaamışsın bad boy senin aliminyum sacla tutturulmuş dediğin sağdece arka kapağın dış yuzunden görülen kamera camının cercevesi yani cam sokulmuyor sağdece cercevesi sokuluyor 4 tane 5800 kapağım var tecrubeliyim yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt