5800 a 5230 kasası...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maxIm4

maxIm4

Üye
    Konu Sahibi
5800 a 5230 kasası...
arkadaşlar 5800 telefonum var dışı çok deforme oldu, ayrıca bu telefonun beyazı olsa çok hoşuma giderdi, 5230 kasa takımları var internette satılıyor, alsam uyarmı, ben takmayı biliyorum kendi telefonumu söktüm çoğu kez, diyeceksinizki kamera flaşı ve öndeki kamera yerleri yok, ona çözüm bulurum, onun dışında anakartı falan oturtacağım yerler aynımıdır? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

- - - Eklendi - - -

bilen yokmu arkadaşlar

EmReRoĞlU

Üye
5800 5230 a benzer ama aynı değildir ya takamassan diye bir düşün en iyisi telefoncuya veya turkcelle falan git onlar bilirler ben de beyaz istiyordum mükemmel bir beyaz kılıf aldım bakmak istersen resmini upload edebilirim ben hemen alma derim :)

maxIm4

maxIm4

Üye
    Konu Sahibi
göster bakim kardeşim

- - - Eklendi - - -

buarada bilen yok sanırım, kasayı takabilirsem resimleri paylaşacağım

EmReRoĞlU

Üye

al bakalım içine telfonu koyamadım çünkü telefonla çektim ve telfonla bu fotoğrafı koydum pcyle değil ;)

maxIm4

maxIm4

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler dostum ama telefon zaten kalın birde kılıfla dahada kalınlaşır bendede vardı bu kılıftan:)
kasa bugün yarın elime ulaşır, tam beyaz 5230 kasası, başarılı bir operasyon olur umarım

hsynkertik

hsynkertik

Üye
kardeş pek sanmıyorum ben klıfı yenı ,,de,g,ıstırdım ancak beyaz bul,amadım, m,ecbur sı,,yah aldım 5230 klıfı denedım ama 3g on kamera kapanıyor ama yaparsan banada haber ve bende cok ısterım beyaz b,ır ,58,00,

m.f.y

Üye
İnternette metal 5800 kasaları satılıyor. Bence metal kasa al kuzenimde vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt