5800 2.el 330 tL Alayımm mı?

• 29 Nisan 2011
  • 3297 Okunma
  • 25 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar Birinden 5800 Xm black Almayı Düşünüyorum.. 16 ay garantili kutlu ve faturalı..
    bu işin içinde olmadığımdan Ben pek anlamam sizce alayım mı?
    Sıfır ve 2.El Fiyatları ne kadardır?

Tel'in İlanı ve Resimleri :

Yazan: .yaRasa.
  2. 300 civarı fiyatları var ama elden ve temiz ise alabilirsin.

3. Evet Elden... Asla internetten alışveriş yapmam ama Tesadüf Maxicepten.. Batman gibi bir şehirden ilan buldum..

4. kardes o telefon benim hosuma gıdıyor ılerleyen aylarda bende 5800 alacam suan 4.5 yıldır n73 kullanıyorum benden sana tavsıyem 0 olarak al zaten 300 verdıkten sonra 150 daha koy 0 al hem kafan rahat eder hem cebın

5. tavsiye etmem ekranı rezistif , işmci hızı düşük , ram oranı düşük , 3 yıılık eski bir telefon paranı biriktir android işletim sistemli telefonlara bak

6. bende android(samsung Monte) düşündüm ama program sayısı kısıtlı.. 5800'ın programları daha geniş ve kullanışlı..!
    Dokunmatikte haklısın ama geçenlerde bi kod vardı 5800a atılıyodu dokunmatiği düzeliyordu.. o koda yapılan yorumlarda cevaplar olumluydu..
    Kapasitif ekranlarda şarz yiyormuş..!

Rezisitif ekran özelikleri :

Kapasitif Ekran özellikleri:

7. Telefon temize benziyor al telefonu deneme süresi olsun de adama o arada bir telefoncuya götür bir sorun varsa sana sölerler Garantiye al işini :oke:

8. talip monte android işletim sistemli degil java o yüzden oyun program destegi az
    android işletim sisteminde 180.000 oyun var , symbianda ise 25.000 tane yani andrıd işletim sistemi cok daha iyidir oyun program yönünden

9. :evet:ben öyle biliyormuşum.. araştırayım bi androaid'i:evet:

10. galaxy mini , x8 , lg gt540 , galaxy gio ,galaxy fit gibi cihazlara bak

11. Araştırdım.. android benim bütçemi aşar..!

12. Alırsan 1.el al yada androidli galaxy mını ye bak:oke:

13. aşmaz be 450 liraya gaaxy mini war

14. git t10 ve vodafone 945 bak android isletim sistemli ucuz telefonlar

15. Turkcell ve Vodafone Telefonlarına güvenmiyorum.. Kuzenim Vodafone'dan dokunmatik tel almıştı 2 günde ekranı gitti ve değiştirmediler.. 2 günde 500 tL çöpe..!

----------Eklendi @ 13:17:39 ---------- Yazıldı @ 13:14:38 ----------

Teşşekürler.. İnternet üzerinden almayı Düşünmüyorum.. Elden tercihim..

----------Eklendi @ 13:18:38 ---------- Yazıldı @ 13:17:39 ----------

"Samsung Galaxy Gio" Hoşuma gitti..! Ama Hâla Kararsızım :S

16. vodafone 945 kullanipta sikayetci olanlari duymadim gayet iyi bir telefon , ama sana kalmis birsey
    galaxy gio yeni cikmis bir telefon islemci hizi 800mhz tavsiye ederim android isletim sistemli 10 binlerce oyun program destegi var

17. hacı bunu copy-paste yapıon herlade. kım tel onerısı sorsa hep bunlar :D

18. iyi bir telefon hem kibar zarif ve kullanışlı.kasasıda dayanıklı.fiyat olarak da iyi

19. Güzel bir telefon al bence kaçırma

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 07:24