150 Tl ye Galaxy Young

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alsour

Üye
    Konu Sahibi
150 Tl ye Galaxy Young
İyi günler arkadaşlar amerikadan gelme galaxy y var elimde 2 haftalık cihaz tertemiz cizigi dahi yok jilatinli ve 19dolar değerinde arka kapagı , 25tl ye aldıgım orjinal yedek batarya ve orjinal kulak içi sony kulaklık hediye.

İmei durumu:Kayıtlı (Klon değil)
Garanti:Yurtdışından geldigi için yok fakat kesinlikle sorunsuzdur ve sorun çıkartmıyıcaktır.
Fiyat:150 Tl
Takas:Olur fakat eş değer özellikteki telefonlarla.

Satış:Elden veya kapıda ödeme olabilir

- - - Eklendi - - -

Ayrıca Oto amfisi veya Subwoofer ile takas olur

fk555897

fk555897

Üye
Fiyatı baya bir uygun düşünen arkadaşlar garanti sorun olmayacak ise düşünsünler.

alsour

Üye
    Konu Sahibi
ayrıca hiç sökülmedi arızalı çıkarsa veya begenmezlerse geri alınır

darbeci_001

darbeci_001

Üye
ustad sony erıcsson ck13 i ile takas dusunurmuusn ?

alsour

Üye
    Konu Sahibi
hayır kardeşim nakite ihtiyacım var ses sistemi döşüyorum aracıma fazlalık oldugu için satıyorum.Galaxy ace de mevcut onun fiyatı ise 225 tl

Myking1810

Myking1810

Üye
o aksesuarlariyla telefona ben talibim arkadaşım boşver garantiyi yarına çıkacağımızın garantisi varmı ki telefonun olsun.aramızda yamuk olmasın bu kafi kız arkadaşıma hediye vercem sonra aramızı acarsın hiç hoş olmaz.sabah alo derim sana 9 gibi

- - - Eklendi - - -

arkadasim aradim acmadın neyse gün ici iletisime geceriz allah izin verirse istanbuldamısın?

alsour

Üye
    Konu Sahibi
Alaşehirde yim kardeşim ararsan konusuruz sabah müsait değildim de

- - - Eklendi - - -

İstersen detaylı fotograf koyabilirim

- - - Eklendi - - -

İstersen detaylı fotograf koyabilirim

avcitalip

avcitalip

Üye
güzel ilan vallaha,gidip 5800 falan alacağınıza bunu alın

iyi satışlar kardeşim,emin ol benim s3'ün ekranı kırık olmasa ve onun için para biriktirmesem alırdım bu telefonu :oke:

yalnız satış yapıldıktan sonra kaydı düşürmeyeceğinize dair nasıl bir güvence verebilirsiniz ? :)

alsour

Üye
    Konu Sahibi

alsour

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar :) bugun satıyorum inşallah :D

- - - Eklendi - - -

resmi olarak kayıtlı yani kayıt düşerse yardımcı olurum tekrar

TeAmo42

TeAmo42

Üye
Sağolun arkadaşlar :) bugun satıyorum inşallah :D

- - - Eklendi - - -

resmi olarak kayıtlı yani kayıt düşerse yardımcı olurum tekrar
Ben aramıştım seni :) Kapıda ödeme gönderir misin diye :)
Eğer müşterin varsa elden satabilirsin yoksa ben kapıda ödeme olarak almayı düşünürüm akşam ararız detaylı konuşuruz :D

alsour

Üye
    Konu Sahibi
senmiydin o ben ilk sayfadaki arkadaş sandım :D şuan yok ama akşam ararsın konusuruz detaylı :)

user37

Üye
hangi şehirdesin kardes

alsour

Üye
    Konu Sahibi
Manisa alaşehir hocam

Myking1810

Myking1810

Üye
adamım teli açıp sesimi dinleyip kapatınca kıllanmadım değil ama tel iii fakat 2 mp kamera varmış kız işime yaramaz dedi bu gün bi tel aldım huawei 5 mp kamerası var şu an rom yüklüyodum siteden aklıma geldin seninkide olurdu ama neyse iii satışlar

alsour

Üye
    Konu Sahibi
ses dinlemedim ki ben aradın fakat açamadım müsait değildim sonra aradım açmadın kardeşim

alsour

Üye
    Konu Sahibi
kısmet kardeşim satılmazsa satarım :) elime böyle uygun telefonlar geçiyor arada bende sizin işleriniz görülsün diye koyuyorum siteye kar amaçlı değil yani

avcitalip

avcitalip

Üye
kısmet kardeşim satılmazsa satarım :) elime böyle uygun telefonlar geçiyor arada bende sizin işleriniz görülsün diye koyuyorum siteye kar amaçlı değil yani

benimkisi talihsizlik biraz işte,telefonun ekranı 500-600 TL arasında değişiyor 10 şubatta bir yerden para bekliyorum bakalım o gelirde yaptırırsam işte sonra senin cihazınıda alabilirim :oke:

alsour

Üye
    Konu Sahibi
en kısa sürede yaptırırsın insallah:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...