En Ucuz Burada ! lSamsung S3 900 TL l Note 2 1100TL l

Sponsorlu Bağlantılar

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
En Ucuz Burada ! lSamsung S3 900 TL l Note 2 1100TL l
Ürünler yurtdışı ürünlerdir,Kesinlikle replika ,çakma vs değildir ,orjinal samsungdur tek farkı yurtdışından satın alınmış olmasıdır,TAKAS yoktur,aşağıdaki şartlardan başka bir seçenek teklif etmeyiniz.

ELDEN TESLİM KAPANMIŞTIR
(Malum hem bize masraflı oluyor,hem alıcılar bekletme yapıyor,git gelde sorun yaşanıyor ,o yüzden Elden Satış Kapanmıştır)

**Önce Havale Sonra Adresinize Kargo Şeklinde Olacaktır***

Not:İçinde En Ufak Tereddütü Olan Hiç Alışveriş Yapmasın,Konuya sadece alıcılar yorum atması yeterlidir ,Telefonlar zamanında fazla alınıp stok bitirme adına uygun fiyatlıdır

Bu fiyatlar
peşin havale fiyatlarıdır.Kargo alıcıya aittir.

Sanalpazar satışı kalkmıştır.

-Havale işlemleri için bazı ürünlerde düşük ücret alınmaktadır.
- Ürünler tek tek kargolanır.Bunu birden fazla alımlar için gözönünde bulundurunuz.

-Samsung telefonlara imei klonlama denen imei kopyalama işi yapılıyor,İmei atılma işlemlerinde çok düşük olasılıkla sorun çıkabilmektedir ki teknik servisler 5 dk ya işlemi düzeltebilirler.Ayrıca teknik servisim bulunmaktadır.

mr.bell

Üye
Ürünler Yurtdışı demişsiniz , pasaport kayıtlı mı yoksa imei mi atılıyor ?

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
bu telefonlar yasa dışı yollarla mı geliyor türkiyeye ?

- - - Eklendi - - -

Ürünler Yurtdışı demişsiniz , pasaport kayıtlı mı yoksa imei mi atılıyor ?

arkadaş belirtmiş ilanda biraz daha dikkat

-Samsung telefonlara imei klonlama denen imei kopyalama işi yapılıyor,İmei atılma işlemlerinde çok düşük olasılıkla sorun çıkabilmektedir ki teknik servisler 5 dk ya işlemi düzeltebilirler.Ayrıca teknik servisim bulunmaktadır.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Yoksa Çin mi

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
Çakma ,replika felan kesinlikle değildir,Tek farkı türkiye garanti olmamasıdır,Ürünlerin hepsi orjinal olup tamamen üretim yerleri farklıdır,nasıl turkcellde satılan samsung galaxy s3 ler made by china samsung ,taiwan malıysa ,bunlarda öyle ,korede var taiwanda ,chinada var fakat bu demek değildir cihaz çakma diye,kesinlikle çakma değildir pazarlayan firma her ülkeye dağıtmış o ürünlerden alınma buda baya toplu alındığından o yüzden fiyatlar uygundur yoksa bir sebeb aramanıza gerek yok ,Kesinlikle Orjinal Samsungtur :oke:

- - - Eklendi - - -

bu telefonlar yasa dışı yollarla mı geliyor türkiyeye ?

- - - Eklendi - - -

arkadaş belirtmiş ilanda biraz daha dikkat

Yasadışı öncedendi ,şimdi gümrükten mal geçirmek kolay değil ,Fiyatların Uygun olmasının sebebi ,stok fazlalığından dolayıdır :)

pirenuri

pirenuri

Üye
Ben bu cihazlardan birini aldığımda İemi sorunu çıkarır mı

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
İmei sorunu çıkmaz 1000 da 1 gibi bi ihtimal ,eğer olurda çıkarsa bildirim yaparsanız bana,servise iletirim bende sorun çözülür

Bahaxi

Bahaxi

Üye
İmei sorunu çıkmaz 1000 da 1 gibi bi ihtimal ,eğer olurda çıkarsa bildirim yaparsanız bana,servise iletirim bende sorun çözülür

Yaza kadar bu kampanya devam ediyor mu acaba?eğer devam ediyorsa s3 mini alcam senden :)

hotlock

hotlock

Üye
Maşallah kardeşim fiatlar süper ötesi

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
Stoklar bitmediği sürece devam eder fakat bu demek değilki o zamana kadar kalıcağının,çünkü toptan almak isteyen alıcılarda oluyor

Bahaxi

Bahaxi

Üye
off bu kötù oldu o zaman:( belki yaza daha iyi kampanyalar çıkar:)

..maHsun..

Üye
bana bi tane note 2 ayırabilirmisin çünkü bende yaza alcam stoklar bittiğinde tekrar getiriyormusunuz ?

zetkan

Üye
Galaxy duos la takasa varmisin

Bahaxi

Bahaxi

Üye
Kardes bana s3 mini ayirir misin?yaza

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
Ayırmam söz konusu değildir stok bitince kapanıcak zaten aşırı şekilde talep var tek bu forumda ilan yok

Bahaxi

Bahaxi

Üye
Peki yazin yine bu kampanya cikar mi?

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
Yaza kadar kampanya kalırmı kalmazmı birşey diyemiyorum stoklar biterse satış kapanır,Takas söz konusu değildir,ayırma zaten olamaz,Fiyat uygun zaten duyan alıyor , Stoklar bitince tekrar gelmiyor ,belirttiğim gibi fazla stok olduğunda satılıyor,Eğer almayı düşünüyorsanız ertelemeyin çünkü çok geç kalmış olabilirsiniz

AnilGuder

Üye
Kardeş 1.500 civarı s4 getirme olasılıgın var mı yada 1.600 ?

Üst Alt