50 GB 12 saatte bitti :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Barış Grc

Barış Grc

Üye
Bizim 50 yi geçtimi, 1 mb oluyor sen gene iyisin. :D

Uruloki

Uruloki

Üye

Saniyede sabit olarak 800 Kb/s indiğini düşünelim. Bu 8 Mbit internet hızı demek. 1 dakika da 48 MB, 1 saatte 2.8 GB, bir günde 67 GB, ayda 2010 GB indirme yapılabilir. Yanlışım varsa düzeltin :)

Hayır max 987mbit gördüm demiş indirme dersen mb olur hiz dersen mbit olur ki arkadas mbit yazmış ve acikladigim gibi ya tt metro net var arkadasdaki evlere verimiyor büyük firmalara verilen bir hizmet bu yani arkadas ya sirkette gormus bu hızı ya da yanlış yazdı onu açıklıyorum yoksa indirme olarak mb ve ya gb cinsinden yazmak gerekir

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bizim 50 yi geçtimi, 1 mb oluyor sen gene iyisin. :D

Evet bizim de öyleydi çok sinir bozucuydu :@

Hayır max 987mbit gördüm demiş indirme dersen mb olur hiz dersen mbit olur ki arkadas mbit yazmış ve acikladigim gibi ya tt metro net var arkadasdaki evlere verimiyor büyük firmalara verilen bir hizmet bu yani arkadas ya sirkette gormus bu hızı ya da yanlış yazdı onu açıklıyorum yoksa indirme olarak mb ve ya gb cinsinden yazmak gerekir

Evet bu konuda haklısın :good:

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye

Saniyede sabit olarak 800 Kb/s indiğini düşünelim. Bu 8 Mbit internet hızı demek. 1 dakika da 48 MB, 1 saatte 2.8 GB, bir günde 67 GB, ayda 2010 GB indirme yapılabilir. Yanlışım varsa düzeltin :)
8mbit saniyede 1024kb verır hat kosullarına baglı olarak 950-1100 arasında degıskenlık gosterebılıyor
1mbit 128kb tır

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Barış Grc

Barış Grc

Üye
Benim net şuanda 2.5 gb 4 saatte indiriyor, buna göre berbat. :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt