50 GB 12 saatte bitti :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
phasan

phasan

Üye
En guzeli uydu net 1mps 29 tl en azindan yavassada fazla para degil

cukuleaks

Üye
Onda ne var abi ben ilk ay 580 gb indirme yapmıştım 25 günde ???

- - - Eklendi - - -

Bu arada kotasız neti kotalı yapma yöntemi var birde 2 mpbs yi 8 mpbs yapma var. Kotalıyı kotasız yapma işe galiba işe yarıyor başkasının modeminden giriyorsunuz öyle bişey. 2mpbsyi 8mpbs yapmayıda karşı komşu yapmıştı ttnetten 2 kere uyarı geldi :D

- - - Eklendi - - -

(h) Bunuda koyayım :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Onda ne var abi ben ilk ay 580 gb indirme yapmıştım 25 günde ???

- - - Eklendi - - -

Bu arada kotasız neti kotalı yapma yöntemi var birde 2 mpbs yi 8 mpbs yapma var. Kotalıyı kotasız yapma işe galiba işe yarıyor başkasının modeminden giriyorsunuz öyle bişey. 2mpbsyi 8mpbs yapmayıda karşı komşu yapmıştı ttnetten 2 kere uyarı geldi :D

- - - Eklendi - - -

(h) Bunuda koyayım :D

Uyarı mı :aman2:

maxirabit

maxirabit

Üye
Servis sağlayıcın belliyse fatura kesilenin üstüne kalıyor şu var,eğer güçlü bir alıcın var ise etrafta fazlasıyla dolaşan kablosuz ağ olur birisine kancayı takarsın ve devamında yine fatura sahibi olan o kişiye kabak patlar:D

cukuleaks

Üye

Üfffff ne yapmışın :ohannes: Senin 8 MB AKK'li mi?

AKK ne abi :D Bende ilk 4 ay adil kullanım sınırına bişe demediler. Hani 20 gb aşınca indiriolar ya hızı. Bende indirmediler işte. Bide komik olan kısım şu. "Aman ben fazla indirme yapayım aman şu adamı geçeyim aman millete hava atayım" diye bi amacımda yoktu. Tamamen kendi doğal kullanmımım sonucunda oldu. düşün yani istesem kaç yaparım :D

versino2

versino2

Üye
ben 16 megabite kadar sınırsız kullanıyorum saniyede 2.2 yi gördüğümü bilirim ss çekip atmak isterim ama sınavlar okul filan pc ye girmiyorum.bide şöyle bir durum var ben 95-100 gb kota garanti yapardım hızım aynı kalırdı hep, yazin çok girdiğim için 300 filan olmuştur belki.sahura kadar pc,sabah pc akşam pc derken :).gerçi fiber buraya gelse geçerim işin açıkçası :) :)

maxirabit

maxirabit

Üye
Limitimi zorluyorum telefonun 3.5g altyapısından öğleden sonra 5gblık bir dosyayı indirdim:islik

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

AKK ne abi :D Bende ilk 4 ay adil kullanım sınırına bişe demediler. Hani 20 gb aşınca indiriolar ya hızı. Bende indirmediler işte. Bide komik olan kısım şu. "Aman ben fazla indirme yapayım aman şu adamı geçeyim aman millete hava atayım" diye bi amacımda yoktu. Tamamen kendi doğal kullanmımım sonucunda oldu. düşün yani istesem kaç yaparım :D

Senden korkulur :ehe Yarın öbürgün TTNet yetkilileri kapına gelirse misavirperver davran :ehe

maxirabit

maxirabit

Üye
Yaptın bağri açıklama yarın bir gün bir sorun olursa,senden bilirler ismail:D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ömer haklı :ehe

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
biraz düşündüm 12 saat hiç duraksız 8mbit indirsen max 45GB yapar yahu :ehe

25 günde 580 GB neki :kop:

kuzen 29 günde 986GB yaptı :pro:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Turknet kullanıyorum benimde kotam 50GB ama ayda 300-500GB down yapıyorum faturamda veya hızımda en ufak oynama yok kopmadan eser yok :)

cukuleaks

Üye
Yaptın bağri açıklama yarın bir gün bir sorun olursa,senden bilirler ismail:D
bilerek söyledim :ehe nolcak ya ipmi bulamazlarki zaten . Siteye girecek kadar akıllıyımda , ipmi bırakacak kadar safmıyım yani :D

- - - Eklendi - - -

Turknet kullanıyorum benimde kotam 50GB ama ayda 300-500GB down yapıyorum faturamda veya hızımda en ufak oynama yok kopmadan eser yok :)
herhangibir adil kullanım sınırı varmı ?

- - - Eklendi - - -

biraz düşündüm 12 saat hiç duraksız 8mbit indirsen max 45GB yapar yahu :ehe

25 günde 580 GB neki :kop:

kuzen 29 günde 986GB yaptı :pro:

ben istemeden yaptım 580 gb. İstesem 1tb ye çıkartırım. Bittorrentte zamunda torrentler var 8mbit internette bile 1mb indirio bazen. :D

Uruloki

Uruloki

Üye
ttnetin fiber sınırsız paketi hem 2.5 kat daha hızlı hemde 54.90. Ayriyetten evet beni de sömürüyorlar. Çok kötü hizmetleri var. Birde 8megabit= 1megabayt :) yanı hız max 1000mbps olur diye biliyorum yanlış değilse. Çünkü ben max 987 mbit görmüştüm torrentte :D

Sen 987mbit i gorduysen ya sende Türk Telekom metro internet var yada o mbit değil(ki bir torrent programı degistirmediysen kb/s cinsini gösterir) kb/s dir ve 987mbit de israrciysan senin net hizin 10gbit olmasi lazım

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Sen 987mbit i gorduysen ya sende Türk Telekom metro internet var yada o mbit değil(ki bir torrent programı degistirmediysen kb/s cinsini gösterir) kb/s dir ve 987mbit de israrciysan senin net hizin 10gbit olmasi lazım

Saniyede sabit olarak 800 Kb/s indiğini düşünelim. Bu 8 Mbit internet hızı demek. 1 dakika da 48 MB, 1 saatte 2.8 GB, bir günde 67 GB, ayda 2010 GB indirme yapılabilir. Yanlışım varsa düzeltin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt