|| 5 Dakikanızı Ayırın Cepnet Hızlansın

 • 28 Nisan 2011
 • 3803 Okunma
 • 26 Cevap

Vodafone Mail gönderdin mi?

 1. Evet gönderdim

  42,5%
 2. Hayır göndermedim

  30,1%
 3. inşaallah en yakın zamanda gönderirim

  27,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Sevgili maxicep sakinleri ve sinirlileri (sinirlileri diyorum, çünkü malum bu forumda sadece sakinler olmuyor sinirliler de oluyor ondan söyledim :ehe ) malum hepimiz Cepnetin yavaş hızından yakınıyoruz. Cepnet ilk çıktığı zamanlar hızı iyiydi hep 20kb/sn üstü idi. Şimdi tam anlamıyla yerde sürünüyor. Buna bir çare bulunmalı. Hız öyle düştü ki artık sayfalar bile çok geç açılıyor, bir çok eklentiyi devre dışı bırakmak zorunda kalıyoruz ( flash, java, plug in...)

  5 dakikanızı ayırın verdiğim linke tıklayın cepnetin hızlanması için mail gönderelim. Ilk maili ben gönderiyorum. Inanın arkadaşlar ne kadar mail gönderirsek o kadar iyi olur. Vodafone bu mail yağmurundan sonra kayıtsız kalamaz.

  Mailinizi buraya tıklayarak gönderin​
  : https://yardim.vodafone.com.tr/syst...&CONFIGURATION=1085&PARTITION_ID=1&USERTYPE=1


  Yönetici notu


  İsteyen bu mesajı isteyen kendi mesajını yollasın. Madm ki bu yola çıkıyoruz, herkesten destek bekliyoruz.
  LAZOFLU
   


  Yazan: lgkg300
  ali.44 bunu beğendi.
 2. ben yazdım ama umarım herkez yazar ve umarım mahatap alınırız
   
 3. üstteki ankete katilin, gönderilen mail sayısını sayıyı görelim
   
 4. Ne Yazacaz Örnek bi Mail Koysaydın Keşke Herkes Aynısını Yazarsa Ses Getirir :oke:
   
 5. Herkesten destek bekliyoruz, örnek maili konuya ekledim, dileyen onu yollasın dileyen kendi istediğini, ama mutlaka yollyın, tanıdığınız vodafone arkadaşlarınızı bu konuya yonlendirin , birlik olmak lazım, yoksa ses çıkmaz.

  konuyu üst yaptım. Şimdi destek zamanı.
   
 6. Işte vodafone den bana gelen cevap.

  İletmiş olduğunuz mailinize istinaden yapılan kontrollerde, 0541### numaralı hattınızda "Aylık Cepnet" paketi kullanmakta olduğunuz ve adil kullanım kotası olan 100 MB data alışverişini tamamlandığınız için, bağlantı hızınızın düşürüldüğü görülmektedir. "Aylık Cepnet" paketlerinde adil kullanım kotası 100 MB olup dönem içinde yaklaşık olarak 262.85 MB data kullanımı yaptığınız için, bağlantı hızınız sistem tarafından otomatik olarak düşürülmüştür. Adil kullanım kotanız dolduğunda 7,2 Mbps'ye kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps'a iner ve internet erişiminiz dönem sonuna kadar bu hızla devam eder. Aylık Cepnet paketinizin dönem sonu 19.05.2011'dir. Aylık Cepnet paketi kullanıyorsanız ve adil kullanım hakkınızı doldurduysanız, hızınızı arttırmak için Günlük Cepnet paketi satın alabilirsiniz. Bu durumda Günlük Cepnet paketiniz öncelikli olarak kullandırılır. Günlük Cepnet paketinizin sona ermesi ile Aylık Cepnet kullanımınıza devam edebilirsiniz. Aylık Cepnet Paketi hakkında detaylara ekteki linkten ulaşabilirsiniz;
  Vodafone | Servisler - E-posta Erişimi Vodafone adına göndermiş olduğunuz öneriniz değerlendirilmek üzere ilgili birimlere aktarılmıştır. Konu ile ilgili gerekli değerlendirmeler en kısa süre içerisinde yapılacağını belirtmek isteriz. Eleştiri ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız için ve İnternet sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla Vodafone Müşteri Hizmetleri
   
 7. Bende yazdım arkadaşlar kurumsal vodafone kullanıcısıyım şirketimizdeki bütün arkadaşlarada rica ettim gönderdiler.umarım işinize yarayacak hız en kısa zamanda mümkün olur saygılarımla.
   
 8. Arkadaşlar ankete göre daha 5 kişi e mail göndermiş. Haydi biraz gayret sadece 5 dakikanızı ayırın, bu arada hız da bir değişme var artık hız arada bir 20 kb nin üstüne sıkça geçiyor.
   
 9. ingilizler harika
   
 10. Arkadaşlar ben hep gönderiyorum imail ama lgkg300 arkadaşımız dediği gibi diyorlar yani hız filan yükseltmezler ama biz yine gönderelim
   
 11. Konuyu yeni gördüm, hemen konuda verilen örnek metni gönderdim. Cepnet kullanmıyorum, ama zamanında kullandığım için hızının ne denli düştüğünü bilirim. Alt yapılarını güçlendirmeliler. Kararlı 20kb/sn hıza ihtiyacımız var. Yani hiçbir zaman düşmeyen bir hız.

  İngiliz fanı mısın? Ne alakası var bu konuyla?
   
 12. Lütfen sadece okuyup geçmeyelim hazır metni kopyala yapıştır yapmak zor olmasa gerek; herkes duyarlı olursa verdiğimiz paraların karşılığı hizmet alabiliriz! Türk insanının yolunacak kaz olmadığını her zaman göstermeliyiz. Katılan arkadaşlara teşekkür ederim, katılmayan arkadaşlarda mırıldanmasın bile boşuna!
   
  lgkg300 bunu beğendi.
 13. ben vodafone kullanmıyorum ama bende sıze destek ıçın gonderdım
   
 14. Bende gönderdim inşallah dikkate alırlar...
   
 15. Ben defalarca göndermiştim,ilk başlarda maille yanıtlıyolardı ancak son gönderdiğimde arayıp Konuştular,anlattım derdi,ileteceğiz dediler ama hala aynı durum :D Bu arada hızı 20 kb yapmaları yeterli değil,Youtubede en düşük kalitede video izlemek ve Mobil tv servisinden faydalanmak için minimum hızın 384kbps olması lazım (45kb fln),Bence 2011 yılında artık bi değişiklik yapılması lazım..
   
 16. Buna imkan yok, hız 45kb olsa ADSL siye birşey kalmaz ortada.
   
 17. Bende gönderdim kardeş inşallah hızlandırırlar.
   
 18. bende gönderdim bakalım sonuç ne olacak
   
 19. Vodafonden bana gelen cevap...

  Vodafone için göndermiş olduğunuz teşekkür mailini almaktan mutluluk duyduk. Siz değerli abonelerimizin memnuniyeti için en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

  Aylık Cepnet mobil internet paketinde adil kullanım hakkı 100 MB’ tır. Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps’a kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps’a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder. Aylık Cepnet paketi kullanıyorsanız ve 100 MB adil kullanım hakkınızı doldurduysanız, hızınızı arttırmak için Günlük Cepnet paketi satın alabilirsiniz. Bu durumda Günlük Cepnet paketiniz öncelikli olarak kullandırılır. Günlük Cepnet paketinizin sona ermesi ile Aylık Cepnet kullanımınıza devam edebilirsiniz.

  Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.Ayrıca, abonelerimize daha kaliteli hizmet sunmak adına her türlü eleştiri ve önerileriniz değerlendirilmektedir. Buna bağlı olarak önerinizin ilgili birimlere aktarılmış olduğu bilgisini de paylaşmak isteriz.

  Vodafone Internet sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Vodafone Müşteri Hizmetleri
   
 20. Aynı laflar. :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 01:36