|| 5 dakikanızı ayırarak belki de cepneti geri alabiliriz...

Sponsorlu Bağlantılar

E-mail gönderdin mi?

• Kullanılan toplam oy
    37
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
|| 5 dakikanızı ayırarak belki de cepneti geri alabiliriz...
Evet arkadaşlar hepimiz Cepnet'in iptal olabileceğinden/olmasından yakınıyoruz. Buyrun hepimiz vodafone e-mail atalım cepneti geri alalım. Benim e-mailim ile cepnet mi geri alınır demeyin. Inanın ki çok sayıda e mail gönderirsek cepnetimizi geri alabiliriz. Evet arkadaşlar eminim ki vodafone bu e mail yağmuruna kayıtsız kalamaz illa ki bir çözüm bulur. Ilk e maili attım. Lütfen bir e-mail ile ne olur demeyin herkes elini taşın altına koysun...Burdan e mail atın: .Not: Arkadaşlar konuya anket ekledim. Ankete katılarak sayımızı görelim

• Beğen
Tepkiler: Mareşal

Mareşal

Üye
gönderdim bil kardeş.:oke:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Arkadaş haklı. Geçenlerde cepnet çok yavaş diye bir mail gönderdim. Vodafone birini beni araması için görevlendirdi. Daha sonra o kişi aradı ve yavaşlıkla ilgili ayrıntılı bilgi istedi. Bende söyledim. Yani gerçekten değerlendiriliyor. Düşünün ki ben cepnet kullanmadığım halde mail atmıştım.

Ancak bu sefer mail atmayacağım çünkü AVEA kullanıyorum :) Ama Vodafone kullananlar mail atabilir.

• Beğen

Mareşal

Üye
aynen bende mail attıydım. self servisin türkcelldeki gibi android cihazlar için uygulama olmasını istedim ertesi gün aradılar hemen.

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
bende de olmuştu cepnet eskiden kontör yerdi (sistem hatası vardı) hatırlarsınız o zaman da e mail atmıştım ve beni aramışlardır. Kesinlikle dikkate alıyorlar arkadaşlar...

• Beğen
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Bi ara hızı artsın diye mail attık sınırsızı kaldırdılar şimdi de kökten kaldırmasınlar :D pcye geçince atacam bende yoksa arkadaş aveaya gececem gibi görünüyor

• Beğen

lord1902

Üye
Ben sbh attm 4 te aradılar. Boşuna ugrasmayn. Sadece eski kullanıclar için cepnet dwam edıyor. İptal etmeyn

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Ben sbh attm 4 te aradılar. Boşuna ugrasmayn. Sadece eski kullanıclar için cepnet dwam edıyor. İptal etmeyn

Evet eski kullanıcılar için devam ediyor. Fakat bir şekilde iptal edenler ve yeni kullanıcılar paketi alamıyorlar... Konuyu bunun önüne geçmek için açtım.

lord1902

Üye
İptal edenler sansına kussun.

ua_kral

ua_kral

Üye
Gönderdim dostum umarım en kısa zamanda geri başlatırlar net paketini bence vodafon en büyük ayrıcalıklardan birini kaldırdı

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Boşuna göndermeyin arkadaşlar. Yeni paketler yayınlandı bile.

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Gönderdim dostum umarım en kısa zamanda geri başlatırlar net paketini bence vodafon en büyük ayrıcalıklardan birini kaldırdı

Eyvallah eline sağlık.. Vodafone sana dönerse cevabını burada paylaşırsan sevinirim.

mustafaxxx

mustafaxxx

Üye
yeni paketler vodafone nun sitesinde yazıyo çok aşırı kazık iyki sınırsızımı iptal etmemişim yoksa kafayı yerdim :) ALLAH (C.C) kolaylık versin :)

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
yeni paketler vodafone nun sitesinde yazıyo çok aşırı kazık iyki sınırsızımı iptal etmemişim yoksa kafayı yerdim :) ALLAH (C.C) kolaylık versin :)

Amin. Çok kötü oldu ya şimdi pc inince ne bağlıyacam ben mecburen Ttnet yolu göründü bize o zaman :(

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
daha 6 kişi mi e mail göndermiş haydin beyler parmakları çalıştırın yahu

phasan

phasan

Üye
gönderdim

onurnet2000

onurnet2000

Üye
bu saatten sonra hayal artık yeni paketler gelir ama bitti o sınırsız devir

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Hayal meyal deyip de milletin umudunu kırmayın. Denemekte zarar etmezsiniz çok zor değil bir e mail göndermek. Benim için hava hoş cepneti iptal etmemişım hâlâ kullanmaktayim. Mağdurlar için çaba gösteriyoruz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt