ÖZGÜRGENÇ: Yeni Aylık Cepnet Paketleri içinde Hediye 2 Bin Dakika!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
ÖZGÜRGENÇ: Yeni Aylık Cepnet Paketleri içinde Hediye 2 Bin Dakika!
Arkadaşlar Özgür Genç tarifesinde olanlara Cepnet paketi aldıklarında bildiğiniz gibi 1 ay boyunca kullanabilecekleri şebeke içi 2 bin dakika hediye ediliyordu. Bu 2 bin dakika hediyesinin yeni aylık cepnet paketi alan özgür gençlilerede verilmesini talep ediyorum adillik açısından. Eğer benim gibi düşünen varsa aşağıda hazırlamış olduğum şikayet metnini Vodafone'a e-mail yoluyla iletelim, dileyen müşteri hizmetlerini sesli olarakta arayabilir tabiki.

E-mail için;

Şikayet formundan konu olarak; tarifeleri seçiyoruz. Konu detayı; Faturasız tarifeler.

İSTEK/ŞİKAYET METNİ:

"Bilindiği üzre özgür genç tarifesinde 500 MB yada 1GB internet paketlerine 1 ay boyunca akşam 9'dan sabah 9'a 2 bin dakika şebeke içi hediye ediliyor. Bu hediye 2 bin dakikanın Yeni aylık cepnet paketleri içinde verilmesini talep ediyorum. Çünkü önceki aylık cepnet kullananlar özgür genç tarifesinde olduklarından dolayı bu hediyeden yararlanabiliyorlardı. yeni aylık cepnet paketleri içinde özgür genç tarifesinde olanlara şebeke içi 2 bin dakikanın hediye verilmesi müşteriye gösterilen adil'lik açısından olumlu bir gelişme olur. Çünkü benim gibi bir çok özgür genç tarifesinde olan kullanıcılar için Aylık cepnet ve hediye edilen 2 bin dakika harika bir kombinasyon oluşturmuştu. Sonuçta öğrenciyim ve internet-konuşma derken fazla bir bütçe ayıramıyorum ayrı ayrı. Bu konuda bir düzenleme yapılmasını talep ediyorum. Benim gibi bir çok özgür gençli bu durumdan şikayetçidir. Vodafone Forum'dada bu konudaki müşteri şikayetleri görülmektedir. Düzenleme yapacağınıza inanıyor, iyi çalışmalar diliyorum."

lgkg300

lgkg300

Üye
Iyi düşünmüşsün Ibrahim gardasim, fakat forum.vodafone.com.tr/ de bu fikri paylaşmak ve destek olmak daha mantıklı çünkü ilgileniyorlar ve sesi duyuyorlar müşteri hizmetlerine açıkçası pek bir güvenim ve ümidim kalmadı ama yine de atın. Forum daha etkili olur diye düşünüyorum ama.

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
Iyi düşünmüşsün Ibrahim gardasim, fakat forum.vodafone.com.tr/ de bu fikri paylaşmak ve destek olmak daha mantıklı çünkü ilgileniyorlar ve sesi duyuyorlar müşteri hizmetlerine açıkçası pek bir güvenim ve ümidim kalmadı ama yine de atın. Forum daha etkili olur diye düşünüyorum ama.

Forumdada buna benzer talepler oldu zaten. Ben forumdada aynı şekilde talebimi dile getirdim. Mail atmaya devam edelim çünkü bugün daha olumlu bir mail geldi müşteri hizmetlerinden, aynen aşağıya kopyalıyorum.

İletmiş olduğunuz mailinize istinaden,öncelikle Vodafone'un müşteri memnuniyeti ilkesini baz aldığını ve yüksek kalitede iletişim hizmeti sağlamayı hedeflediğini belirtmek isteriz.

Bu bağlamda tarafımıza ulaşan her türlü öneriniz değerlendirilmektedir. Buna bağlı olarak ''Özgür Genç ve Aylık Cepnet '' konulu görüşleriniz değerlendirilmek üzere ilgili birimlerimize aktarılmıştır.

Konuya yönelik güncellemeleri web sitemiz üzerinden ekteki link yardımı ile takip edebilirsiniz.

Vodafone İnternet sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Vodafone Müşteri Hizmetleri

lgkg300

lgkg300

Üye
evet ılımlı bir mesaj hayırlısı bekleyelim bakalım

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
bayramalex

bayramalex

Üye
arkadaşlar ben eski cepnet şanslılarındanim zaten ben cepnet aldıktan 1 hafta sonra cepnet sona ermişti şanslıymışim ve şu an 9 dan 9a 2bin dk konuşmam var düşüncem o ki eski cepnetlilere yapılan kampanyalar yeni cepnetlilere de tanınmali mail atmaya devam edin inşallah emeğimizin karşılığını görürsünüz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt