Haftalık CepNet hızından sizde şikayetçi misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
Haftalık CepNet hızından sizde şikayetçi misiniz?
Arkadaşlar haftalık cepnette 50 mb kullanımdan sonra hız 64 kbps'ye düşüyor ve sayfaları çok ağır açıyor. Bu şikayetimizi Vodafone'a bildirelim istedim, ben bugün 3 mail gönderdim. Ne kadar çok şikayet ve yoğun talep olursa değişime gitmeleri o kadar çok hızlanır. BANA VERDİKLERİ CEVAP AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

Mailinize istinaden, tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Talebiniz değerlendirildikten sonra uygunluk arz etmesi durumunda web sitemizden duyurusunun yapılacağını paylaşmak isteriz.

Talep ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız için ve İnternet sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Vodafone Müşteri Hizmetleri.

Maille şikayet için;

Konu: Tarifeler Konu Detayı: Süper Internet Paketleri

İletilecek mail içeriği şudur:

Malumunuz üzre Aylık Cepneti kaldırarak Vodafone tarihin en büyük saçmalığını yaparak müşteri nasıl kaybederiz temalı planını Aylık Cepneti kaldırmakla başlatmış oldu. Bundan dolayı bende Haftalık Cepneti sığınılacak liman olarak gördüm. Sorun şudur; "Haftalık Cepnet Paketi'nde adil kullanım kotası 50 MB' tır. Adil kullanım kotası dolduğunda erişim hızınız 64 Kbps'a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder" ibaresini değiştirilmeli, aylık cepnetle aynı hıza getirilmeli, her hafta haftalık cepnet alıyorum hızı yavaş bari aylık cepnetle aynı hız düzeyinde olsun. aylık 20 lira ödüyorum her hafta 5 liradan. kota sınırı olmadığı için tercih ediyorum, kotalı internet paketlerinin reklamını yapmanıza gerek yok bu gönderide. ilgili birimlere iletilecek diyorsunuz hiç bir değişim göremiyoruz, bizi kandırmanıza gerek yok sevgili vodafone!
Aylık CepNet aylık ücreti 7.99 TL ve hızı 96 kbps iken Haftalık CepNet ücreti 5 TL ve hızı 64 kbps, sevgili Vodafone bu çok saçma, mantıksız ve adil değil. Bu talebimi dikkate alarak müşteri memnuniyeti açısından gerekli düzenlemelerin yapılmasını istiyorum.

Bu durumdan benim gibi Haftalık CepNet kullanan herkes şikayetçidir. Yoğun istek üzerine belki bir değişim olabilir. 2 dakikanızı ayırarak mail göndermeyi unutmayın :)

sincarezindan

sincarezindan

Üye
vodafone interneti çok kötü

lgkg300

lgkg300

Üye
Müşteriye geri dönme var evet, ama talepleri yerine getirmiyorlar. Sadece evet, olur, ilgili birimlere mesajınız iletildi ... Gibi saçmalıklarla oyalıyorlar. Yapacak birşey yok eldeki ile yetineceğiz

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
Müşteriye geri dönme var evet, ama talepleri yerine getirmiyorlar. Sadece evet, olur, ilgili birimlere mesajınız iletildi ... Gibi saçmalıklarla oyalıyorlar. Yapacak birşey yok eldeki ile yetineceğiz

Dostum buna rağmen yinede e-mail yağmuruna devam etmemiz lazım. Elbet yoğun istek üzerine diye birşey yapacaklardır. Dediğim gibi yoğun şikayet ve istek birşeyleri değiştirmek için güzel bir adımdır. Yılmamız lazım. Er geç bu adamlar bu paketi verecekler.

Bugün 2 mail daha attım, her gün atıyorum istisnasız.

---------- Eklendi @ 13:34:22 ---------- Yazıldı @ 13:33:33 ----------

Katılıyorum. En iyi internet hızı ve paketleri Avea'da, ama o da çekmiyor :)

Bize destek olmak için mail atar mısınız sizde? Eski efsane cepneti geri istiyoruuz!

lgkg300

lgkg300

Üye
Dostum buna rağmen yinede e-mail yağmuruna devam etmemiz lazım. Elbet yoğun istek üzerine diye birşey yapacaklardır. Dediğim gibi yoğun şikayet ve istek birşeyleri değiştirmek için güzel bir adımdır. Yılmamız lazım. Er geç bu adamlar bu paketi verecekler.

Bugün 2 mail daha attım, her gün atıyorum istisnasız.

---------- Eklendi @ 13:34:22 ---------- Yazıldı @ 13:33:33 ----------

Bize destek olmak için mail atar mısınız sizde? Eski efsane cepneti geri istiyoruuz!

Aylık cepnetin gelmesi için çok mail attım. Vodafone forumda farklı nicklerle yazdım diğer forumlarda konular açtım. Hatta kaç kez aradım türlü bahanelerle (maksat cepnet konuya dahil etmek) fakat değişen hiçbirşey olmadı. Papağan gibi aynı şeyleri ikrar ediyorlar. Bilmem adil kullanım hakkı dolduktan sonra hızınız düşer felan filan... Gına geldi be kardeşim. Sanki müşteri hizmetleriyle değil telesekreterle konuşuyorum. Pes mi ettin diyorsanız hayır etmedim tabi ki mail atmaya devam ama ne yalan söyleyeyim umudum da kalmadı.

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi

Aylık cepnetin gelmesi için çok mail attım. Vodafone forumda farklı nicklerle yazdım diğer forumlarda konular açtım. Hatta kaç kez aradım türlü bahanelerle (maksat cepnet konuya dahil etmek) fakat değişen hiçbirşey olmadı. Papağan gibi aynı şeyleri ikrar ediyorlar. Bilmem adil kullanım hakkı dolduktan sonra hızınız düşer felan filan... Gına geldi be kardeşim. Sanki müşteri hizmetleriyle değil telesekreterle konuşuyorum. Pes mi ettin diyorsanız hayır etmedim tabi ki mail atmaya devam ama ne yalan söyleyeyim umudum da kalmadı.

Ne yalan söyleyeyim Vodafone Beyin Takımında olsam paketi tekrar düzenler kullanıma açardım. 10 TL yapardım adil kullanım kotasını yükseltirdim 100 MB şuan, onu 500 MB yapardım hızı yine 96kbps yapardım. Bak gör Vodafone'da nasıl müşteri artışı oluyor. Yemin ediyorum çoğu genç sırf bu yüzden numarasını Vodafone taşır. Çevremden nabız yokluyorum, CepNet geri gelse Vodafone'a geçer misin diye, hiç kimseden hayır cevabını almadım daha. Demekki cazip. Vodafone Beyin Takımı bunu akıl edemiyorsa defolsun gitsin..

tekgöz38

tekgöz38

Üye
boş işler bunlar.taşıyın başka oparatöre kurtulun.siz kaybedeceğinize onlar kaybetsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt