Tavsiye 400 Tlye Sıfır Lumia 820

Konu Sahibi
400 Tlye Sıfır Lumia 820
O Kadar İnternette Filan Aradım Taradım Ankarada Sordum 1 Tane Bulamadım Gittim Rizeye İnanın Ayağımı Attığım İlk Telefoncuda Sordum Direk Var Dedi Üstelik Sarı Rengi Hemen Aldım Valla

Tepkiler: Murat Alper, serinaga, Esendağlı ve 1 kişi daha
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın (:

Tepkiler: DarkredBlue61

MaxipmaN

Üye
hayırlı olsun, garanti durumu nasıl acaba

Konu Sahibi
Tepkiler: PalmerTech ve MaxipmaN
O Kadar İnternette Filan Aradım Taradım Ankarada Sordum 1 Tane Bulamadım Gittim Rizeye İnanın Ayağımı Attığım İlk Telefoncuda Sordum Direk Var Dedi Üstelik Sarı Rengi Hemen Aldım Valla
abi anlamadım ben şimdi sen 400tl ye lumia 820 mi aldın?

Konu Sahibi
abi anlamadım ben şimdi sen 400tl ye lumia 820 mi aldın?
Başta Bende Şaşırdım Evet 400 TLye 820 Kutusunun Jelatinlerini Bizzat Kendim Söktüm Çizik Bile YOktu Kutusundaki Jelatinde Yani Kaplamasında

Tepkiler: maydinmaydin ve Esendağlı
Hayırlı olsun ama bence doğru bir karar olmamış.

Konu Sahibi
Tepkiler: maydinmaydin ve KırmızıBeyaz60
Hayırlı olsun. Fiyat/performansın zirvesini görmüşsün valla

Konu Sahibi
Hayırlı olsun. Fiyat/performansın zirvesini görmüşsün valla
Aklımda 820 Vardı Wp10 Gelmeyecek Ama 1 2 Sene Annemi İdare Etse Yeterli Zaten.Arkadaşımdada Vardı Servise Verdim Ondan Alıp Cihaz Değişimi Çıkarttım 640 Verdiler Onada Onun Cihazi Gitti Yani 820si Ekran Koruyucu Bataryası Slikon Kabınıda Ben Aldım Düze 400e Kapattım Adamın Elinde Başka Modellerde Olabilirdi Bilmiyorumda Direk 820ye O Fiyati Çekince Aklım Gitti Hemen Aldım Çıktım

Tepkiler: maydinmaydin

serinaga

Üye
Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun, iyi günlerde kullansın anneniz. Ben L820'yi ilk Türkiye'ye girdiğinde aldım (1250 TL. idi sanırım) ve garanti bitene kadar kullandım, daha sonra onu eşime verip L1520'ye terfi ettim. Eşim halen kullanmakta, neredeyse 4 yıl oldu, halen ilk günkü gibi sapasağlam. Eminim anneniz değil 2 yıl, çok uzunca yıllar kullanır, bu kadar net söylüyorum (tabi düşme, kırılma, sıvı teması vs. olmadığı sürece) ...
Kısacası bu fiyata bu telefon On numara beş yıldız olmuş

Tepkiler: Aybin.Kilic ve DarkredBlue61
    Konu Sahibi
Tşkler Daha İyisi Senin Olsun Trye Giriş Fiyati 1300 Cıvarı Bişeydi Sanırım 920de 1600 Du.Kırılmaz Cam Vs Alıcam Zaten 1 Sene Sonra Servise Veririm Cihaz Değişimi Çıkartırım Ben Ona Arkadaşımdada 820 Vardı Değişim Çıkarttım Ona.Bakalım Kullanıyor Bir Sorunda Yok Şimdilik

Hayırlı olsun güzel fiyata almışsınız. Ben de 3- 3.5 yıl kadar kullandım 820'yi. 3-4 aylık tertemiz 2.el olarak almıştım. Kameradaki siyah parçanın düşmesi haricinde hiç bir sıkıntı yaşamadım, bir kere de bel yüksekliğinden ekran üzerine betona çakılmıştı ve tek çiziği dahi yok, hala sim kartsız olarak kullanıyorum

Konu Sahibi
Arkadaşımda 1 Seneden Beri Kullanıyor Geçen Aylarda Kanına Girdim Aldım Telefonun Faturasını Kendisini Filan Gittim Verdim Servise Değişim Çıktı 640 Verdiler

Tepkiler: Esendağlı
Şu değişim çıkartmanın formülü neydi acaba,benim 1520 ye de uygulasak o formülü

Arkadaşımda 1 Seneden Beri Kullanıyor Geçen Aylarda Kanına Girdim Aldım Telefonun Faturasını Kendisini Filan Gittim Verdim Servise Değişim Çıktı 640 Verdiler
Benim telefonun garanti süresi yanlış hatırlamıyorsam mart ayında dolmuştu yoksa ben de gönderirdim iyi olurdu ya...

Konu Sahibi
Benim telefonun garanti süresi yanlış hatırlamıyorsam mart ayında dolmuştu yoksa ben de gönderirdim iyi olurdu ya...
Geçmiş Olsun Valla Ben Sorunsuz Cihazi SOrun Var Diye Gönderdim Cihaz Değişimi Aldım
Evet garanti devam ediyor.

Lumia 1520 ile mTalk'tan gönderildi
Tamam Yarın Git Servise Ver Telefonumun Ekranında Sararma Ve Beyaz Lekeler Var De Bazen Yan Tuşlar Basmıyor vede Donuyor Cihaz De 2 3 Haftaya Cihaz Değişimi Çıkar Merak Etme.Fatura Bedelin Nedir? 1400 Tl İdi Benimkisi 640XL ve 830 Önerdiler Bana Ben Kabul etmedim Tüketici Haklarına Gittim Para İadesi Alıcam

Tepkiler: Faruk Aytekin