[4.4.2KİTKAT] DN3 v5.5 04-09-2014 NOTE 2 [S5 Tema s5 Uygulamaları Note 3 özelliği] [360DPI]

Sponsorlu Bağlantılar

Kontrol

Kontrol

Üye

Hepsini denedim , başka romun galerisi de olmadı. Üst mesajda yazdım malesef paper artist uygulamasını devre dışı bırakınca bu hata oluyormuş, aktif edince düzeldi :)

rommantix29

Üye
@cici60 anlamadığım ilk sayfada v5.2 lerinin tarihlerini neden 12.11.2014yaptın?

lumina

lumina

Üye
5.5 ditto [emoji4]

rommantix29

Üye
@lumina @cici60 tel e v5.2 lite yüklü güç tasarrufunda ekran kapalı iken biri aradığında ses çalıyor ekranın gelmesi gecikiyor resmen 5-6 sn gecikiyor. hatta biri aradığında orta tuşa bastım tel ekranı hiç gelmedi güç tuşuna bastım susturdu bekledim kendiliğinden ekran geldi ama arayan nerdeyse kapatacaktı. bunun sebebi sizce nedir?
agni kernel yüklü değil
yüklemiştim sonra tr klavye dil desteği indirememiştim sinirlendim kaldırdım.
agni kernel yüklemelimiyim teşekkürler.

Kontrol

Kontrol

Üye
kalemi çıkardığım zaman air command uygulamaları çalışıyor ama görev notu açılmıyor sadece. Uygulama dan açılıyor ama air command dan açılmıyor neden olabilir ?

lumina

lumina

Üye
@lumina @cici60 tel e v5.2 lite yüklü güç tasarrufunda ekran kapalı iken biri aradığında ses çalıyor ekranın gelmesi gecikiyor resmen 5-6 sn gecikiyor. hatta biri aradığında orta tuşa bastım tel ekranı hiç gelmedi güç tuşuna bastım susturdu bekledim kendiliğinden ekran geldi ama arayan nerdeyse kapatacaktı. bunun sebebi sizce nedir?
agni kernel yüklü değil
yüklemiştim sonra tr klavye dil desteği indirememiştim sinirlendim kaldırdım.
agni kernel yüklemelimiyim teşekkürler.
s voice home key işaretini kaldır,pencere animasyonlarını kapat,telefonu yeniden başlat dene.[emoji4]

rommantix29

Üye
s voice home key işaretini kaldır,pencere animasyonlarını kapat,telefonu yeniden başlat dene.[emoji4]
geliştirici ayarlarından x0.5 e ayarladım suan sorun yok gibi olursa dediğin gibi deneyeceğim teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: lumina
eyetkin

eyetkin

Üye
v5 sadece ilk çıkanı pil süresi pörfek :D
ayrıca kilit ekranında hava durumuda mevcut
Slm kardeş link ki yok demi burda göremedim de

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: eyetkin
Kontrol

Kontrol

Üye

buyur kardeş ama bazı uygulamalar mevcut değildir

V5.5 te kilit ekranında saati aşağı sürükleyince hava durumu çıkıyor ?
Ama sürüklemeden direk çıkmasını nasıl sağlarım, neresinde var bu ayar ?

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
V5.5 te kilit ekranında saati aşağı sürükleyince hava durumu çıkıyor ?
Ama sürüklemeden direk çıkmasını nasıl sağlarım, neresinde var bu ayar ?
v5 yüklemesin kardeş ama yeni note 4 romu paylaştım note 2 için

• Beğen
Tepkiler: eyetkin

3memin8

Üye
Hersey güzel ama bu air command özelliğini kullanamiyorum ben nerden açılır nasil yapilir bilemedim

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
ayarlar<s pen< temassz komut acık yap

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
klavyeyenin üzerinde gereksiz sembolleri kapatamıyorum (subsymbol olarak biline ve ingilizce klavyenin vaz geçilmezi fakat) türkçe klavyede bir işkence çünkü örn o ya basılı tutup ö yapmak istediğimde bana ilk "]" bu karakteri gösteriyo bir solunda o bir daha solunda da ö var yani her seferinde ya en sağa v ya da en sola yadırmam gerekiyor bunu nasıl kaldırırım feature.xlm kodlarılarında da sildim işe yaramıyor

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
klavyeyenin üzerinde gereksiz sembolleri kapatamıyorum (subsymbol olarak biline ve ingilizce klavyenin vaz geçilmezi fakat) türkçe klavyede bir işkence çünkü örn o ya basılı tutup ö yapmak istediğimde bana ilk "]" bu karakteri gösteriyo bir solunda o bir daha solunda da ö var yani her seferinde ya en sağa v ya da en sola yadırmam gerekiyor bunu nasıl kaldırırım feature.xlm kodlarılarında da sildim işe yaramıyor
bunu flashla bi

Kontrol

Kontrol

Üye
Feature.xml üzerinde kodları silip telefonu yeniden baslatirsan düzelir.
Root Explorer ile Text editor den düzenle, ardından yeniden başlat.
En az 10 defa silip kurtuldum sembollerden. Sende olmaması imkansız.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Feature.xml üzerinde kodları silip telefonu yeniden baslatirsan düzelir.
Root Explorer ile Text editor den düzenle, ardından yeniden başlat.
En az 10 defa silip kurtuldum sembollerden. Sende olmaması imkansız.
tüm kodları mı yoksa csc enable sub symbols u mu?
bunu flashla bi
işe yaramadı hatta bu sorun tüm klavyelerde devam ediyor yani swift klavye android stock klavye vsvs yani klavye ile değil kod ile ama tüm csc kodlarını gözden geçirdim other ve feature deki code ları tarayıp csc sip enable sub symbol gibi code ları silip kaydedip yeniden başlatım ama olmadı kodların silindiğiden emin oldum

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
tüm kodları mı yoksa csc enable sub symbols u mu?
işe yaramadı hatta bu sorun tüm klavyelerde devam ediyor yani swift klavye android stock klavye vsvs yani klavye ile değil kod ile ama tüm csc kodlarını gözden geçirdim other ve feature deki code ları tarayıp csc sip enable sub symbol gibi code ları silip kaydedip yeniden başlatım ama olmadı kodların silindiğiden emin oldum
v5.5 te öyle bi sorun vardı evet :/

Üst Alt