GM Discovery [4.4.2][Aosp] LegenD Rom v10 Android L Edition

Sponsorlu Bağlantılar

LegenD Rom v10'dan memnun kaldınız mı?

• Evet memnun kaldım

Kullanılan: 53 98.1%
  • Hayır hiç memnun değilim

Kullanılan: 1 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    54

mdxxx

Üye
Başka 4.2 ROM deneyin
Yine olmazsa USB yaptırmanız lazim
dediğin gibi yaptım bi tane rom buldum kuruluyor yazdı 20 dk bekledim ekran hep aynı kaldı sonra bataryayı çıkardım yine olmadı 620 mb romun kurulumu kaç dakikadır

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
dediğin gibi yaptım bi tane rom buldum kuruluyor yazdı 20 dk bekledim ekran hep aynı kaldı sonra bataryayı çıkardım yine olmadı 620 mb romun kurulumu kaç dakikadır
Siz nerden buldunuz ? 620 MB ROM ?

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bu orj rom :)
Ben herhangi bir custom rom jb demiştim

hafasepa

hafasepa

Üye
resim falan yok mu hiç arkadaşlar

altan_518

Üye
Hocam bir haftalık deneyimlerimi aktarıyorum.
1-)Ekran görüntüsü için gravity box'dan fiziksel tuş işlemlerine girip istediğiniz herhangi bir tuşu atayabilirsiniz. Ben menü tuşunu çift tiklamada ekran görüntüsünü alması için ayarladim.
2-)Titreşimi tamamen kapatmanin yolunu bulamadım, bulan varsa buna cevap yazabilir. Aramalarda titreşimi kapa biliyorsunuz ama bildirimlerde vs'lerde titresim hala aktif.
3-)Eger müzik dinlerken ses açma kapama tuzlarını kullanarak şarkılar arasında geçiş yapmak istiyorsanız sony'nin walkman uygulamasını kurabilirsiniz.

03ramazan

03ramazan

Üye
Legend rom v11 tahmini ne zaman gelecek buğra kardeş?

MB09

Üye
Bunu jelly bean dede kullanabilir miyiz yoksa kitkat yuklu olmasimi gerekiyo illa ki ????

altan_518

Üye
Bunu jelly bean dede kullanabilir miyiz yoksa kitkat yuklu olmasimi gerekiyo illa ki ????
Jellybean, KitKat olmasi farketmez hocam romu kurabilirsin. Hatta root ve cwm recovery jellybean de daha rahat yapılabiliyor. Bir arkadaşin telefonu kitkatti daha önce cwm yuklememis ne yaptiysam yukleyemedim cwm yi.

saklambax

Üye
bro ben bunu yükledim ama geri dönmek istiyorum gm discovery orjinal sürüme nasıl dönebilirim ?

sonnesil3387

Üye
Ekran görüntüsü alamıyorum bu sorunu yaşayanlar var mı? "Ekran görüntüsü alınamadı depolama birimi kullanımda olabilir. " şeklinde bi uyarı veriyor.

03ramazan

03ramazan

Üye
Ekran görüntüsü alamıyorum bu sorunu yaşayanlar var mı? "Ekran görüntüsü alınamadı depolama birimi kullanımda olabilir. " şeklinde bi uyarı veriyor.
Ayarlardan depolamayi sd kart olarak degistir

kivi111

Üye
kardes yükledim suan mavi kırmızı yesil ve sarı noktalar hareket ediyor 1 dk oldu ne yapacağım

3igboy61

Üye
Pil Düzeltilmiş harika düzeyde hic bitmiyor gibi FAKAT galeride düzenleye basınca 'galeri durduruldu" diyor.... :/

• Beğen
Tepkiler: KingOfPiez
punemr123

punemr123

Üye
Kardeşim elinize sağlık tek sorunum videolar uygulamasi video oynatmıyoronun dışında çok hoş elinize saglik

gknbb123

Üye
hocam google yazısında kalıyor hiçbi hareket hiçbirşey yok nasıl çözebilirim bunu :S

Son düzenleme:

kozdemir26

Üye
Rom u yaklaşık bir aydır kullanıyorum çok başarılı olmuş fakat kendi luncher i beğenmedim nova luncher yükledim ekran görüntüsü alamayanlar hızlı ayarlardan ekran görüntüsünü kullanabilirler tuşlar kilitli iken müzik sorunsuz değişiyor uzun basmak lazım saat uygulaması içindeki geri sayımda tuşlar bembeyaz görünmüyor bu gibi ufak tefek hatalar var onun haricinde ram kullanımı pil performans i gayet güzel teşekkürler emeği geçenlere

sergen5885

Üye
V11 sürümü gelirmiş?

gangstar3535

Üye
modlu NOVA LUNCHER YÜKLEMESEK BİR ŞEY OLURMU ?

TEŞEKKÜRLER BURA333 VE DİĞERLERİ
arkadaşlar bu rom da OTG DESTEĞİ VARMI? ARKADAŞLAR BİLEN VARSA SOYLESİN BUĞRRA SANADA SÖYLUYOOM