GM Discovery [4.4.2][Aosp] LegenD Rom v10 Android L Edition

Sponsorlu Bağlantılar

LegenD Rom v10'dan memnun kaldınız mı?

• Evet memnun kaldım

Kullanılan: 53 98.1%
  • Hayır hiç memnun değilim

Kullanılan: 1 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    54

asixz

Üye
facebok ta baglantı ıceren paylasıma tıklayınca tarayıcı durduruldu diyor bazılarında hepsınde degıl

coskuner68

Üye
Selam aleyküm bende video uygulaması açılıyor fakat videoyu oynatmıyor yalnızca ben de mi var sorun eğer öyleyse tekrar kurulum yapacağım

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Galeriden açmayı deneyin :)

coskuner68

Üye
Galeriden girince oynatıyor orijinal KitKat daki video oynatıcı bence güzeldi onu sisteme gömsek çalışır mı

SHS

SHS

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

baronkaro1

Üye
Hocam romda youtube acilmiyor yani benim telefonumda öyle .

koko62002

Üye
hocam rom cok iyi gayet memnumumda iki sorun olacakti
ilki hizli ayarlar menusu(su kareler olan yer sagdan cekince acilan) sadece hizli ayarlar menusu kullansak diger ufak ayar kutulari su duz cektigimizde acilan kisim orayi iptal edebilir miyiz?
ikincisi hocam
tertemiz bi kurulum yapmak istiyorum stock roma kurdum cok dosya kalintisi var tertemiz bi kurulum icin ne yapmak gerekir?
simdiden tesekkur ederim

tolgkorkmaz

Üye
Legend rom v8 kullanıyordum çok stabil ve güzeldi ama sarj sorunu vardı sarj çok çabuk bitiyordu orjinal kitkat da sarj güzel inşallah v10 da da öyledir akşam deneyeceğim
Legend rom v8 in yükleme için videosu vardı acaba bu rom da da var mı öyle daha kolay oluyor da :D
GMD kitkat da bulunan güç tasarruf modu var mı ?
Ben telefona CWM yükleyemedim nasıl yaparım

selcukbatu

Üye
Arkadaşlar fix dosyaları için cwm den nasıl yükliycez
Buğra Abi gerçekten ellerinize sağlık fakat bi sorum olacak. Gravitybox ta bildirim çubuğu yerine geldim saydamlikta %0 gosterio ama durum çubuğu %100 saydam. Yani ayarlayinca hic birşey değişmiyor yardim edin lütfen tek takintim buydu

turgay4659

Üye
Merhaba buğra bir sorum olacaktı bu sayfada paylaşılan [Custom Rom] Samsung Galaxy S5 Rom v2 - MaxiCep Rom'da mevcut olan kenar çubuğu eklentisine(Samsung telefonlarda geri tuşuyla aktif olan) nasıl çoklu ekran özelliğini atabiliriz. Siz bu işte daha profesyonel olduğunuz için size sormayı tercih ettim. Ayrıca Legend Rom V10'uda denedim gayet güzel ve başarılı bir tasarım olmuş. Emeğinize sağlık.

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Arkadaşlar fix dosyaları için cwm den nasıl yükliycez
Buğra Abi gerçekten ellerinize sağlık fakat bi sorum olacak. Gravitybox ta bildirim çubuğu yerine geldim saydamlikta %0 gosterio ama durum çubuğu %100 saydam. Yani ayarlayinca hic birşey değişmiyor yardim edin lütfen tek takintim buydu
Arkadasim xposed installera girip yukle guncelleyi secip kurun daha sonra modullere girip gravity box u secip telefonu yeniden baslatin olucaktir kurulum olmadigi icin boyle bir sorun oluyor kurulumu yapinca duzeliyor birde orada saydamligi arka plan olarak ayarlayin

asdasd22

asdasd22

Üye
youtube açılmıyor ve android market sorunlu hiçbirşey indirmiyor . silip tekrar kurdum android marketi bu sefer hiç açılmıyor

rom u tekrar kuruyorum .....

Son düzenleme:
Emrebali05

Emrebali05

Üye
Buğra arkadaşım deniyorum şuan v8le ayni ve bazı hatalar var videolar uygulaması çalışmıyor ekran kaydı v8de çalışıyordu v10 da çalışmıyor performansı v8den daha kotu geldi bana gta san andreas ta takılma yapmıyordu şuan yapıyor clash of clanstada öyle tekrarlardan hızlandırmaya alınca v8 de takilmiyordu simdi takılıyor performansı biraz düşmüş gibi

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye

bengalaxy s3 kullanıyorum ama sizinde bu ayarlari yapmanizda fayda var. pesasusq>cfq:batarya-performans
ondemand>noop:batarya
performance>sio[emoji14]performans

batarya tasarrufu sağlamak için dört çekirdeğin ikisini kapatabilirsiniz ekran sureniz farkedilir biçimde artar ;)

unspol98

Üye
Ben bu romu kullanıyorum fakat bunu daha çok geliştiremez miyiz Android 5.0 A portlayıp stabilizasyon kazandırabilirsek ayrıca grafikler düzeltilirse bütün Discovery kullanıcıları bu romu tercih edebilir...

tirintaz

tirintaz

Üye
Gm discovery stock rom buldum onu indiriyordum hatta bitmek üzere şu an ama sizin rom'u görünce bunu indirip yüklemeye karar verdim ama sanal tuşlar için fix'i cwm'den nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum. Bu konuda detaylı bir bilgi verebilir misiniz Ben root işlemlerini ve mobiluncletools u yükledim. rom'u da yükledikten sonra yorum yazacağım. Teşekkürler şimdiden, emeğinize sağlık.

edi_irvine

Üye
merhaba öncelikle rom cok güzel gercekten emeği gecen herkes e sonsuz teşekkürler. fakat iki sorunum var bir ahize sesi kitkat daki az olma sorunu devam ediyor nasıl artırabiliriz ikinciside 3g konuşmada karşının görüntüsü tam ekran nasıl yapabiliriz yardımcı oluraanız çok sevinirim tekrardan teşekkürler