GM Discovery 2 [4.4.2] [AOSP] [ART] ArtLight ROM - Camera Fixed

Sponsorlu Bağlantılar

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
kamera sorunu kalkti ortadan ama art gecemiyorusunuz.

nuke66

nuke66

Üye
Şu an bu romu kullanıyorum ve gram kasma yok kamera fixinden sonra kamera da gayet iyi çalışıyor gps konum buluyor şu ana kadar gördüğüm tek sıkıntı pusula çalışmıyor, o da düzeltilirse tadından yenmez. Batarya kullanımı da miui roma göre gayet iyi.
kamera sorunu kalkti ortadan ama art gecemiyorusunuz.
Arta geçiyor ama xposed kurarsanız boot ekranda kalıyor, xposed kurmadan art gayet iyi çalışıyor.

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
kamera fixi kurulu iken arta gecebiliyormusunuz
want to hocam pusula sensorler ile calisir. /system /lib libsensorservice.so ile alakali olabilir

nuke66

nuke66

Üye
want to hocam pusula sensorler ile calisir. /system /lib libsensorservice.so ile alakali olabilir
Xposed benim vazgeçilmezim o yüzden arta geçmedim bootta kalmak istemiyorum, pusulya fix lazım

want to

want to

Üye
    Konu Sahibi
Xposed benim vazgeçilmezim o yüzden arta geçmedim bootta kalmak istemiyorum, pusulya fix lazım

Deneyip sonucu bildirin hocam. Pusula için.
Hocam şimdi denedim fix'i kurunca art çalışmıyor yine.

nuke66

nuke66

Üye

Deneyip sonucu bildirin hocam. Pusula için.

Hocam şimdi denedim fix'i kurunca art çalışmıyor yine.
Pusula fixi pusulayı çalıştırdı ama bu sefer de kamera çalışmadı, tekrar kamera fixini yükledim kamera çalıştı pusula çalışmadı sanırım boot.img ile ilgili bir sorun var

memo4535

memo4535

Üye
yok iki dosyayı birleştirmeniz lazım ikiside çalışır :) klasik

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Atin çöpe telefonu bi b.. Etmez

• Beğen
Tepkiler: karakule1421
nuke66

nuke66

Üye
Kamerayı bozmadan pusula fixi recoveryden direkt yükleyin

ank069906

Üye
Kardeş rom instalden kurarken md5 bilemne found hatası verdi romu dogruca indirdim hem sdkarta hemd ahiliye attım ikisindede aynı hatayı verdi wipede dalvikcache custpack ve cacheyide işaretlemiştim ve öyle wipe yapmışdım. ondan olabilirmi

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Kardeş rom instalden kurarken md5 bilemne found hatası verdi romu dogruca indirdim hem sdkarta hemd ahiliye attım ikisindede aynı hatayı verdi wipede dalvikcache custpack ve cacheyide işaretlemiştim ve öyle wipe yapmışdım. ondan olabilirmi
Wipe yaparken cache,dalvik,system,data,custpack işaretle ôyle yap sonra mounth kısmından system ve custpackın tikini kaldır ayrıca rom eksik inmiş olabilir

want to

want to

Üye
    Konu Sahibi
Romu tekrar indir hatal inmiş olabilir

ank069906

Üye
Bide aga arta geçince açılışta takılıyo
açılış animasyonu gelmiyo
artı devredıı bırakmak iiçin neyapcaz
twrpden artı nasıol devredışı bırakcaz

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Bide aga arta geçince açılışta takılıyo
açılış animasyonu gelmiyo
artı devredıı bırakmak iiçin neyapcaz
twrpden artı nasıol devredışı bırakcaz
xposed ile art aynı anda olunca açılışta kalır birinden vazgeç

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye

Hala deva ediyorsa romu kurarken slide yı çekmeden önce force md5 check sum tikli olmasın.bu seçenek dosyaya md5 i zorunlu yapar

leonkennedy35

leonkennedy35

Üye
Açıkçası bu romda ne xposed nede kamera fixi varken art'a geçmiştim ve bootta kalmıştı. Bence art sorunlu olduğu için ismi art_light :D :D Bu arada xposed art ile aynı anda çalışmaz, aynı anda kendini çalıştırtmaz, kurulduğunda her kapatıp açtığınızda bootta kalmasın diye otomatik olarak dalvike geçtirir zaten. Denemek isteyenler xposed kuruluyken artye geçsinler yeniden başlatıldığında hala dalvikle devam ediyor olucak.

best1905

best1905

Üye
Yüklesiğim romlar arasinda en guzeli bu telefon tam bir performans canavarı oldu sıfır kasma

nuke66

nuke66

Üye
Yüklesiğim romlar arasinda en guzeli bu telefon tam bir performans canavarı oldu sıfır kasma
şimdiye kadar pek çok rom kullandım ama en performanslı rom bu rom, herkese tavsiye ederim.

memo4535

memo4535

Üye
beyler bu romu geliştirmek lazım ne diyosunuz