4.3.1 Cyanogenmod-10.2

Sponsorlu Bağlantılar

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
evet tekrar cyanogenmod 10.2 yi yükledim düzeldi daha da kurcalamam diyorum ama şu cyanogenmod 11 de kafama takılıyor yüklesem mi acaba?

loneely42

loneely42

Üye
Daha 10.2 nin stabil surumu cikmadi bekleyelim derim

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
s.a arkadaşlar yeni sürüm güncellemesi çıktı 1 sayfaya ekliyorum yükleme çok basit telin hafıza kartına yada dahili hafızasına dosyayı atın ve recoveri mod ile yükleyin hepsi bu kadar ama unutmayın yükleme yapmadan önce geliştirici seçenekler den usb hata ayıklama ve hemen altında usb hata ayıklama bildirisi de seçili oldun daha sonra telefon açılınca ki biraz geç açılıyor sabır lürfen , wifi yada mobil interneti açın süper su güncellemesini de yapın size bir soru soracak normal güncelleme mi yoksa cwm flan bir şey soracak sizde sağda bulunan cwm olanı seçin sonra telefon reset atacak süper su güncellenmiş olacak iyi günlerde kullanın
buyurun link:

ertanboyer

Üye
s.a arkadaşlar yeni sürüm güncellemesi çıktı 1 sayfaya ekliyorum yükleme çok basit telin hafıza kartına yada dahili hafızasına dosyayı atın ve recoveri mod ile yükleyin hepsi bu kadar ama unutmayın yükleme yapmadan önce geliştirici seçenekler den usb hata ayıklama ve hemen altında usb hata ayıklama bildirisi de seçili oldun daha sonra telefon açılınca ki biraz geç açılıyor sabır lürfen , wifi yada mobil interneti açın süper su güncellemesini de yapın size bir soru soracak normal güncelleme mi yoksa cwm flan bir şey soracak sizde sağda bulunan cwm olanı seçin sonra telefon reset atacak süper su güncellenmiş olacak iyi günlerde kullanın
buyurun link:
Kullanınca deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
Kullanınca deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

valla ne diyeyim acayip hızlı bir yazılım telefonun performansı 100 de 100 gerek rehber gerekse internet resmen uçuyor,uçuyor ama şarj da iyi yiyor %100 dolu iken ilk 1 saatte hiç bir şey yapmadığım halde %94 oldu daha sonra 1 saatte %1 olmak üzere şarj gidiyor ama harbiden yapmış adamlarkısacası önermiyorum ben şahsen tekrar 4.1.2 ye geçtim şimdi sensör problemi de kendiliğinden çözüldü cocore kerneli ile yola devam :) hiç olmasa şarj 3 satte %1 gidiyor

• Beğen
Tepkiler: loneely42 ve ertanboyer
loneely42

loneely42

Üye
Olmazsa bende gaceyim sarj gercekten sıkıntılı..

Hocam bu cocore kaci yukledin?

Son düzenleme:

hgaziyilmaz

Üye
Cm 10.2 yükleyecektim yorumlarınızı okuyunca vaz geçtim cm11 4.4.2 carbon rom yüklemiştim. Kesinlikle hiçte hazır bir rom değil. Harsh jelly 5.0 a tekrar geri döndüm (gingerbread downgreda yaparak) kullandıklarım içinde en stabil rom galiba harsh jelly.

loneely42

loneely42

Üye
Dostum yukleme ile ilgili bir link varsa yazarmisin

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
Olmazsa bende gaceyim sarj gercekten sıkıntılı..

Hocam bu cocore kaci yukledin?

ben 8.6 yı yükledim;
- - -
Cm 10.2 yükleyecektim yorumlarınızı okuyunca vaz geçtim cm11 4.4.2 carbon rom yüklemiştim. Kesinlikle hiçte hazır bir rom değil. Harsh jelly 5.0 a tekrar geri döndüm (gingerbread downgreda yaparak) kullandıklarım içinde en stabil rom galiba harsh jelly.

o lanet cm11 4.4.2 yi bir türlü yükleyemedim ne sinir bozucu bir rom yok universal karnel yok corbon rom bilmem ne telefon patates tarlasına döndü valla :) aman kalsın hocam cm filan bize göre değil bir maceradı bitti daha da bozmam orjinal romu cocore kerneli oldukça tatmin ediyor gerisi yalan o dediğin harsh jelly ne olduğunu bilmiyorum bir link ver de bizde inceleyelim

hgaziyilmaz

Üye

Harsh jelly i xxlqe almanya romunun üzerine kurdum. Harsh jelly v01 ve harshjelly v5. 0 ı indirip sd karta attım. Cwm den yükleniyor. Cwm de önce harsh jelly v01 i yükledim. Reboot yaptım. Açtım. Telefonu kapatıp tekrar cwm den açtım vipe cache ve vipe dalvik cache yaptım sonra sd karta yikledigim harsh jelly v5 i yukledim. Reboot yaptim 1 -2 daki sonra telefon açılınca tweak 4. 21 i yükledim. Tweak ta restore default yaptım. Kullanmaya başladım. Cocokernel 8. 2 yi öneriyordu ama ben 8. 6 ile kullanıyorum. Şu an için bir sorun yok.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ertanboyer ve gonuldostu82

hgaziyilmaz

Üye
Dosya yöneticisi olara root browser i kullaniyor. Ben beğenmedim onun yerine es dosya yöneticisini kurdum. Bana daha iyi gibi geldi.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi

Harsh jelly i xxlqe almanya romunun üzerine kurdum. Harsh jelly v01 ve harshjelly v5. 0 ı indirip sd karta attım. Cwm den yükleniyor. Cwm de önce harsh jelly v01 i yükledim. Reboot yaptım. Açtım. Telefonu kapatıp tekrar cwm den açtım vipe cache ve vipe dalvik cache yaptım sonra sd karta yikledigim harsh jelly v5 i yukledim. Reboot yaptim 1 -2 daki sonra telefon açılınca tweak 4. 21 i yükledim. Tweak ta restore default yaptım. Kullanmaya başladım. Cocokernel 8. 2 yi öneriyordu ama ben 8. 6 ile kullanıyorum. Şu an için bir sorun yok.

eyvallah kardeşim teşekkürler.yazılım 4.1.2 ama 4.3.2 nin özellikleri var güzel bir costum rom a benziyor neyse şimdilik kalsın bir ara sıkılırsam yüklerim

loneely42

loneely42

Üye
Arkadaslar az once 22 ay garantisi devam eden GM Discovery ile Klon imeili S advance yi takas ettim uste 150 tl verdim sizce iyimi ettim yoksa takas etmemelimiydim....

ertanboyer

Üye

ben de harsh jelly yükledi fakat harsh tweaker açmıyor durduruldu diyor neden acaba bilginiz var mı

hgaziyilmaz

Üye
Bende de olmuştu tweaker i yenoden üstüne kurmuştum telefonu yeniden başlatmıştım. Tweaker ı çalıştırdığımda root iznini verdim çalıştı.

Red.Eye.

Red.Eye.

Üye
Maclawın çıkaedığı cm11 çok stabil herkese tavsiye ederim

hgaziyilmaz

Üye
Foum xda da mcclaw ın sayfası vardı simdi bulamıyorum. Link verebilir misin?

Red.Eye.

Red.Eye.

Üye
Maclaw.pl adresi
Rom gayet stabil

Üst Alt