3g yardım acil....

Sponsorlu Bağlantılar

sweety_boy_43

Üye
    Konu Sahibi
3g yardım acil....
arkadasımın telı n70 bı mesaj geldı ''cihazınızda 3g sinyali göremiyorsanız,turkcell3g hızını kullanabılmek ıcın,sebeke ayarlarından 2g ve 3 g yi (dual mode) secerek cep telefonunuzu kapatıp acınız''

sırasıyla yapmam gerekn ıslemlerı yazabılırmısınız ben n70 den pek anlamıyorum çünkü symbian destekkli.cevaplarınızı beklıyorum

agahh

agahh

Üye
Şebeke ayarları seçiminden çift mod seçeneğini seçmen yeteli olur

MusiqStyle

MusiqStyle

Üye
benim telde n70 banada böyle bir msj geldi ama baktım zaten seçili .Ama yinede anlatıyım ayarlardan şebeke ayarlarına gircen orda şebeke moduvar onu çift mod yapıcan tel açılıp kapancak ama zaten çift moddur :)

sweety_boy_43

Üye
    Konu Sahibi
benim telde n70 banada böyle bir msj geldi ama baktım zaten seçili .Ama yinede anlatıyım ayarlardan şebeke ayarlarına gircen orda şebeke moduvar onu çift mod yapıcan tel açılıp kapancak ama zaten çift moddur :)

az once gırdıgımde cıft mod gozukuyordu gsm modu yaptım .
sımdı yenıden cıft mod yapıoyorum bılgınız ıcın tsk ler....
mobıltv yı ındırebıldınızmı

MusiqStyle

MusiqStyle

Üye
wapta indimiyor linke tıkladığımda tv girmen gerek orda kanallar var zaten ben girdim yüklendikten snra ses geliyor hemen arabellekekliniyor bende kapattım :)

sweety_boy_43

Üye
    Konu Sahibi
pekı mobıl tv ızlemek ıcın 3 g alanında olmak şartmı

MusiqStyle

MusiqStyle

Üye
onu bilniyorum :) ama bende 3g çekmiyordu girdim dediğim gibi ama olmadı sizin n70 de hala gözükmüyor mu ??

sweety_boy_43

Üye
    Konu Sahibi
n70 de nerde yazcak 3 g dedıgıım gıbı ben bu telı hıc bılmıyorum

MusiqStyle

MusiqStyle

Üye
şebekenin çekim gücünün altında yani sol üstte dahada açıyım hani şarj göstergesi varya onunda karşısında ona benzeyen bi tane daha varya tam onun altında :D

maxibrk

maxibrk

Üye
Merhaba.
Sol üst tarafta.. Çubukların altında :D
ne anlattım ama :D

sweety_boy_43

Üye
    Konu Sahibi
bu ısaret var baska bısey yazmıyor.
maxicep ful çekiyor:)))))

MusiqStyle

MusiqStyle

Üye
:D o zamn sendede yok demektir :ehe

maxibrk

maxibrk

Üye
şebekenin çekim gücünün altında yani sol üstte dahada açıyım hani şarj göstergesi varya onunda karşısında ona benzeyen bi tane daha varya tam onun altında :D
aynen aynen :D

sweety_boy_43

Üye
    Konu Sahibi
ama ben cok ısteklı bır sekılde goruntulu konusmak ıstıyorum bi çare buluverın

sweety_boy_43

Üye
    Konu Sahibi
mobil tv yi başarılı sekılde ındırenler buraya upload etse ne güzel olurdu yaa..
ama kıskanıyorlar bı mobıltv yı

MusiqStyle

MusiqStyle

Üye
evet aslında oda olr :)

maxibrk

maxibrk

Üye
Kıskanıcak bişeyi yok ki. Zaten kaliteli görüntü yokmuş.. Bizim vodafone'un MVS'si gibi galiba :D

MusiqStyle

MusiqStyle

Üye
bende izliyorum mvs den o bile daha iyidir ama şimdilik :)

maxibrk

maxibrk

Üye
Ben MVS'ye bağlamaz oldum yahu:s Sayfaya gitmeye çalıştığımda bu sayfaya giriş yetkiniz yok gibi bişey diyor. Tam hatırlamıyorum ama.:(

Üst Alt