Turkcell 3g Vınn'dan Bıktım..Kurtulmak İstiyorum !!!Lütfen İçeri Girip Yardım Edin!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Aѕѕαѕѕiη™

Aѕѕαѕѕiη™

Üye
Turkcell 3g Vınn'dan Bıktım..Kurtulmak İstiyorum !!!Lütfen İçeri Girip Yardım Edin!!!
Arkadaşlar ben 6 ay fln önce turkcell 3g vınn aldım...Aldığım gün itibariylede kazık yediğimi anladım....5 mb mp3ü en az 10 dakkada indirio...sitelere girmekte zor...maxiye,face fln 1.5-2 dakkda girio...Ayrıca turkcell connect menüsündeki istatistiklerde aynen sunlar yazıo;

Aylık
Gönderilen Veri:708.63 mb
Alınan Veri:2046.37 mb

Kotam 4 gb ay sonunda bu tablo oluştu...kotamda 1gb kalmıs bana kotayı aşmışım dıe 64 lira fatura geldi...bende iptal edim dedim...neymiş efendim 2 yıl mutlaka kullanmam gerekiyomuş..en başta 120 tl karşılığında modemin parasını odeyerek iptal edebileceğim solendi..gitti 1 hafta once 2 yıl mutlak kullanım dıo...bunun iptali için 1000 tl para istendi..ben sadace 120 tl'yi verip iptal edebilirimiyim?bunun bi yolu varmı varsa lütfen yazın bende kurtulim bu vınndan !!!LÜTFEN!!!

Buyrun inanmayanlara internetimin hızı

:ağlarım::ağlarım:!!!YARDIM EDİN LÜTFEN!!!:ağlarım::ağlarım:

:bye2:

SlashGun

SlashGun

Üye
eniştem almış bi vınn bozuk cıkmıs :d geride vermeye çalışıyordu en son naptı bilmiyorum alırken 5 dakka anca tutar. geri verirken en az 1 sene :D

Aѕѕαѕѕiη™

Aѕѕαѕѕiη™

Üye
eniştem almış bi vınn bozuk cıkmıs :d geride vermeye çalışıyordu en son naptı bilmiyorum alırken 5 dakka anca tutar. geri verirken en az 1 sene :D

1 Sene Değil 2 Sene Bekletiyolar..Adam Değil Bunlar Yha

zelimhan

Üye
kardeş girdiiiii.aynı dert bendede var.kullanmaya korkuyorum.ADSL nin zıçtığı olmaz .bazan evde giriyorum adsl den sanki ayağına ağırlık bağlayıp koşan adam ağırlıkları çıkarınca aniden hızlıca ve kolayca koşmaya çalışır ya öyle hissettim kendimi.adsl büyük nimet.şimdi heryerde şifreni girip kullanma devri başlarsa kablosuz vınn diye bunlar düşecek yerin dibine.aklıma sıçayım.2 yıl çaktılar bize.dediğin gibi 1000 küsür lira istiorlar iptal etmek için.lanet olsun şerefsizlere ya.

Larock

Larock

Üye
2 yıl boyunca insanları kullanmaya mahkum ediyor. doğru dürüst hizmet alamasan bile mecburiyet var. yoksa iptal edilmek istediğinde kalan ayların ücreti peşin isteniyor. Bu durum ne insan haklarına nede tüketici haklarına etik düşer.
nedendir bilmiyorum yetkililer bu konuda seyirci kalıyor.

TTnet' e baktığımızda bu konuda gsm operatörlerine göre daha adaletli. çünkü 24 aylık bir abone iptal ettiğinde sadece verdikleri indirimi geri alıyorlar.

Bu haberleri okuyunca gerçekten üzülüyorum.

arifkoc_eregli

Üye
2 yıllık sözleşmeye imza attığın için bişey yapamazsın tt net ten şaşma

celibar

celibar

Üye
anlamadığım telefonu modem olarak kullanabilme imkanı varken fazla para verip usb modem almak ne kadar mantıklı? bedava verdikleri usb modemler de malum bir sürü sorun çıkabiliyo.istediğiniz zaman iptal edemiyorsunuz......3g'li al bi telefon. bi internet paketi al.telefonu usb kablo veya bluetoothla bağla.gir internete.bağlantı hızı desen çok iyi.

yasinadil

Üye
arkdaşlar daha önce turkcell internet paketlerini 2 günde bir güncelliyordu şimdi ise sistemini güncellemiş.şuan kaç saatte bir güncellediğini bilen var mı?

Lion Heart

Lion Heart

Üye
8 saatte bir güncelleniyor diye biliyorum.

frmgsm

frmgsm

Üye
arkadaşlar taahhüt verdiğiniz için iptal edemezsiniz. İptal ederseniz kalan taksidiniz peşin olarak yansır..Birde faturaları düzensiz ödersenizde aynı durumla karşılarşırsınız. Yani cayma bedeliyle...
Çözümü ise VINN menüsünden 3 GÜNDE BİR KALAN MB yazıp 2260 a ücretsiz sms gönderip kalan kotanızı sorgulamaktır...

rapstyle_34

Üye
arkadaşlar vınn teknoloji olarak ülkemizde pahalı kotasızı yok ama hız konusunda almadan önce araştırın arkadaş bursadan galiba bende istanbuldaki iphonedan bağlantı hzıımı göstereyim 3 g olarak

mbulur

Üye
Tüketici hakem heyetine şikayet ederek iptal edebilirsiniz. Sözleşmeye imza attım 2 yıl kullanmak zorundasın diye bir saçmalık olamaz.
120 TL'lik cihaz bedelini ödeyerek iptal etme hakkınız KANUNEN herzaman vardır.
Tanıdığınız bir avukata danışıp yardım alın.

maleguard

maleguard

Üye
siz edge bölgesinde bulunduğunuzdan bu hızda çakılı kalmışsınız büyük ihtimalle bulunduğunuz bölgede 3g hizmeti yok

vasite_256

vasite_256

Üye
D İ K K A T TURKCEL VINI İPTAL ETME İLE İLGİLİ arkadaşlar benim gibi turkcel vından memnun olmayan ve cayma bedelsiz iptal etmek isteyen arkadaşlar bunun şuan için sadece 2 yolu var bunlar;
1- eğer bulunduğunuz bölge 3g kapsamı içersinde değilse yani 236kbp hızı geçmiyen arkadaşlar,herhangi bir turkcel iletişim merkezinde bulunan müşteri yetkilisine gidin ve kullanım hızınızın 236 kbp hızı geçmediğini ve bu nedenden dolayı tam anlamıyla kullanamadığınızı belirtin.müşteri yetkilisi bir iptal formu doldurup turkcell merkeze ileticek ve arkasından türkcell merkezden aranacaksınız.devamında 2 aramada turkcell vınn merkezinden yani izmirden gelecektir.yetkiliye bulunduğunuz bölgede hızın 236 kbp geçmediğini iletin adresinizi isteyecek ve arkasından o bölgede 3g olup olmadığına bakacaktır.eğer 3g kapsama alanı dışında bir bölgede olduğunuz anlaşıldığı anda sizden almış olduğunuz vınn ı aparatları ile birlikte izmirdeki adrese iadesini isteyecektir.akabinde size bir referans numarası vererek dilekçe yazıp vınn kargoyla müşteri hizmetleri yetkilisinin verdiği adrese gönderiniz.kargonuz adrese ulaştığı andan iptaliniz cayma bedelsiz gerçekleşecektir.tabiki 3g kapsamı içersinde değilseniz.
2- noter kanalıyla iptali için ihtarname çekmeniz gerek( her ne kadar 24 aylık taahhüt imzalamıl olsanız bile yasal haklar gereği ihtarname çektiğiniz andan itibaren 7 gün içersinde tek taraflı sözleşmeyi fesih etme hakkınız var:hmmm

tombraider79

Üye
3 g bendede var .hayatımda bu kadar kazıkçı turkcell görmedim ben herneolursa olsun kapattırıcam 1000 tl degil 2000 tl ols bile kapattırıcam çok nefret ettim şu kazıkçı turkcell den resmen milletin kanını emiyor.ilk üç ay 20 tl diye kandırdılar 30 tl gelince sordum,neymiş vergiler hariçmiş,39 diye kandırdılar 42,45 tl fatura geliyo türkcell kazandığınımı sanıyo.dünyaa 1 tek turkcell kalsın kullanmam.3g her yerde çekmiyo 2 g giriyosun bağlantı 256 kb. 1gb kota aşımında 50 tl faturya ekstara ücret. istediği gibi zam yapabiliyor bey efendiler.arada bağlantı kopuyo hizmete gelince sıfır paraya gelince 10 gün ödeme kapatıyo bu yolsuzlar .ama kendilerini kandırıyorlar.zehir zıkkım olsun verdiğim tüm parlar.asla asala işim olmaz ben bu hataya düşmezim ama kardeşim kafasına göre araştırmadan almış.daha yazsam bu 3g in eksilerini kelimeler yetmez.siz siz olun turkcel 3 g alacaklar için söylüyorum 3g alamayın.modemi dışarıdan alsanız bile almayın.

furkantel

Üye
nedeseniz haklısınız aynısın bendede var benimkide avea ket 236kb hızla bağlanıyor resmen kafayı yicem benim telefonla internete giriyorum ekrana dokunuyorum hemen giriyor yaa benim telefonda en fazla 5sn bekletiyor bunda dakkalarca ben telefonun internetinden memnunumda ah bide şu mobil mobil modemlerden memnun olsak nerde o günlerr

yunuss.10

yunuss.10

Üye
bende de vınn var kotayı geçmediim haLde het ay farkLı ücretLer geLio nasıL oLuo anLamadım haLa daha, 3G de bi çekio bi çekmio deLi oLdm ama iptaL de ettiremiom ...

caneryendi

caneryendi

Üye
Aynı dert bendede vardı güvendim turkcell e aldım vın ı eve gittim nete girecem 3 g yok bi sayfa 10 dakikada açılıyor bunalım neyse 3 gün sonra bir baktım kota 2gb kalmış başımdan kaynar sular döküldü araştırdım vın ın adsl ile alakası yookkk geri iade etmek istedim malum 2 yıllık sözleşmem var mağduriyetimi anlattım gerekli incelemeler sonucunda haklı çıktığımı anladılar ve cayma bedelsiz olarak geri iademi aldılar sağolsunlar herhangi zorluk çıkarmadılar.. Sonuçta herkesin haklı olduğu bir taraf mutlaka vardır...

stan_12

Üye
Turkcell Vınn İyi Çalışmasını istiyosan öncelikle yaşadığın yerde yeterli alt yapı olması lazım Öyle heryerde 4/4 çekicek diye bişey yok örneğin benim yaşadığım yerde gayet güzel çekiyor

tombraider79

Üye
yaşadığın yerde altyapı olması lazım diyosunda bukadar para alıp insanları kazıklayan türkcell hala altyapısını kuramadımı.hizmete gelince sıfır paraya gelince faturayı helebi ödeme.ben bu g yi niye aldım taşımak için.taşımıcaksam tnet alsaydım ozaman

Üst Alt