3G Kayıt, 3G Nedir?, 3G Ayarlar, 3G Bilgiler, 3G Kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar

dglysf

dglysf

Üye
ben dayanamadım arkadaslar bu 3g neden bu kadar gec kalındı bizim güzelim ülkemizde ve neden bu kadar süslenip püslenerek bizim gec kalınmıs bir hizmetimiz bize kafamıza vura vura önümüze sunulmaya calısıyor
yani bu zamana kadar nerede kaldı bu operatörler ve ne bu pişkinlik birisi burada acıklayabilirmi

defected

defected

Üye
Bu soruların hiçbirini merak etmiyorumki ben :D Fiyat nedir onu söyleyen yok :islik

hdr...

hdr...

Üye
şimdi biz kayıt yaptığımızda hattımızdan aylık olarak yada başka bi şekilde kontür alıncakmı 3G açıldığında?? yoksa gene kullandığımızda yani arama vs şeklndemi ücretlendirilicez ??

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Hayır. Aylık veya başka şekilde ek ücret talep edilmeyecek.

MusiqStyle

MusiqStyle

Üye
benim en çok tv ilgimi çekiyor :eller:

osnakli

osnakli

Üye
kardeşim parası ve kontörü olana heryer 3G. bırakın erken başvuruymuş bilmem neymiş.adsl'nin tahtını sallayacakmış yok cep telefonunda tv izlencekmiş yok bilmem maç verilecekmiş.bunlar kaç paraya verilecek bu öenmli.daha digiturk nedir lig tv kaç para bunu bilmeyen insanlara cep telefonundan maç satılacak.ayakkabıyı duymayan afrika insanına ayakkabı götürüp satmaya benzer bu iş...
hiç merak etmiyorum, hiç bir faydasının olacağını düşünmüyorum.ne zman 3G der ki sınırsız internetin fiyatı aylık 15 lira tamam derim ki bu iş gerçekten faydalıymış.onun dışında görüntülü konuşmaymış telefonda tv keyfiymiş bunlar hikaye...

CK1991

CK1991

Üye
1,4 mbps=saniyede 1,4 megabit hızında” demektir.

yanlış bilgidir saniyede yaklaşık 0,25 mb demektir

maxitr

maxitr

Üye
aslına bakarsanız biraz beklemekte fayda var nede olsa bir özel operatör daha cok kişi ilgi duysun diye 3G ye daha kapsamlı bir kampan ya cıkarırlar. ve daha avantajlı olabiliriz.((())))

furkanaksin

Üye
Arkadaşlar bende birşey soracağım.

Herşey çok güzel bende sabırsızlıkla bekliyorum. Ancak şu tv işi nasıl olacak. Uydu kalitesinde mi analog kalitede mi olacak takılarak mi olacak?

Bunlar kesinleşti mi? Bilgisi olan var mi acaba?

emesut

emesut

Üye
Yanlış tahmin etmiyorsam youtubeye rahatlıkla girebileceğiz türktelekom engeli wifi modemlerde kalıyor artık.

fenomen01

fenomen01

Üye
bilgilendirmen için teşekkürler

oguziverson

oguziverson

Üye
aydınlatma için teşekürker :)

darülmendep

darülmendep

Üye
Youtube bilmem ama ben izlesene.com'a girdim:D

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim ;)

dinorfin

Üye
3g açtırdım. turkcell'den ama kullanamadım. neden mi çünkü kırıkkale merkezdeyim ve buradaki türkcell'in baz istasyonları henüz 3g destekli değilmiş ne zaman olacağı da belli değilmiş. Anlayacağınız 81 ilde 3G kocaman bir foss çıktı. 3G'nizi açıtaracaksanız açtırmadan önce bulunduğunuz yerdeki baz istasyonları destekliyormu diye müşteri hizmetlerinden mutlaka sorun..

maxitr

maxitr

Üye
bence biraz daha beklemekte yarar var. eminim operatörler ilerleyen zamanda daha cok cosacak!!!!

egisim

Üye
evet kardeşim , 81 il fos .. Bodrumda da , aydın merkezde de denedim . olmuyo , şebeke kapsama alanı dışında diyo... puff =/