Turkcell 3g Vınn'dan Bıktım..Kurtulmak İstiyorum !!!Lütfen İçeri Girip Yardım Edin!!!

Sponsorlu Bağlantılar

LeGeNDaRY

LeGeNDaRY

Üye
İyi deil bu vınnlar almayın bence hiçç...

ilivic

ilivic

Üye
vınla gireceme telle girerim al bi 6630 100 mb de abone ol işine bak:D

mastt

mastt

Üye
ABONE AYLIKCEPNET 3636 gonder vodafone cep ozgur tarıfesınde aylık 7,99 tl

jado

Üye
Bilgi için teşekkürler yazdıklarını yapacağım inş. Dediğin gibi olur

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar bütün yazdıklarınızı okudum türkcell müşteri hiz. Aradım benim bulunduğum bögede internet hizmetlerinden çok zor bir şekilde faydalanabiliyorum vınnı aldığım ye mersin şehir merkezi olduğundan 3g iyi bir şekilde çalışıyordu fakat şu anda kırsal alandayım (işim gereği) faydalanamadığım hizmete para ödemek istemiyorum aboneliğimi cezasız olarak iptal ediniz dedim ve hemen iptal başvurumu aldılar en kısa sürede döneceklerini söylediler büyük ihtimal ile iptali yapacaklar benzer durumdaki akdaşların bilgisine ilk olarak müşteri hiz. Ile çözümü deneyin olmazsa mahkeme safahatına bakarsınız.

ipkry

ipkry

Üye
Walla ben yaklasık 7 aydır turkcell vınn kullanıorum gayette hızlı ve dakik hiçbir zamnda werilerinde herhangi bir hataya rastlamadım aynı yazdığı gibi kotam gitti. bu arada kullanmasını bilemiyceğiniz aletleri alıp kullanmayın:nono: ve aynı zamnda ttnetten şaşma dien arkadaşlara sesleniorum yediğiniz kazıktan haberiniz yok sanırım :islik:islik

umittozlu

umittozlu

Üye
vınn alacak arkadaşlara tavsiyem almayın...ttnet in aynı kampanyası çok daha iyi...vınn da 4 GB kota upload + download..ayrıca sayfalarda gezerken bile verilerinizden gidiyor...en basit bir örnek veriyim...milliyet gazetesinin internet sayfasına 5 dakikalık gezmek için girdiğiniz takdirde upload miktarınız 4,25 MB download miktarınız 10,77 MB ....YANİ RESMEN YALAN VE SOYGUN ....sakın almayın....

elvisxxx

elvisxxx

Üye
Arkadaşım 02124440532 yi arayıp şikayetimi bildirdim ertesi gün bana döndüler ve vınn cihaz parası ve alınmayan vergiyi ödemem koşuluyla aboneliğimi iptal ettiler. Siz de deneyin. Selamlar

palulu23

Üye
zuahahahaha la türkcell in dolandırıcı olduunu şükür anlamışsınız bu da size ders olsun bu dünyanın en boşbeleş hattı türkcell i övenlerin utancı olsun artık sizin gibi milyonlarcası var bende 250 kontör yüklemiştim bi ara sözde 10 dk 2 kontör dü ama ben yarım saat konuşmuştum ve 250 kontör eksi 30 a düşmüştü sinirden kafayı yemiştim tekrar kontör yüklemiştim sırf müşteri hizlmetlerini arayıp küfretmek için ve arayıp küfrettim :D:D:D:DD:D:D:D kafam rahatladı hiç değilse dolandırılmam karşiılığında adamlara rahatça küfretmemin keyfiyle hattımı değiştim avea aldım sora vodafone aldım trkcelle hayırrrrrrrrrrrr dolandırıcılara hayırrrrrrrrrrrrr
bu arada geçenlerde bi yasa çıktı sanırım bende hukuk dersi gördüğümden biliyorum tüketici kanunu diye aynı senin durumunda olanlar için iptal durumlarında sadece o zamana kadar ödenmemiş faturaları ödeyip iptal ediyorsun yani firma senden taahhüt ettiğin yıl kadar para alamıyor bi araştır tüketici hakem heyetine git (merkezde hülümet konaklarında ilçede kaymakamlıklarda) başvur bence dolandırıcılara boyun eğme... iyi forumlar

Walla ben yaklasık 7 aydır turkcell vınn kullanıorum gayette hızlı ve dakik hiçbir zamnda werilerinde herhangi bir hataya rastlamadım aynı yazdığı gibi kotam gitti. bu arada kullanmasını bilemiyceğiniz aletleri alıp kullanmayın:nono: ve aynı zamnda ttnetten şaşma dien arkadaşlara sesleniorum yediğiniz kazıktan haberiniz yok sanırım :islik:islik
evet ttnet de dolandırıyor bizi telefon olma zorunluluğu var ama en azından interneti hızlı türkcell zaten reklamlarda bile son sürat alt yazıyla veriyor uyarıyı 3g kapsama alanına göre hız değişebilir diye normalde 12punt yazıyla ve herkes okuyabileceği kadar yavaş bi şekilde alt yazıyı geçmeleri lazım ama dedimya adamların işi bu zaten dolandırmak mehmet emin karamehmet(turkcell in sahibi) türkiyenin en zengini nasıl oldu sanıyorsunuz :d::hmmm:kop::ehe:aha::vur

kidmaer

Üye
Turkcell'e laf edenlerin Turkcell'i hangi operatörle kıyasladıklarını çok merak ediyorum. Hat kapama talebimi 45 günde gerçekleştiren, konuşma ve sms paketimde ne kadar hakkım olduğunu 4 günde güncelleyen, 20 TL yerine 75 Tl ödediğim Vodafone'a mı, Müşteri Hizmetleriyle görüşmek için 10 dakika telefonda bekleyip karşıma kimsenin çıkmamasını sonucu telefonu kapadığım Avea mı ? Yoksa Müşteri Hizmetlerinde 2 kişiyle görüşüp ikisi için de toplam 5 saniye bekletmeyen, hat işlemlerini 2 dakika içerisinde yapan, her yerde çeken Turkcell mi iyi ?

Ayrıca bu haber de anti-Turkcell'cilere cevap olsun :
Turkcell'in 10 dk'si 2 kontör olayı da yanılmıyorsam ilk 10 dk'si 2 kontör idi ayrıca :)

TTNet'cilere diyecek bişeyim yok. Akıl sağlıkları yerinde değil sanırım. Avrupa'nın 30 Euro'ya 10 mbps kullandığı devirde biz 50 TL'ye 1 Mbps'yi bile göremiyoruz. Ki internet kesintileri de ayrı bir komedi. Avrupalı'ya göre 30 Euro ile bize göre 50 TL arasındaki farkı da biliyorsunuzdur umarım.

Turkcell, evet pahalı ama bence aldığı paranın en çok hakkını veren GSM operatörü.

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Hmm , İlginç Olay , Aynı Bilgisayar İnterneti , 1 Sene Yada 2 Sene Kullanacaksın iptal edemessin, Yoksa para cezası + ödediğin faturaları tekrar tekrar ödetiyorlar , aynı prensip

vasite_256

vasite_256

Üye
ARTIK KURTULABİLİRSİNİZ ARAYIN MÜŞTERİ HİZMETİNİ ZORLA KÖPEK AVA GİTMEZ BUYRUN OKUYUN :)

D İ K K A T TURKCEL VINI İPTAL ETME İLE İLGİLİ arkadaşlar benim gibi turkcel vından memnun olmayan ve cayma bedelsiz iptal etmek isteyen arkadaşlar bunun şuan için sadece 2 yolu var bunlar;
1- eğer bulunduğunuz bölge 3g kapsamı içersinde değilse yani 236kbp hızı geçmiyen arkadaşlar,herhangi bir turkcel iletişim merkezinde bulunan müşteri yetkilisine gidin ve kullanım hızınızın 236 kbp hızı geçmediğini ve bu nedenden dolayı tam anlamıyla kullanamadığınızı belirtin.müşteri yetkilisi bir iptal formu doldurup turkcell merkeze ileticek ve arkasından türkcell merkezden aranacaksınız.devamında 2 aramada turkcell vınn merkezinden yani izmirden gelecektir.yetkiliye bulunduğunuz bölgede hızın 236 kbp geçmediğini iletin adresinizi isteyecek ve arkasından o bölgede 3g olup olmadığına bakacaktır.eğer 3g kapsama alanı dışında bir bölgede olduğunuz anlaşıldığı anda sizden almış olduğunuz vınn ı aparatları ile birlikte izmirdeki adrese iadesini isteyecektir.akabinde size bir referans numarası vererek dilekçe yazıp vınn kargoyla müşteri hizmetleri yetkilisinin verdiği adrese gönderiniz.kargonuz adrese ulaştığı andan iptaliniz cayma bedelsiz gerçekleşecektir.tabiki 3g kapsamı içersinde değilseniz.
2- noter kanalıyla iptali için ihtarname çekmeniz gerek( her ne kadar 24 aylık taahhüt imzalamıl olsanız bile yasal haklar gereği ihtarname çektiğiniz andan itibaren 7 gün içersinde tek taraflı sözleşmeyi fesih etme hakkınız var.)

RepresentativE

RepresentativE

Üye

fazla söze gerek yok sanırım adsl kullanıyordum berbat :vur
ev internetini gittim pstaneden iptal ettim vınn aldıktan sonra acayip derecede hızlanma söz konusu :yuru ben çok çok çok memnunum ayrıca arkadaşlar neden 12 veya 24 ay kontratlı aldınızki ben 3 ay kontratlı aldım ve iyikide almışım :oke:

Üst Alt